Kód: APPMTF22CNA ID: 1560842

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm púzdro zo strieborného hliníka - biely športový remienok (MTF22CN/A)

inteligentné hodinky • 1.65 "OLED Retina displej • dotykové ovládanie + bočné tlačidlá • Bluetooth 4.2 • NFC • Wi-Fi • GPS, GLONASS • senzor okolitého svetla • akcelerometer • gyroskop • výškomer •...

doprava zadarmo
? 265,00 € Ušetríte: 26,00 € (9%)
239,00 €
u vás už 10.12.
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

inteligentné hodinky • 1.65 "OLED Retina displej • dotykové ovládanie + bočné tlačidlá • Bluetooth 4.2 • NFC • Wi-Fi • GPS, GLONASS • senzor okolitého svetla • akcelerometer • gyroskop • výškomer • krokomer • senzor srdcového tepu • spálené kalórie • spánok • test kondície • hudobný prehrávač • notifikácia • ovládanie telefónu • beh • turistika • cyklistika • fitness • outdoor • plávanie • výdrž až 18 hodín • vodoodolnosť 5 ATM (do 50 m) • český jazyk • materiál puzdra: hliník, materiál remienka: guma • kompatibilný s iOS

Apple Watch Series 3, 42 mm, biela


Ultimátne športové hodinky


Apple Watch Series 3 ti zabudovanou GPS a novým výškomerom presne zaznamenajú tréningy vonku. Aktualizovaná aplikácia Cvičenie si poradí aj s vysoko intenzívnym intervalovým tréningom a pri plávaní automaticky počíta bazény. A pretože sa do hodiniek zmestí ešte viac hudby, môžeš si zakaždým pustiť niečo iné. 
  


GPS a výškomer. Schválne, ako ďaleko to dotiahneš. A ako vysoko


Pri cvičení vonku ti vstavaná GPS zaznamená vzdialenosť, rýchlosť a trasu. Výškomer zmeria každý kopec, ktorý cestou vybehneš alebo vyšliapeš. Ak ťa zaujímajú podrobnejšie štatistiky, po návrate domov ich nájdeš na iPhone.  


Pridaj playlisty. A pridaj


S Apple Watch Series 3 máš v zásobe ešte viac hudby. Tvoje obľúbené playlisty z Apple Music sa automaticky synchronizujú do hodiniek, takže každý tréning bude mať náboj.  


Viac údajov, viac motivácie


Meraj si bežné indoorové aj outdoorové aktivity ako behanie, jazdu na bicykli, plávanie a novo aj vysoko intenzívny intervalový tréning. Ak rýchlo striedaš rôzne disciplíny, môžeš medzi nimi ľahko prepínať a na konci si zobraziť ucelený prehľad.  


Spáruj hodinky s fitkom


Hodinky ľahko spáruješ s kompatibilnými tréningovými strojmi. Všetky dôležité ukazovatele ako tepovú frekvenciu, rýchlosť alebo kalórie tak budeš mať presne zaznamenané.  


Nevyšplechnú ťa v bazéne ani v mori


Apple Watch Series 3 sú vodoodolné pre plávanie a merajú tréningy v bazéne aj na otvorenej vode. Až doplávaš, zbavia sa vody v reproduktore zvukovými vibráciami.  


Budeš pozerať, ako sa zlepšuješ


Všetka tvoja aktivita vrátane tréningov sa započítava do krúžkov Státie, Pohyb a Cvičenie. Históriu krúžkov a tréningov si prezrieš na iPhone a hneď uvidíš, aké robíš pokroky.


 


 
 


Obľúbené aplikácie nedáš z ruky


Nech robíš kruhový tréning, dvíhaš činky, alebo cvičíš jogu, môžeš ďalej používať svoje osvedčené tréningové aplikácie. Aj ich výsledky sa započítavajú do krúžkov Aktivity. 


Podrobné merania a priebežné stimuly ti pomôžu behať častejšie a lepšie. Navigačné pokyny a živé trekové štatistiky pre tisíce turistických chodníkov po celom svete. Počítaj si, koľko pri surfovaní chytíš vĺn, meraj ich výšku a sleduj svoje osobné rekordy.

 Dostaň z každého tréningu maximum. Nastav si cieľ a cvič podľa osobného tréningového plánu. Nepotrebuješ žiadne vybavenie. Na základe zaznamenaných charakteristík náprahu a švihu si vylepšuj silu a rýchlosť svojho podania.    Individuálne tréningy s koučovaním ti pomôžu plávať ešte lepšie. 


Inteligentné sledovanie aktivity


Apple Watch Series 3 sledujú v priebehu dňa tvoj pohyb na všetky spôsoby. Nech ideš na bicykli do práce, robíš kotrmelce s deťmi, alebo cvičíš v posilňovni. 
  


Menej seď. Viac sa hýb. Trochu cvič


Tri krúžky ti každý deň prehľadne ukazujú, ako si aktívny, a povzbudzujú ťa k pohybu. Pozri sa, či už nesedíš moc dlho. Sleduj počet krokov a spálené kalórie. A venuj aspoň 30 minút denne fyzickej aktivite. Pokojne aj po troškách.  


Koučovanie. Keď je potrebné, postrčia ťa


Apple Watch Series 3 sú ako osobný tréner, ktorý ťa povzbudí, keď to potrebuješ. Ráno ti ukážu, aké robíš pokroky, večer poradia, ako uzavrieť krúžky. A každý mesiac ti na základe histórie aktivít a cvičenia prichystajú individuálnu výzvu.  


Zdieľaj svoje krúžky Aktivity s kamarátmi


Porovnávajte svoje krúžky Aktivity s priateľmi a rodinou. Môžete sa vzájomne motivovať, posielať si oznámenia, ako vám to ide, a rovno reagovať - ​​napríklad pochvalou alebo vtipnou narážkou.  


Apple Watch oslávia každé tvoje víťazstvo


Zakaždým, keď uzavrieš krúžok alebo dosiahneš cieľ, urobia ti hodinky radosť efektom cez celú obrazovku. Môžeš tiež sledovať svoje osobné rekordy, série a hlavné míľniky.  


Cvičenie na vozíčku. Tréning pre každého


Apple Watch Series 3 berú do úvahy rôzne techniky odrážania a odlišnosti terénu, aby vozičkári mali presné údaje o svojej aktivite. V hodinkách sú aj dve cvičenia priamo pre vozičkárov.


 


 
 


Účinná zdravotná pomôcka


Apple Watch Series 3 máš stále na ruke, a tak si udržíš lepšiu predstavu o svojom zdravotnom stave. Pomôžu ti sledovať tepovú frekvenciu a lepšie zvládať každodenný stres. Môžeš si na ne pridať aj zdravotné aplikácie, ktoré potrebuješ. 
  


Sleduj svoju tepovú frekvenciu. Nech vieš, ktorá bije


Apple Watch Series 3 ti merajú tep v priebehu celého dňa - keď odpočívaš, beháš aj keď sa zotavuješ po tréningu. Ak ti tep stúpne nad určitú hranicu, hoci sa viac ako 10 minút nehýbeš, aplikácia Srdcový tep ťa na to upozorní.  


Pomoc, keď ju potrebuješ


Keby sa niečo stalo, funkciou SOS rýchlo upozorníš svoje núdzové kontakty a pošleš im svoju polohu. A záchranárom hodinky zobrazia tvoje Zdravotné ID.  


Aplikácia Dýchanie. Stíši myseľ. Uvoľni telo


Krásne animácie a jemné kliknutia ťa prevedú sériou hlbokých nádychov a pomôžu ti upokojiť sa. Pripomienky ťa upozornia, že je čas na cvičenie mindfulness. A až skončíš, môžeš sa pozrieť, ako sa ti zvoľnil tep.


 


 
 


Zdravotné aplikácie iných vývojárov


Vybrané aplikácie ti môžu aktívne pomáhať dodržiavať zdravé návyky aj tréningový plán. Nezáleží na tom, či sa chceš len naučiť piť viac vody, zlepšiť si spánok, alebo potrebuješ mať prehľad o vážnejších veciach, ako je napríklad cukrovka. Na Apple Watch Series 3 si ľahko pridáš aplikácie, ktoré ti pomôžu. 


Nastav si denný rozpočet kalórií a potom si zaznamenávaj jedlá a cvičenia, nech vieš, či sa do neho vojdeš. Osvoj si lepšie stravovacie návyky a zvykni si pravidelne cvičiť a starať o svoje zdravie. Sleduj a zdieľaj hladinu glukózy a ďalšie osobné údaje, ktoré ti pomôžu mať cukrovku pod kontrolou.

 Urob si zoznamy zdravých návykov, vďaka ktorým sa budeš lepšie stravovať alebo viac cvičiť. WaterMinder stráži dodržiavanie pitného režimu a pripomína, že je čas na ďalší pohár vody. Skvalitni svoj spánok na základe údajov o fázach spánku, pokojnom tempe, dýchaní a pohyboch. 


Aplikácia Zdravie na iPhone. Tvoje telo od hlavy až k päte


V aplikácii Zdravie sa ukladajú informácie zo všetkých tvojich zdravotných a tréningových aplikácií, takže máš všetko krásne pohromade. Urči si, aké ukazovatele sa majú zobrazovať v prehľade, a sleduj ich vývoj v čase. V novom zobrazení Srdce teraz nájdeš podrobné údaje z aplikácie Srdcový tep. 
 


Asistent na celý deň


Odpovedz na neprijatý hovor. Skontroluj si svoj let. Nechaj si ukázať cestu. S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom dôležitom a potrebné veci zariadiš rýchlo a pohodlne.

 


Telefón a správy. Zostaň na príjme


Aj keď si v pokluse, môžeš posielať správy, pomocou praktického číselníka vybavovať telefonáty a audiohovory FaceTime alebo si vypočuť záznamník. A keby niečo, funkciou Tieseň SOS rýchlo zavoláš pomoc.
 


Toľko ciferníkov. A toľko možností, ako si ich upraviť


Uprav si ciferníky. Pridaj informácie, ktoré potrebuješ mať na očiach. Fotky, čo ťa vždy potešia. Alebo aplikácie, ktoré chceš spúšťať jedným kliknutím. Ciferník zmeníš prejdením prstom. Začni deň napríklad s dynamickým ciferníkom Siri, a až budeš vyzdvihovať deti, prepni na Príbeh hračiek.Ciferník Buzz Rakeťák Ciferník Siri Ciferník Kaleidoskop

 Ciferník Analógová aktivita (čiastkové číselníky) Ciferník Pohyb Ciferník Modulárny

 Ciferník Číslice Ciferník Praktický Ciferník Foto 


Nič dôležité ti neutečie


S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom podstatnom a si v kontakte so všetkými, na ktorých ti záleží. Vďaka výkonnejšiemu dvojjadrovému procesoru sa aplikácia spúšťa dvakrát rýchlejšie. A keď si ich pridáš do Docku, ich dáta sa priebežne aktualizujú.Pozri sa, kde sú tvoji kamaráti, alebo im pošli svoju polohu. Nájdi si najbližšie potraviny, parkovisko alebo benzínku. Apple Watch ťa výrazným klepaním upozornia, či odbočiť doľava, alebo doprava. Nemusíš sa stále pozerať na hodinky. Sleduj na hodinkách výber hlavných správ a prehľady aktuálneho diania.

 Nastav si pripomienku, ktorá ťa upozorní na blížiaci sa termín alebo ti vyskočí po príchode na konkrétne miesto. Až úlohu splníš, klikni na Dokončené. Alebo ju odlož na neskôr. Odosielateľa a predmet vidíš hneď a potom sa zobrazí celá správa. Odpoveď môžeš jednoducho nadiktovať. Nechaj si predpoveď počasia ozvláštniť cynickými komentármi.

 Buď v kontakte so svojimi blízkymi, aj keď ste každý v inej krajine. Keď chceš volať, posielať SMS, alebo napríklad chatovať, všetko máš v jednej aplikácii. Každý nápad si poznamenáš alebo načrtneš ako nič. Bear je skvelá aplikácia na všetko od rýchlych poznámok až po rozsiahle články.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Obsah balenia zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Určené pre model Apple Watch 42mm
Značky Apple
Funkcia
Notifikácia e-mail, hovor, SMS, sociálne siete
Funkcie a monitoring aktivít čas, hudobný prehrávač, krokomer, meranie tepovej frekvencie, spánok, test kondície, Výpočet spálených kalórií
Vhodné pre aktivity beh, cyklistika, fitness, outdoor, turistika
Ovládanie telefónu Áno
Materiál
Určenie Spoločenské, Športové, Dámske, Pánske, Unisex, Elegantné, Seniorské
Odolnosť Voděodolné do 50 metrů
Veľkosť univerzální
Materiál náramku guma
Farba puzdra stříbrná
Výmenný náramok Áno
Batéria
Typ akumulátora Li-Ion
Výdrž batérie 18 hod.
Možnosť nabíjania - konektor Dock
Operačný systém
Operačný systém watchOS
Kompatibilné operačné systémy iOS
Konektivita
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Bezkontaktné platby Áno
NFC Áno
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Bluetooth 4.2
Senzory akcelerometer, gyroskop, Senzor okolitého svetla, Senzor srdcového tepu
Možnosť SIM Nie
Konštrukcia a hardware
Interná pamäť 8 GB
Veľkosť Pamäte RAM áno
Typ displeja AMOLED
Ovládanie dotykové, tlačidlové
Tvar ciferníka Hranatý
Uhlopriečka displeja (palce) 1.65
Rozlíšenie displeja 52 x 31
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.2 cm
Výška výrobku 3.6 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 3.8 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hĺbka výrobku 31.9 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg

Uživateľské recenzie - Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm púzdro zo strieborného hliníka - biely športový remienok (MTF22CN/A)

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

4

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(97%)

Hodnotilo 22 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Lenka
10.11.2021 v 10:42
100 %

s výrobkem jsem spokojená

Celková spokojnosť
Lucie
31.10.2021 v 09:53
100 %

Celková spokojnosť
Martin
25.10.2021 v 11:05
100 %

Top

Celková spokojnosť
Jozef
08.10.2021 v 09:25
100 %

O.K.

Celková spokojnosť
Mgr. Jaroslav
14.09.2021 v 10:20
80 %

Pěkné, ale drahé. Kupováno jako dárek. POZOR, hodinky nelze sprárovat a propojit s iPhonem 6, resp. máte -li iPhone 6 jsou dvě možnosti. Buď hodinky odeslat do Apple servisu, kde udělají downgrade systému hodinek nebo si koupíte novější iPhone. Apple Watch 3 se starším OS WS propojit lze. Odpovídám tím jasně na otázku, která je na fórech velmi diskutovaná, avšak nikde jasná odpověď. Apple Watch 3, tedy lze propojit s iPhone6, ale....viz výše :-)

Celková spokojnosť
Vanessa
26.08.2021 v 09:32
100 %

42 mm je vhodnejšie ako 38 mm som veľmi spokojná , veľa funkcii , veľký rozdiel medzi s3 a s6 nevidím

Celková spokojnosť
Iveta
22.08.2021 v 09:30
100 %

Perfektní

Celková spokojnosť
Jana
29.07.2021 v 09:55
60 %

Hodinky super. Jen mam výtku k nalepeni ochrane folie. Po 14 dnech se zacala odlupovat. Nakonec jsme ji museli sundat.

Celková spokojnosť
Pavla
25.07.2021 v 10:12
100 %

Bílý řemínek je nedostatkem…. Vypadá dobře, ale musí se pořád čistit.

Celková spokojnosť
Zdeněk
25.07.2021 v 10:12
100 %

jsou super :-)

Celková spokojnosť
Hana
23.07.2021 v 11:39
100 %

Dárek pro dceru k narozeninám. Hodně funkcí, dcera je maximálně spokojená.

Celková spokojnosť
Ingrid
14.07.2021 v 09:16
100 %

Super

Celková spokojnosť
Stanislav
28.06.2021 v 09:21
100 %

Ok

Celková spokojnosť
Veronika
28.06.2021 v 09:21
100 %

Používam krátko, ale zatiaľ som veľmi spokojná

Celková spokojnosť
Helena
16.06.2021 v 09:58
100 %

Celková spokojnosť
Iveta
23.05.2021 v 08:49
100 %

Fungují skvěle

Celková spokojnosť
Alena
11.05.2021 v 08:23
100 %

Hodinky jsou skvěle ! Přednosti : volání , odesíláni sms, placení, jejich rychlost a vůbec jsou prostě akorát krásné . Možná jediný nedostatek , co by mohlo někomu vadit ,je jejich časté dobíjení ale já si zvykla rychle :)

Celková spokojnosť
Marie
02.04.2021 v 06:40
100 %

+Vše skvěle funguje +Výdrž baterie

Celková spokojnosť
Kateřina
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Tereza
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Václav
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Lucie
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Lenka
10.11.2021 v 10:42
100 %

s výrobkem jsem spokojená

Celková spokojnosť

Technické parametre

Obsah balenia zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Určené pre model Apple Watch 42mm
Značky Apple
Notifikácia e-mail, hovor, SMS, sociálne siete
Funkcie a monitoring aktivít čas, hudobný prehrávač, krokomer, meranie tepovej frekvencie, spánok, test kondície, Výpočet spálených kalórií
Vhodné pre aktivity beh, cyklistika, fitness, outdoor, turistika
Ovládanie telefónu Áno
Určenie Spoločenské, Športové, Dámske, Pánske, Unisex, Elegantné, Seniorské
Odolnosť Voděodolné do 50 metrů
Veľkosť univerzální
Materiál náramku guma
Farba puzdra stříbrná
Výmenný náramok Áno
Typ akumulátora Li-Ion
Výdrž batérie 18 hod.
Možnosť nabíjania - konektor Dock
Operačný systém
watchOS
Kompatibilné operačné systémy iOS
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Bezkontaktné platby Áno
NFC Áno
Wi-Fi
Áno
GPS Áno
Bluetooth 4.2
Senzory akcelerometer, gyroskop, Senzor okolitého svetla, Senzor srdcového tepu
Možnosť SIM Nie
Interná pamäť
8 GB
Veľkosť Pamäte RAM áno
Typ displeja
AMOLED
Ovládanie dotykové, tlačidlové
Tvar ciferníka Hranatý
Uhlopriečka displeja (palce) 1.65
Rozlíšenie displeja 52 x 31
Šírka výrobku 4.2 cm
Výška výrobku 3.6 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Šírka výrobku 3.8 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hĺbka výrobku 31.9 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 69,30 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 52,60 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 26,30 €