Buďte bez starostí s notebookmi ASUS Zenbook a 3-ročnou predĺženou zárukou

Notebooky Asus Zenbook patria k zariadeniam, ktoré vám budú robiť spoločnosť ešte veľa rokov a vždy s vami udržia krok. Tak napríklad Asus Zenbook UX325JA-EG010R vás ohromí výdržou 22 hodín na jedno nabitie, geniálnym touchpadom odolnosťou podľa vojenských štandardov. Tešiť vás bude aj krištáľovočistý zvuk, na ktorého vývoji spolupracovali odborníci zo spoločnosti Harman Kardon. Asus Zenbook Flip UX363EA-EM179Rdotykovým displejom je zase skvelý na cesty, a to vďaka unikátnemu 360° ErgoLift pántu, ktorý umožňuje otočenie notebooku o 360°. Pribalený ASUS Pen zase pustí uzdu vašej fantázii. Vašej pozornosti by ale nemal uniknúť ani Asus Zenbook 14 UX435EA-A5001T. Je krásne štíhly aj dokonale prenosný a pritom podáva nekompromisný výkon, takže sa vám sním bude pracovať jedna radosť. Zásluhou minimálnych rámčekov využíva displej 92 % čelnej plochy. Infračervená kamera zase zaistí bezpečné prihlásenie prostredníctvom rozpoznania vašej tváre.  

To ale nie je všetko, týchto skvelých notebookov máme oveľa viac! Ku všetkých zariadeniam ASUS Zenbook teraz navyše môžete získať 3-ročnú predĺženú záruku.

Chcem využiť predĺženú záruku na 3 roky! Čo mám urobiť?

1.    Kúpte si ktorýkoľvek Zenbook značky ASUS v čase konania akcie.
2.    Zaregistrujte svoj nákup na tejto stránke najneskôr do 180 dní. Servisný balíček sa aktivuje do 10 dní od poslania žiadosti.
3.    Záruka na váš výrobok sa predĺži automaticky od pôvodného konca záruky po dokončení aktivácie.
4.    Tento servisný balíček nepredlžuje záruku na batériu vášho Zenbooku.

Ponuka platí do 31. 12. 2021.


V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov