Prijmite do svojej rodiny ten pravý smartfón zo série Motorola Moto G9

Ako prvý vám predstavíme smartfón Motorola Moto G9 Play s 6,5" IPS displejom s HD+ Max Vision rozlíšením. Vnútri bije srdce v podobe 8-jadrového procesora Qualcomm Snapdragon 662, ktorému napomáha aj grafický čip Adreno 610. O plynulú prevádzku sa postará 4 GB RAM v spolupráci so 64 GB interným úložiskom. Poteší vás aj batéria s kapacitou 5 000 mAh, zadný fotoaparát s rozlíšením 48 Mpx či technológia NFC na bezkontaktné platby.

O vašu pozornosť sa hlási aj Motorola Moto G9 Power, ktorá sa pýši 6 000mAh batériou. Tá vám zaistí neuveriteľnú výdrž až 60 hodín! Vďaka internému úložisku s kapacitou 128 GB budete mať dostatok priestoru na všetky potrebné údaje. Aby sa k nim však nedostal niekto nepovolaný, padne vám vhod aj šikovná čítačka odtlačkov prstov. K ďalším prednostiam smartfónu patrí aj vodoodolnosť.

A to najlepšie na koniec – Motorola Moto G9 Plus! Do 6,8-palcového Full HD+ IPS displeja sa zamilujete okamžite. V ľavom hornom rohu vás potom okúzli 16 Mpx predná kamera, s ktorou bude fotenie selfie jedna radosť. Na ostatné snímky sa vám zíde zadný štvornásobný fotoaparát s hlavným rozlíšením 64 Mpx. Vďaka možnosti zmeny pozadia či zvýraznenia farieb budú vaše fotky vyzerať ako od skutočného profíka! A špičkový výkon má na starosti výkonný a energeticky úsporný procesor Qualcomm Snapdragon 730G.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov