4 najpredávanejších pomocníkov do kuchyne značky Concept! Poznáte ich?

Z ohromného výberu najrôznejšieho elektra je niekedy náročné si vybrať. Preto sme pre vás pripravili prehľad 4 najpredávanejších produktov od značky Concept, ktoré vám uľahčia prácu v kuchyni.

Nerezový odšťavovač Concept LO7065o 40 % väčšiu výťažnosť než bežné odšťavovače. Za pár sekúnd si pochutíte na výborných šťavách z ovocia aj zeleniny. Vďaka praktickému riešeniu ANTI DRIP nevyjde nazmar ani kvapka. Navyše je špecialista na ríbezle, 1,5 kg guličiek nabitých vitamínmi totiž spracuje iba za 2 minúty! Čistenie je ľahké a do nádoby na šťavu sa vojde 1 liter výživného kokteilu.  

Aj rýchlovarná kanvica Concept RK4130 je v slovenských domácnostiach čoraz obľúbenejšia. S objemom 1,7 litra uvarí čaj/kávu naraz pre celú rodinu. Navyše je modrená a príjemné modré podsvietenie je pastvou pre oči. Funkcia Keep Warm dokáže udržať teplotu vody, ktorú si sami nastavíte pomocou príslušného tlačidla, a to od 70 do 100 °C. Teraz už nebudete musieť počítať, ako dlho čakať, kým sa vylúhuje čaj podľa návodu na 90 °C!

Sekáčik potravín Concept RM3270 dokáže zase iné kúzla. Za chvíľku vám naseká mäso, ovocie, zeleninu, bylinky aj oriešky. Ani vy nemáte radi krájanie cibule, pri ktorom vyplačete litre sĺz? Hoďte ju olúpanú do sekáčika a ten vám ju za pár sekúnd nakrája na malé kocky. Zásluhu má na tom dvojitý sekací nôž s výkonom 500 W.

Ako poslednú vám predstavíme sušičku ovocia Concept SO2041. Usušíte v nej ovocie na cesty, obľúbenú zeleninu, ale, samozrejme, aj huby, bylinky a iné. Na 7 transparentných sušiacich plátov sa vojde aj poriadna úroda. Súčasťou balenia sú navyše silikónové formy na domáce müsli tyčinky. Tak už neváhajte a predĺžte trvanlivosť potravín bez straty dôležitých vitamínov a minerálov!  


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov