Kód: APPMTF02CNA ID: 1560841

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 38mm púzdro z vesmírne sivého hliníka - čierny športový remienok (MTF02CN/A)

inteligentné hodinky • 1.5" OLED Retina displej • dotykové ovládanie + bočné tlačidlá • Bluetooth 4.2 • NFC • Wi-Fi • GPS, GLONASS • senzor okolitého svetla • akcelerometer • gyroskop • výškomer •...

BLACK FRIDAY
? 235,00 € Ušetríte: 37,00 € (15%)
198,00 €
K vyzdvihnutiu na výdajni
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

inteligentné hodinky • 1.5" OLED Retina displej • dotykové ovládanie + bočné tlačidlá • Bluetooth 4.2 • NFC • Wi-Fi • GPS, GLONASS • senzor okolitého svetla • akcelerometer • gyroskop • výškomer • krokomer • senzor srdcového tepu • spálené kalórie • spánok • test kondície • hudobný prehrávač • notifikácia • ovládanie telefónu • beh • turistika • cyklistika • fitness • outdoor • plávanie • výdrž až 18 hodín • vodoodolnosť 5 ATM (do 50 m) • český jazyk • materiál puzdra: hliník, materiál remienka: guma • kompatibilný s iOS

Apple Watch Series 3, 38mm čierny


Ultimátne športové hodinky


Apple Watch Series 3 ti zabudovanou GPS a novým výškomerom presne zaznamenajú tréningy vonku. Aktualizovaná aplikácia Cvičenie si poradí aj s vysoko intenzívnym intervalovým tréningom a pri plávaní automaticky počíta bazény. A pretože sa do hodiniek zmestí ešte viac hudby, môžeš si zakaždým pustiť niečo iné.


 
GPS a výškomer. Schválne, ako ďaleko to dotiahneš. A ako vysoko


Pri cvičení vonku tí vstavaná GPS zaznamená vzdialenosť, rýchlosť a trasu. Výškomer zmeria každý kopec, ktorý cestou vybehneš alebo vyšliapeš. A ak ťa zaujímajú podrobnejšie štatistiky, po návrate domov ich nájdeš na iPhone.Pridaj playlisty. A pridaj


S Apple Watch Series 3 máš v zásobe ešte viac hudby. Tvoje obľúbené playlisty z Apple Music sa automaticky synchronizujú do hodiniek, takže každý tréning bude mať náboj.


 Viac údajov, viac motivácie


Meraj si bežné indoorové aj outdoorové aktivity ako behanie, jazdu na bicykli, plávanie a novo aj vysoko intenzívny intervalový tréning. Ak rýchlo striedaš rôzne disciplíny, môžeš medzi nimi ľahko prepínať a na konci si zobraziť ucelený prehľad.


 Spáruj hodinky s fitkom


Hodinky ľahko spáruješ s kompatibilnými tréningovými strojmi. Všetky dôležité ukazovatele ako tepovú frekvenciu, rýchlosť alebo kalórie tak budeš mať presne zaznamenané.


 Nevyšplechnú ťa v bazéne ani v mori


Apple Watch Series 3 sú vodeodolné pre plávanie a merajú tréningy v bazéne aj na otvorenej vode. Až doplávaš, zbavia sa vody v reproduktore zvukovými vibráciami.


 Budeš pozerať, ako sa zlepšuješ


Všetka tvoja aktivita vrátane tréningov sa započítava do krúžkov Státie, Pohyb a Cvičenie. Históriu krúžkov a tréningov si prezrieš na iPhone a hneď uvidíš, aké robíš pokroky.


 


 
 


Obľúbené aplikácie nedáš z ruky.


Nech robíš kruhový tréning, dvíhaš činky, alebo cvičíš jogu, môžeš ďalej používať svoje osvedčené tréningové aplikácie. Aj ich výsledky sa započítavajú do krúžkov Aktivity.


 


Podrobné merania a priebežné stimuly ti pomôžu behať častejšie a lepšie. Navigačné pokyny a živé trekové štatistiky pre tisíce turistických chodníkov po celom svete. Počítaj si, koľko pri surfovaní chytíš vĺn, meraj ich výšku a sleduj svoje osobné rekordy.

 Dostaň z každého tréningu maximum. Nastav si cieľ a cvič podľa osobného tréningového plánu. Nepotrebuješ žiadne vybavenie. Na základe zaznamenaných charakteristík náprahu a švihu vylepšuj silu a rýchlosť svojho podania.    Individuálne tréningy s koučovaním ti pomôžu plávať ešte lepšie. 


Inteligentné sledovanie aktivity


Apple Watch Series 3 sledujú v priebehu dňa tvoj pohyb na všetky spôsoby. Nech ideš na bicykli do práce, robíš kotrmelce s deťmi, alebo cvičíš v posilňovni.


 

Menej seď. Viac sa hýb. Trochu cvič


Tri krúžky ti každý deň prehľadne ukazujú, ako si aktívny, a povzbudzujú ťa k pohybu. Pozri sa, či už nesedíš moc dlho. Sleduj nachodené kroky a spálené kalórie. A venuj aspoň 30 minút denne fyzickej aktivite. Pokojne aj po troškách.


 Koučovanie. Keď je potrebné, postrčia ťa


Apple Watch Series 3 sú ako osobný tréner, ktorý ťa povzbudí, keď to potrebuješ. Ráno ti ukážu, aké robíš pokroky, večer poradia, ako uzavrieť krúžky. A každý mesiac tí na základe histórie aktivít a cvičenia prichystajú individuálnu výzvu.


 Zdieľaj svoje krúžky Aktivity s kamarátmi


Porovnávajte svoje krúžky Aktivity s priateľmi a rodinou. Môžete sa vzájomne motivovať, posielať si oznámenia, ako vám to ide, a rovno reagovať - ​​napríklad pochvalou alebo vtipnou narážkou.


 Apple Watch oslávia každé tvoje víťazstvo


Zakaždým, keď uzavrieš krúžok alebo dosiahneš cieľ, urobia tí hodinky radosť efektom cez celú obrazovku. Môžeš tiež sledovať svoje osobné rekordy, série a hlavné míľniky.


 Cvičenie na vozíčku. Tréning pre každého


Apple Watch Series 3 berú do úvahy rôzne techniky odrážania a odlišnosti terénu, aby vozičkári mali presné údaje o svojej aktivite. V hodinkách sú aj dve cvičenia priamo pre vozíčkarov.


 


 


 
 


Účinná zdravotná pomôcka


Apple Watch Series 3 máš stále na ruke, a tak si udržíš lepšiu predstavu o svojom zdravotnom stave. Pomôžu ti sledovať tepovú frekvenciu a lepšie zvládať každodenný stres. Môžeš si na ne pridať aj zdravotné aplikácie, ktoré potrebuješ.


 

Sleduj svoju tepovú frekvenciu. Nech vieš, ktorá bije


Apple Watch Series 3 ti merajú tep v priebehu celého dňa - keď odpočívaš, beháš, aj keď sa zotavuješ po tréningu. Ak ti tep stúpne nad určitú hranicu, hoci sa viac ako 10 minút nehýbeš, aplikácia Srdcový tep ťa na to upozorní.


 Pomoc, keď ju potrebuješ


Keby sa niečo stalo, funkciou SOS rýchlo upozorníš svoje núdzové kontakty a pošleš im svoju polohu. A záchranárom hodinky zobrazia tvoje Zdravotné ID.


 Aplikácia Dýchanie. Stíši myseľ. Uvoľni telo


Krásne animácie a jemné kliknutia ťa prevedú sériou hlbokých nádychov a pomôžu tí sa upokojiť. Pripomienky ťa upozornia, že je čas na cvičenie mindfulness. A až skončíš, môžeš sa pozrieť, ako sa ti zvoľnil tep.


 


 
 


Zdravotné aplikácie iných vývojárov


Vybrané aplikácie ti môžu aktívne pomáhať dodržiavať zdravé návyky aj tréningový plán. Nezáleží na tom, či sa chceš len naučiť piť viac vody, zlepšiť si spánok, alebo potrebuješ mať prehľad o vážnejších veciach, ako je napríklad cukrovka. Na Apple Watch Series 3 si ľahko pridáš aplikácie, ktoré ti pomôžu.


 


Nastav si denný rozpočet kalórií a potom si zaznamenávajte jedlá a cvičenia, nech vieš, či sa doň vojdeš. Osvojíte si lepšie stravovacie návyky a zvyknete si pravidelne cvičiť a starať o svoje zdravie. Sleduj a zdieľaj hladinu glukózy a ďalšie osobné údaje, ktoré ti pomôžu mať cukrovku pod kontrolou.


Urob si zoznamy zdravých návykov, vďaka ktorým sa budeš lepšie stravovať alebo viac cvičiť. WaterMinder stráži dodržiavanie pitného režimu a pripomína, že je čas na ďalší pohár vody. Skvalitní svoj spánok na základe údajov o fázach spánku, pokojnom tempe, dýchaní a pohyboch. 


Aplikácia Zdravie na iPhone. Tvoje telo od hlavy až k päte


V aplikácii Zdravie sa ukladajú informácie zo všetkých tvojich zdravotných a tréningových aplikácií, takže máš všetko krásne pohromade. Urči si, aké ukazovatele sa majú zobrazovať v prehľade, a sleduj ich vývoj v čase. V novom zobrazení Srdce teraz nájdeš podrobné údaje z aplikácie Srdcový tep.


 
 


Asistent na celý deň


Odpovedz na neprijatý hovor. Skontroluj si svoj let. Nechaj si ukázať cestu. S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom dôležitom a potrebné veci zariadiš rýchlo a pohodlne.


 
 


Telefón a správy. Zostaň na príjme


Aj keď si v pokluse, môžeš posielať správy, pomocou praktického číselníka vybavovať telefonáty a audiohovory FaceTime alebo si napríklad vypočuť záznamník. A keby niečo, funkciou Tieseň SOS rýchlo zavoláš pomoc.


 
 


Toľko ciferníkov. A toľko možností, ako si ich upraviť


Uprav si ciferníky. Pridaj informácie, ktoré potrebuješ mať na očiach. Fotky, čo ťa vždy potešia. Alebo aplikácie, ktoré chceš spúšťať jedným kliknutím. Ciferník zmeníš prejdením prstom. Začni deň napríklad s dynamickým ciferníkom Siri, a až budeš vyzdvihovať deti, prepni na Príbeh hračiek.


 


Ciferník Buzz Rakeťák Ciferník Siri Ciferník Kaleidoskop


Ciferník Analógová aktivita (čiastkové číselníky) Ciferník Pohyb Ciferník Modulárny


Ciferník Číslice Ciferník Praktický Ciferník Foto 


Nič dôležité ti neutečie


S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom podstatnom, a si v kontakte so všetkými, na ktorých ti záleží. Vďaka výkonnejšiemu dvojjadrovému procesoru sa aplikácia spúšťa dvakrát rýchlejšie. A keď si ich pridáš do Docku, ich dáta sa priebežne aktualizujú.Pozri sa, kde sú tvoji kamaráti, alebo im pošli svoju polohu. Nájdi si najbližšie potraviny, parkovisko alebo napríklad benzínku. Apple Watch ťa výrazným klopaním upozornia, či odbočiť doľava, alebo doprava. Nemusíš sa stále pozerať na hodinky. Sleduj na hodinkách výber hlavných správ a prehľady aktuálneho diania.

 Nastav si pripomienku, ktorá ťa upozorní na blížiaci sa termín alebo ti vyskočí po príchode na konkrétne miesto. Až úlohu splníš, klikni na Dokončené. Alebo ju odlož na neskôr. Odosielateľa a predmet vidíš hneď a potom sa zobrazí celá správa. Odpoveď môžeš jednoducho nadiktovať. Nechaj si predpoveď počasia ozvláštniť cynickými komentármi.

 Buď v kontakte so svojimi blízkymi, aj keď ste každý v inej krajine. Nech chceš volať, posielať SMS, alebo napríklad chatovať, všetko máš v jednej aplikácii. Každý nápad si poznamenáš alebo načrtneš ako nič. Bear je skvelá aplikácia na všetko od rýchlych poznámok až po rozsiahle články.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Obsah balenia zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Určené pre model Apple Watch 38mm
Značky Apple
Funkcia
Notifikácia e-mail, hovor, SMS, sociálne siete
Funkcie a monitoring aktivít čas, hudobný prehrávač, krokomer, meranie tepovej frekvencie, spánok, test kondície, Výpočet spálených kalórií
Vhodné pre aktivity beh, cyklistika, fitness, outdoor, turistika
Ovládanie telefónu Áno
Materiál
Určenie Spoločenské, Športové, Dámske, Pánske, Unisex, Elegantné, Seniorské
Odolnosť Voděodolné do 50 metrů
Veľkosť univerzální
Materiál náramku guma
Farba puzdra vesmírně šedá
Výmenný náramok Áno
Batéria
Typ akumulátora Li-Ion
Výdrž batérie 18 hod.
Možnosť nabíjania - konektor Dock
Operačný systém
Operačný systém watchOS
Menu v češtine Áno
Kompatibilné operačné systémy iOS
Konektivita
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Bezkontaktné platby Áno
NFC Áno
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Bluetooth 4.2
Senzory akcelerometer, gyroskop, Senzor okolitého svetla, Senzor srdcového tepu
Možnosť SIM Nie
Konštrukcia a hardware
Interná pamäť 8 GB
Veľkosť Pamäte RAM áno
Typ displeja AMOLED
Ovládanie dotykové, tlačidlové
Tvar ciferníka Hranatý
Uhlopriečka displeja (palce) 1.5
Rozlíšenie displeja 340 x 272
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 3.8 cm
Výška výrobku 3.3 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 7.4 cm
Výška výrobku 3.5 cm
Hĺbka výrobku 31.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg

Uživateľské recenzie - Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 38mm púzdro z vesmírne sivého hliníka - čierny športový remienok (MTF02CN/A)

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

4

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(98%)

Hodnotilo 54 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Romana
17.11.2021 v 09:46
100 %

byl to dárek a dcera je spokojená

Celková spokojnosť
Viktoria
13.11.2021 v 10:29
100 %

Celková spokojnosť
Natálie
05.11.2021 v 12:24
100 %

Dobrý

Celková spokojnosť
Jaroslava
05.11.2021 v 12:24
100 %

Celková spokojnosť
Iveta
30.10.2021 v 10:33
100 %

Super

Celková spokojnosť
Johana
29.10.2021 v 09:58
100 %

Maximální spokojenost s hodinkami i přístupem obchodníka

Celková spokojnosť
Zdeněk
26.10.2021 v 10:03
100 %

Dárek pro syna,je velmi spokojený.

Celková spokojnosť
Lenka
24.10.2021 v 10:08
100 %

Celková spokojnosť
Miloslav
01.10.2021 v 12:56
100 %

Vše funguje jak má.

Celková spokojnosť
František
18.09.2021 v 09:05
100 %

Prodloužená rezervace

Celková spokojnosť
Jiří
15.09.2021 v 09:28
100 %

Naprosto super, nemusíte mít u sebe telefon, vše potřebné je v hodinkách, včetně odesílání hlasových zpráv. Super pro zvýšení kondice

Celková spokojnosť
Michal
12.09.2021 v 09:58
100 %

Spokojenost! ?

Celková spokojnosť
Jana
26.08.2021 v 09:32
80 %

Kvalitni

Celková spokojnosť
Karel
25.08.2021 v 10:15
100 %

Spokojenost, funguji jak mají.

Celková spokojnosť
Antonín
10.08.2021 v 09:33
100 %

Apple nikdy nezklame?

Celková spokojnosť
Hana
10.08.2021 v 09:33
100 %

Mají všechny funkce, co jsem chtěla.

Celková spokojnosť
Milena
08.08.2021 v 09:54
100 %

Funguji jak maji

Celková spokojnosť
Michal
05.08.2021 v 10:30
80 %

Hodinky jsou bezvadné, plní vše dle očekávání

Celková spokojnosť
Milan
02.08.2021 v 10:21
100 %

Celková spokojnosť
Anna
27.07.2021 v 10:24
100 %

Hodinky mi velmi vyhovují, usnadňují spoustu činnosti.

Celková spokojnosť
Janette
25.07.2021 v 10:12
100 %

Maximálna spokojnosť

Celková spokojnosť
Martin
18.07.2021 v 10:24
100 %

Spokojenost

Celková spokojnosť
Michaela
13.07.2021 v 11:48
100 %

Skvělé hodinky!

Celková spokojnosť
Martina
13.07.2021 v 11:48
100 %

Výborný

Celková spokojnosť
Veronika
06.07.2021 v 09:31
100 %

Ve všech směrech perfektní

Celková spokojnosť
Jana
30.06.2021 v 09:09
100 %

Hodinky byly darek pro dceru, je s nimi velice spokojená, nemenila by. V teto velikosti dostačující na její ruku.

Celková spokojnosť
Kateřina
30.06.2021 v 09:09
100 %

Kupovala jsem jako dárek manželovi. A ten byl velice spokojen

Celková spokojnosť
David
27.06.2021 v 09:23
100 %

Vše v pohodě :-)

Celková spokojnosť
Kristyna
26.06.2021 v 08:38
100 %

Spoko

Celková spokojnosť
Andrea
23.06.2021 v 10:42
100 %

Celková spokojnosť
Luboš
21.06.2021 v 09:05
80 %

Fungují bez problémů, mínusem je nízká výdrž baterie

Celková spokojnosť
Kateřina
21.06.2021 v 09:05
80 %

Vše Ok

Celková spokojnosť
Eva
19.06.2021 v 08:31
100 %

vše funguje super, mohu jen doporučit. Pro mě nej funkcí je, že si pomocí hodinek mohu najít někde položený telefon :))

Celková spokojnosť
Vladimir
19.06.2021 v 08:31
100 %

spokojny

Celková spokojnosť
Jaroslava
17.06.2021 v 09:33
100 %

Nemá nedostatky

Celková spokojnosť
Markéta
13.06.2021 v 09:03
100 %

Velká spokojenost

Celková spokojnosť
Daniela
10.06.2021 v 08:59
100 %

Pod ochranou fólii se udělala bublinka ale jinak spokojenost

Celková spokojnosť
Vladimír
10.06.2021 v 08:59
100 %

máme je krátkou dobu,ale prozatím spokojenost

Celková spokojnosť
Michaela
06.06.2021 v 09:01
100 %

Veľká spokojnosť

Celková spokojnosť
Ivana
24.05.2021 v 08:55
80 %

slabá výdrž baterie

Celková spokojnosť
Jiří
19.05.2021 v 08:26
100 %

kvatní výrobek na technické úrovni sice dražší ale za kvalitu se platí

Celková spokojnosť
Pavlína
15.05.2021 v 08:14
100 %

Zatím vše ok

Celková spokojnosť
Dana
15.05.2021 v 08:14
100 %

Mimořádná spokojenost

Celková spokojnosť
Eliška
24.04.2021 v 12:17
100 %

Tyto hodinky mě motivovaly začít více sportovat, takže jedině doporučuji!

Celková spokojnosť
Patrik
23.04.2021 v 12:45
100 %

keď je vybitý a stratený nedá sa nájsť inač perfektný spoločník

Celková spokojnosť
Eva
23.04.2021 v 12:45
100 %

Nemohu posoudit, byl to darek

Celková spokojnosť
Jana
11.04.2021 v 21:16
100 %

Žádné

Celková spokojnosť
Lenka
04.04.2021 v 21:11
100 %

Jednoduché nastavení

Celková spokojnosť
Adriana
04.04.2021 v 21:11
100 %

Jsou vyborne, splňují vše co jsem očekávala, akorát se docela rychle vybiji

Celková spokojnosť
Nicole
04.04.2021 v 21:11
100 %

Top

Celková spokojnosť
Daniel
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Marie
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Katka
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Lenka
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Romana
17.11.2021 v 09:46
100 %

byl to dárek a dcera je spokojená

Celková spokojnosť

Technické parametre

Obsah balenia zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Určené pre model Apple Watch 38mm
Značky Apple
Notifikácia e-mail, hovor, SMS, sociálne siete
Funkcie a monitoring aktivít čas, hudobný prehrávač, krokomer, meranie tepovej frekvencie, spánok, test kondície, Výpočet spálených kalórií
Vhodné pre aktivity beh, cyklistika, fitness, outdoor, turistika
Ovládanie telefónu Áno
Určenie Spoločenské, Športové, Dámske, Pánske, Unisex, Elegantné, Seniorské
Odolnosť Voděodolné do 50 metrů
Veľkosť univerzální
Materiál náramku guma
Farba puzdra vesmírně šedá
Výmenný náramok Áno
Typ akumulátora Li-Ion
Výdrž batérie 18 hod.
Možnosť nabíjania - konektor Dock
Operačný systém
watchOS
Menu v češtine Áno
Kompatibilné operačné systémy iOS
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Bezkontaktné platby Áno
NFC Áno
Wi-Fi
Áno
GPS Áno
Bluetooth 4.2
Senzory akcelerometer, gyroskop, Senzor okolitého svetla, Senzor srdcového tepu
Možnosť SIM Nie
Interná pamäť
8 GB
Veľkosť Pamäte RAM áno
Typ displeja
AMOLED
Ovládanie dotykové, tlačidlové
Tvar ciferníka Hranatý
Uhlopriečka displeja (palce) 1.5
Rozlíšenie displeja 340 x 272
Šírka výrobku 3.8 cm
Výška výrobku 3.3 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Šírka výrobku 7.4 cm
Výška výrobku 3.5 cm
Hĺbka výrobku 31.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg

Odporúčame prikúpiť

Poistenie mobilných zariadení 2 roky 43,60 €
Poistenie mobilných zariadení 1 rok 27,70 €
Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 57,40 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 21,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 43,60 €