Bez atramentu? Už nikdy! Tlačiarne HP s predplatenou tlačou

Každý to dobre pozná, idete si vytlačiť ten najdôležitejší dokument svojho života, potrebujete to rýchlo a kvalitne, no zistíte, že sa vám minul atrament! Tak takáto situácia sa vám už nikdy nestane! Prichádza totiž nový spôsob doručovania originálneho atramentu značky HP – Instant Ink. Kúpte si vybranú tlačiareň značky HP a k nej rovno aj predplatenú tlač už od 0,99 € mesačne! Čo to znamená? Že sa už nemusíte zdržiavať opakovanými nákupmi atramentu. V cene predplatného je započítaný originálny atrament HP, skvelé dodanie až domov a dokonca recyklácia, takže si nemusíte robiť starosti navyše. A čo je na tom super? Vyberiete si svoj vlastný tlačový plán a pri nízkom stave atramentu si tlačiareň objedná novú kazetu úplne sama a ešte skôr, než ju budete potrebovať. S predplatenou tlačou môžete na atramente ušetriť až 70 %! Tomu sa hovorí efektívna a výhodná tlač!

Chcem novú tlačiareň a predplatné. Ako na to?

1.    Kúpte si vybranú tlačiareň HP v čase konania akcie (musí byť kompatibilná so službou Instant Ink).
2.    Zaregistrujte sa na stránkach značky hpinstantink.sk a vytvorte si Plán Instant Ink, od ktorého sa bude vyvíjať aj cena mesačného predplatného.
3.    Na registráciu potrebujete vybranú tlačiareň pripojenú k Wi-Fi, e-mail a platný spôsob platby na fakturačné účely.
4.    Nič viac, nič menej, o všetko ostatné sa postará HP a vaša nová tlačiareň.
5.    Viac informácií nájdete na stránkach značky hpinstantink.sk.

Akcia platí od 1. 4. 2021!


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov