Upratovanie ľahko a rýchlo! K vysávaču Rowenta X-Force Flex Animal získate darček

U vás sa bude dať z podlahy jesť! Bezdrôtový tyčový vysávač Rowenta X-Force Flex Animal vám perfektne čisté podlahy dopraje neuveriteľne rýchlo! Vďaka digitálnemu motoru DigitalForce dosahuje sací výkon 130 W, prach sa pred ním jednoducho nikde neskryje. A to ani pod nábytkom, pretože s novou sacou hubicou s osvetlením Depp Power LED Vision, ktorá sa otáča o 180 stupňov, sa v pohode dostanete všade, kde treba. Máte veľký dom či byt? Ani v tomto prípade sa nemusíte báť, že sa vám vysávač vybije v polovici vysávania – pýši sa totiž výdržou až 45 minút. Vhod padnú aj 3 režimy či 0,9 l zásobník, do ktorého cyklónová technológia uprace hrubé nečistoty. O najmenšie častice sa postará účinný filter s 99,9 % účinnosťou. Kúpte si tyčový vysávač Rowenta X-Force Flex Animal teraz a po registrácii dostanete hlavicu na mopovanie alebo náhradnú batériu Rowenta ako darček.  

Ako na to?

1. Kúpte si tyčový vysávač Rowenta X-Force Flex Animal v čase konania akcie.
2. Vyplňte formulár na stránkach Rowenta. Budete požiadaný o informácie o nákupe a o darčeku. Okrem toho bude treba vyplniť adresu, na ktorú si želáte nechať poslať darček.
3. Po odoslaní formulára vám príde e-mail so zadanými údajmi, ktorý potvrdíte. Pozor! Bez potvrdenia sa vaša požiadavka zmaže za 24 hodín.
4. Darček vám príde do 14 dní od získania požiadavky na adresu, ktorú ste zadali pri registrácii.

Akcia platí od 8. 3. do 30. 6. 2021.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov