Nové outdoorové hodinky Honor Watch GS Pro sú práve v predaji!

Už ste to počuli? Spoločnosť Honor uvádza na trh celkom nové odolné hodinky s názvom Honor Watch GS Pro? A môžete nám veriť, že sa skutočne máte na čo tešiť. Na svoje si prídu najmä dobrodruhovia.

Nadštandardná výdrž a odolnosť – už len týmto si smart hodinky získajú vašu pozornosť. Vďaka obrej batérii vám Honor Watch GS Pro vydržia na jedno nabitie až neuveriteľných 25 dní, sú teda ako stvorené do prírody a na dlhé výlety. Dokonca aj so zapnutou GPS výdrž dosahuje až 45 hodín. Robustné vyhotovenie prežije bez pochýb aj to najnáročnejšie prostredie. Odolajú napr. teplote 70 °C či –40 °C. Nezľaknú sa ani nízkeho tlaku, dažďa, ani soľnej hmly. S týmito hodinkami jednoducho hravo zvládnete každé dobrodružstvo!

Čo ešte vedia? Zobrazia vám napríklad užitočné informácie o vonkajšom prostredí, ako je čas východu a západu slnka, upozornenie na škaredé počasie... milujete sneh a lyžovanie? Hráte baseball? Nech už máte radi akýkoľvek šport, s hodinkami s viac než 18 profesionálnymi a 85 prispôsobenými režimami cvičenia zostanete aktívny vždy. Používajte zápästie ako telefón, prehrávajte hudbu, získajte prehľad o svojom zdraví – nič z toho pre nové Honor Watch GS Pro nebude problém.

Tieto hodinky už z ruky dole nedáte! Na čo ešte čakáte? Bežte si po ne.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov