Kúpte si vybraný televízor Sony Bravia XR a získajte darček v podobe ovládača DualSense pre PlayStation 5

Už sa nemôžete dočkať svojej vysnívanej PS5? A už ste premýšľali, na čom si zahráte tie najzaujímavejšie hry? O niečom by sme vedeli...

Hranie hier si zaslúži poriadne veľké rozlíšenie. A ako inak si ho užiť než na špičkových smart televízoroch Sony s najnovším operačným systémom Google TV! Prvý televízor s technológiou kognitívnej inteligencie totiž vie, ako ľudia vidia a počujú, takže vám poskytne realistický zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Zreteľnejší a vernejší zvuk si užijete v každej situácii, či už hráte najnovšiu strieľačku alebo sledujete filmy. Technológia XR OLED Contrast Pro upravuje jas, aby ste neprišli o jediný detail. A k tomu ohromná paleta prirodzene nádherných farieb… To ale zďaleka nie je všetko! K vybraným televízorom Sony teraz získate ovládač DualSense pre hernú konzolu PlayStation 5 celkom zadarmo! Môžete si tak s kamarátom/kamarátkou zahrať vo dvojici akúkoľvek hru, ktorá vám napadne.

Tak taký darček sa mi páči! Ako ho získať?

1. Kúpte si niektorý z vybraných televízorov série A90J/A80J/A83J/X90J/X93J v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte kúpený televízor na stránkach https://www.sony.sk/braviaxr-playstationpromo. Na stránkach nájdete aj podmienky akcie a ďalšie inštrukcie.
3. Registrovať sa dá najskôr 30 dní od nákupu a najneskôr do 27. 8. 2021.
4. Ak bude registrácia v poriadku, poštou vám bude odoslaný darček podľa podmienok akcie.

Akcia platí od 3. 5. do 27. 6. 2021.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov