QLED 8K TV Samsung so smartfónom Galaxy S20 zadarmo

QLED 8K televízor od Samsung s bezrámčekovým dizajnom otvárajú novú dimenziu televíznej zábavy. Tieto modely sú 16× jemnejšie ako Full HD televízory a 4× jemnejšie v porovnaní so 4K UHD TV! Potešia teda aj skutočne náročných divákov, ktorí nechcú pri sledovaní obľúbených filmov robiť žiadne kompromisy. Na dosah ruky budete mať neuveriteľných 33 miliónov pixelov, vysokú svietivosť s hodnotou 4 000Nit či tzv. upscaling - vylepšovanie obrazu na vyššiu úroveň, aj keď nie je 8K. Obraz tak vždy vynikne naplno, nech už prezeráte fotky z dovolenky, alebo ste ponorení do napínavej akčnej hry. Výrobca týchto špičkových televízorov nezabúda ani na zvuk. Adaptívny zvuk preto sleduje každý pohyb a upravuje ho napr. podľa letiaceho šípu na obrazovke. Jedinečné spárovanie zvuku a spojenie s novými soundbarom 2020 zabezpečuje funkcie Q-Symphony. Nový televízor ľahko pripojíte k svojej inteligentnej domácnosti a ovládnete pomocou hlasových asistentov. Vďaka luxusnému dizajnu a funkcii Ambient+ na vašom stolíku či stene nezapadne ani pri vypnutom TV vysielaní - navyše na jeho displeji môžete premietať napr. vlastné fotografie alebo zobraziť aktuálny čas.

A pretože k prémiovému TV patrí aj skutočne prémiový telefón, kúpou 8K TV Samsung modelového radu 2020 vás teraz poteší sivý Samsung Galaxy S20 ako darček!

Chcem darček! Čo pre to mám urobiť?

1. Kúpte si niektorý z nižšie uvedených TV v čase trvania akcie.

2. Pri online objednávke získate Samsung Galaxy S20 ako darček automaticky.

3. Ak sa rozhodnete pre kúpu 8K televízora na predajni, bude vám telefón zaslaný na adresu, alebo ho pripravíme na vyzdvihnutie na predajni do 7 pracovných dní.

Ponuka trvá od 31. 8. do 30 9. 2020.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov