Stavte na revolučný styler Dyson Airwrap a majte doma hotový kadernícky salón!

Tak toto je skutočná revolúcia. Dyson Airwrap vyniká kvalitou, špičkovými technológiami a dizajnom. Na dokonalý účes doma nepotrebujete mať niekoľko zariadení na vlasy, stačí vám jeden kvalitný, ktorý sa postará o krásne a zdravé vlasy. Vďaka bohatému príslušenstvu so 7 nadstavcami totiž Dyson Airwrap vaše vlasy usuší, natočí, vyhladí či rozčeše, a to bez extrémnych teplôt. Vďaka použitiu na vlhké vlasy a mikročipu, ktorý stráži 40x/s, aby teplota vzduchu neprekročila 150 °C, sa nemusíte báť poškodenia vlasov. Styler je uložený v dizajnovom ochrannom puzdre aj s príslušenstvom, ktoré bude vyhovovať všetkým typom a dĺžkam vlasov. Na svoje si prídu aj dámy, ktoré sa pýšia jemnými vlasmi.   

Počuli ste už o tzv. Coanda efekte? Tento aerodynamický fenomén slúži na zatočenie prúdu prechádzajúceho vzduchu. Tak zachytí jednotlivé pramene, navinie ich na nadstavec bez vašej pomoci a bez mechanického poškodenia vlasov.

Túžite po perfektných výsledkoch a zdravých vlasoch? Dyson Airwrap vás zaručene nesklame. Viac informácií a praktických skúseností z používania nájdete v našej recenzii.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov