Privítajte nové Realme 7 a Realme 7 Pro

Obzeráte sa po novom telefóne? Tak to by vašej pozornosti nemali ujsť nasledujúce modely od značky Realme, ktoré sú inšpirované zrkadlovým priestorom v prírode. Uvidíte, že si zaslúžia vašu priazeň!

Realme 7 sa pýši 6,5" 90 Hz displejom s ultra jemným FHD+ rozlíšením, na ktorom bude radosť pozerať si akékoľvek fotografie. Vyfotíte ich štvornásobným kamerovým systémom AI s rozlíšením 48 Mpx a všestrannými funkciami. Radosť vám bude robiť aj poriadna batéria s kapacitou 5 000 mAh. S ňou vás čaká takmer neobmedzená zábava. A čo sa skrýva vnútri? Výkon, ktorý vám vyrazí dych! Realme 7 totiž ako prvý na svete predstavuje herný procesor MTK Helio G95. Čítačka odtlačkov prstov je zabudovaná do bočného tlačidla a bezpečne vám ukryje všetky údaje.

A aký je Realme 7 Pro? Samozrejme, ešte lepší! Okrem perfektného displeja a 4 500 mAh batérie vás čaká bleskové 65 W SuperDart nabíjanie. To vám umožní dobiť nový smartfón z 0 na 100 % za neuveriteľných 34 minút! Nechýba ani vylepšená 64 Mpx Sony Quad kamera32 Mpx selfie kamera s podporou nočnej scény, ktorá podčiarkne vašu prirodzenú krásu. Vnútri Realme 7 Pro tlčie srdce herného profíka – 8-jadrový procesor Snapdragon 720G. Pri hrách si tak užijete skutočnú plynulosť a vysokú kvalitu obrazu. Výrobca kládol dôraz aj na kvalitný zvuk, preto má nový smartfón duálne stereo reproduktory, ktoré výrazne zvyšujú hudobný a zvukový zážitok.

Nenahraditeľný kamoš s predĺženou 3-ročnou zárukou, ktorého jednoducho nebudete chcieť pustiť z ruky – tak by sa najlepšie dali charakterizovať nové modely Realme 7 a Realme 7 Pro!  


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov