Kód: APPMTF32CNA ID: 1560843

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm púzdro z vesmírne sivého hliníka - čierny športový remienok (MTF32CN/A)

inteligentné hodinky • 1.65 "OLED Retina displej • dotykové ovládanie + bočné tlačidlá • Bluetooth 4.2 • NFC • Wi-Fi • GPS, GLONASS • senzor okolitého svetla • akcelerometer • gyroskop • výškomer •...

doprava zadarmo
? 265,00 € Ušetríte: 26,00 € (9%)
239,00 €
u vás už 08.12.
rýchlart do 30 minút

Všetko o produkte

inteligentné hodinky • 1.65 "OLED Retina displej • dotykové ovládanie + bočné tlačidlá • Bluetooth 4.2 • NFC • Wi-Fi • GPS, GLONASS • senzor okolitého svetla • akcelerometer • gyroskop • výškomer • krokomer • senzor srdcového tepu • spálené kalórie • spánok • test kondície • hudobný prehrávač • notifikácia • ovládanie telefónu • beh • turistika • cyklistika • fitness • outdoor • plávanie • výdrž až 18 hodín • vodoodolnosť 5 ATM (do 50 m) • český jazyk • materiál puzdra: hliník, materiál remienka: guma • kompatibilný s iOS

Apple Watch Series 3, 42 mm, čierna


Ultimátne športové hodinky


Apple Watch Series 3 ti zabudovanou GPS a novým výškomerom presne zaznamenajú tréningy vonku. Aktualizovaná aplikácia Cvičenie si poradí aj s vysoko intenzívnym intervalovým tréningom a pri plávaní automaticky počíta bazény. A pretože sa do hodiniek zmestí ešte viac hudby, môžeš si zakaždým pustiť niečo iné. 
  


GPS a výškomer. Schválne, ako ďaleko to dotiahneš. A ako vysoko


Pri cvičení vonku ti vstavaná GPS zaznamená vzdialenosť, rýchlosť a trasu. Výškomer zmeria každý kopec, ktorý cestou vybehneš alebo vyšliapeš. Ak ťa zaujímajú podrobnejšie štatistiky, po návrate domov ich nájdeš na iPhone.  


Pridaj playlisty. A pridaj


S Apple Watch Series 3 máš v zásobe ešte viac hudby. Tvoje obľúbené playlisty z Apple Music sa automaticky synchronizujú do hodiniek, takže každý tréning bude mať náboj.  


Viac údajov, viac motivácie


Meraj si bežné indoorové aj outdoorové aktivity ako behanie, jazdu na bicykli, plávanie a novo aj vysoko intenzívny intervalový tréning. Ak rýchlo striedaš rôzne disciplíny, môžeš medzi nimi ľahko prepínať a na konci si zobraziť ucelený prehľad.  


Spáruj hodinky s fitkom


Hodinky ľahko spáruješ s kompatibilnými tréningovými strojmi. Všetky dôležité ukazovatele ako tepovú frekvenciu, rýchlosť alebo kalórie tak budeš mať presne zaznamenané.  


Nevyšplechnú ťa v bazéne ani v mori


Apple Watch Series 3 sú vodoodolné pre plávanie a merajú tréningy v bazéne aj na otvorenej vode. Až doplávaš, zbavia sa vody v reproduktore zvukovými vibráciami.  


Budeš pozerať, ako sa zlepšuješ


Všetka tvoja aktivita vrátane tréningov sa započítava do krúžkov Státie, Pohyb a Cvičenie. Históriu krúžkov a tréningov si prezrieš na iPhone a hneď uvidíš, aké robíš pokroky.


 


 
 


Obľúbené aplikácie nedáš z ruky


Nech robíš kruhový tréning, dvíhaš činky, alebo cvičíš jogu, môžeš ďalej používať svoje osvedčené tréningové aplikácie. Aj ich výsledky sa započítavajú do krúžkov Aktivity.


Podrobné merania a priebežné stimuly ti pomôžu behať častejšie a lepšie. Navigačné pokyny a živé trekové štatistiky pre tisíce turistických chodníkov po celom svete. Počítaj si, koľko pri surfovaní chytíš vĺn, meraj ich výšku a sleduj svoje osobné rekordy.

 Dostaň z každého tréningu maximum. Nastav si cieľ a cvič podľa osobného tréningového plánu. Nepotrebuješ žiadne vybavenie. Na základe zaznamenaných charakteristík náprahu a švihu si vylepšuj silu a rýchlosť svojho podania.    Individuálne tréningy s koučovaním ti pomôžu plávať ešte lepšie. 


Inteligentné sledovanie aktivity


Apple Watch Series 3 sledujú v priebehu dňa tvoj pohyb na všetky spôsoby. Nech ideš na bicykli do práce, robíš kotrmelce s deťmi, alebo cvičíš v posilňovni. 
  


Menej seď. Viac sa hýb. Trochu cvič


Tri krúžky ti každý deň prehľadne ukazujú, ako si aktívny, a povzbudzujú ťa k pohybu. Pozri sa, či už nesedíš moc dlho. Sleduj počet krokov a spálené kalórie. A venuj aspoň 30 minút denne fyzickej aktivite. Pokojne aj po troškách.  


Koučovanie. Keď je potrebné, postrčia ťa


Apple Watch Series 3 sú ako osobný tréner, ktorý ťa povzbudí, keď to potrebuješ. Ráno ti ukážu, aké robíš pokroky, večer poradia, ako uzavrieť krúžky. A každý mesiac ti na základe histórie aktivít a cvičenia prichystajú individuálnu výzvu.  


Zdieľaj svoje krúžky Aktivity s kamarátmi


Porovnávajte svoje krúžky Aktivity s priateľmi a rodinou. Môžete sa vzájomne motivovať, posielať si oznámenia, ako vám to ide, a rovno reagovať - ​​napríklad pochvalou alebo vtipnou narážkou.  


Apple Watch oslávia každé tvoje víťazstvo


Zakaždým, keď uzavrieš krúžok alebo dosiahneš cieľ, urobia ti hodinky radosť efektom cez celú obrazovku. Môžeš tiež sledovať svoje osobné rekordy, série a hlavné míľniky.  


Cvičenie na vozíčku. Tréning pre každého


Apple Watch Series 3 berú do úvahy rôzne techniky odrážania a odlišnosti terénu, aby vozičkári mali presné údaje o svojej aktivite. V hodinkách sú aj dve cvičenia priamo pre vozičkárov.


 


 
 


Účinná zdravotná pomôcka


Apple Watch Series 3 máš stále na ruke, a tak si udržíš lepšiu predstavu o svojom zdravotnom stave. Pomôžu ti sledovať tepovú frekvenciu a lepšie zvládať každodenný stres. Môžeš si na ne pridať aj zdravotné aplikácie, ktoré potrebuješ. 
  


Sleduj svoju tepovú frekvenciu. Nech vieš, ktorá bije


Apple Watch Series 3 ti merajú tep v priebehu celého dňa - keď odpočívaš, beháš, aj keď sa zotavuješ po tréningu. Ak ti tep stúpne nad určitú hranicu, hoci sa viac ako 10 minút nehýbeš, aplikácia Srdcový tep ťa na to upozorní.  


Pomoc, keď ju potrebuješ


Keby sa niečo stalo, funkciou SOS rýchlo upozorníš svoje núdzové kontakty a pošleš im svoju polohu. A záchranárom hodinky zobrazia tvoje Zdravotné ID. 


  


Aplikácia Dýchanie. Stíši myseľ. Uvoľni telo


Krásne animácie a jemné kliknutia ťa prevedú sériou hlbokých nádychov a pomôžu ti upokojiť sa. Pripomienky ťa upozornia, že je čas na cvičenie mindfulness. A až skončíš, môžeš sa pozrieť, ako sa ti zvoľnil tep.


 


 
 


Zdravotné aplikácie iných vývojárov


Vybrané aplikácie ti môžu aktívne pomáhať dodržiavať zdravé návyky aj tréningový plán. Nezáleží na tom, či sa chceš len naučiť piť viac vody, zlepšiť si spánok, alebo potrebuješ mať prehľad o vážnejších veciach, ako je napríklad cukrovka. Na Apple Watch Series 3 si ľahko pridáš aplikácie, ktoré ti pomôžu. 


Nastav si denný rozpočet kalórií a potom si zaznamenávaj jedlá a cvičenia, nech vieš, či sa do neho vojdeš. Osvoj si lepšie stravovacie návyky a zvykni si pravidelne cvičiť a starať o svoje zdravie. Sleduj a zdieľaj hladinu glukózy a ďalšie osobné údaje, ktoré ti pomôžu mať cukrovku pod kontrolou.

 Urob si zoznamy zdravých návykov, vďaka ktorým sa budeš lepšie stravovať alebo viac cvičiť. WaterMinder stráži dodržiavanie pitného režimu a pripomína, že je čas na ďalší pohár vody. Skvalitni svoj spánok na základe údajov o fázach spánku, pokojnom tempe, dýchaní a pohyboch. 


Aplikácia Zdravie na iPhone. Tvoje telo od hlavy až k päte


V aplikácii Zdravie sa ukladajú informácie zo všetkých tvojich zdravotných a tréningových aplikácií, takže máš všetko krásne pohromade. Urči si, aké ukazovatele sa majú zobrazovať v prehľade, a sleduj ich vývoj v čase. V novom zobrazení Srdce teraz nájdeš podrobné údaje z aplikácie Srdcový tep. 
 


Asistent na celý deň


Odpovedz na neprijatý hovor. Skontroluj si svoj let. Nechaj si ukázať cestu. S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom dôležitom a potrebné veci zariadiš rýchlo a pohodlne.

 


Telefón a správy. Zostaň na príjme


Aj keď si v pokluse, môžeš posielať správy, pomocou praktického číselníka vybavovať telefonáty a audiohovory FaceTime alebo si vypočuť záznamník. A keby niečo, funkciou Tieseň SOS rýchlo zavoláš pomoc. 
 


Toľko ciferníkov. A toľko možností, ako si ich upraviť


Uprav si ciferníky. Pridaj informácie, ktoré potrebuješ mať na očiach. Fotky, čo ťa vždy potešia. Alebo aplikácie, ktoré chceš spúšťať jedným kliknutím. Ciferník zmeníš prejdením prstom. Začni deň napríklad s dynamickým ciferníkom Siri, a až budeš vyzdvihovať deti, prepni na Príbeh hračiek.Ciferník Buzz Rakeťák Ciferník Siri Ciferník Kaleidoskop

 Ciferník Analógová aktivita (čiastkové číselníky) Ciferník Pohyb Ciferník Modulárny

 Ciferník Číslice Ciferník Praktický Ciferník Foto 


Nič dôležité ti neutečie


S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom podstatnom a si v kontakte so všetkými, na ktorých ti záleží. Vďaka výkonnejšiemu dvojjadrovému procesoru sa aplikácia spúšťa dvakrát rýchlejšie. A keď si ich pridáš do Docku, ich dáta sa priebežne aktualizujú.Pozri sa, kde sú tvoji kamaráti, alebo im pošli svoju polohu. Nájdi si najbližšie potraviny, parkovisko alebo benzínku. Apple Watch ťa výrazným klepaním upozornia, či odbočiť doľava, alebo doprava. Nemusíš sa stále pozerať na hodinky. Sleduj na hodinkách výber hlavných správ a prehľady aktuálneho diania.

 Nastav si pripomienku, ktorá ťa upozorní na blížiaci sa termín alebo ti vyskočí po príchode na konkrétne miesto. Až úlohu splníš, klikni na Dokončené. Alebo ju odlož na neskôr. Odosielateľa a predmet vidíš hneď a potom sa zobrazí celá správa. Odpoveď môžeš jednoducho nadiktovať. Nechaj si predpoveď počasia ozvláštniť cynickými komentármi.

 Buď v kontakte so svojimi blízkymi, aj keď ste každý v inej krajine. Keď chceš volať, posielať SMS, alebo napríklad chatovať, všetko máš v jednej aplikácii. Každý nápad si poznamenáš alebo načrtneš ako nič. Bear je skvelá aplikácia na všetko od rýchlych poznámok až po rozsiahle články.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Obsah balenia zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Určené pre model Apple Watch 42mm
Značky Apple
Funkcia
Notifikácia e-mail, hovor, SMS, sociálne siete
Funkcie a monitoring aktivít čas, hudobný prehrávač, krokomer, meranie tepovej frekvencie, spánok, test kondície, Výpočet spálených kalórií
Vhodné pre aktivity beh, cyklistika, fitness, outdoor, turistika
Ovládanie telefónu Áno
Materiál
Určenie Spoločenské, Športové, Dámske, Pánske, Unisex, Elegantné, Seniorské
Odolnosť Voděodolné do 50 metrů
Veľkosť univerzální
Materiál náramku guma
Farba puzdra vesmírně šedá
Výmenný náramok Áno
Batéria
Typ akumulátora Li-Ion
Výdrž batérie 18 hod.
Možnosť nabíjania - konektor Dock
Operačný systém
Operačný systém watchOS
Menu v češtine Áno
Kompatibilné operačné systémy iOS
Konektivita
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Bezkontaktné platby Áno
NFC Áno
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Bluetooth 4.2
Senzory akcelerometer, gyroskop, Senzor okolitého svetla, Senzor srdcového tepu
Možnosť SIM Nie
Konštrukcia a hardware
Interná pamäť 8 GB
Veľkosť Pamäte RAM áno
Typ displeja AMOLED
Ovládanie dotykové, tlačidlové
Tvar ciferníka Hranatý
Uhlopriečka displeja (palce) 1.65
Rozlíšenie displeja 52 x 31
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 4.2 cm
Výška výrobku 3.6 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 6.9 cm
Výška výrobku 3.2 cm
Hĺbka výrobku 32.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg

Uživateľské recenzie - Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm púzdro z vesmírne sivého hliníka - čierny športový remienok (MTF32CN/A)

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

4

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(95%)

Hodnotilo 46 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Radka
24.11.2021 v 10:19
100 %

Super

Celková spokojnosť
Darja
17.11.2021 v 09:46
100 %

rychlé dodání zboží

Celková spokojnosť
Robert
03.11.2021 v 10:25
100 %

Velmi jsem spokojená

Celková spokojnosť
Martin
28.10.2021 v 10:13
80 %

Až na ochrané sklicko které se odlepilo do 14 dnů tak dobrý.

Celková spokojnosť
Lucie
27.10.2021 v 10:41
80 %

Vše je tak, jak by se očekávalo od Apple.

Celková spokojnosť
Aneta
18.10.2021 v 10:16
60 %

Dlouhou dobu jsem si chtěla pořídit Apple Watch a když jsem se už jednou rozhodla, že si je koupím, tak jsem byla nadšená. Teď, když už jedny mám, tak zjišťuji, že na nich není nic tak moc “zajímavého”. Jasně je to vpodstatě prodloužená ruka mobilu a má o mnoho víc funkcí než jiné značky, ale začínám zjišťovat, že to pro mě není. Příště zůstanu u klasických hodinek. Tím neříkám, že lituji jejich zakoupení - právě naopak, je to dobrá zkušenost. A jak říká Jaro Slávik - nezkusíš nevíš.

Celková spokojnosť
Adéla
17.10.2021 v 09:34
100 %

Velmi spokojená

Celková spokojnosť
Nikol
25.09.2021 v 09:07
100 %

Zatím vše v pořádku

Celková spokojnosť
Rudolf
21.09.2021 v 09:41
100 %

Veľmi praktická vec s množstvom funkcií

Celková spokojnosť
Andrej
12.08.2021 v 10:12
100 %

Celková spokojnosť
Radek
07.08.2021 v 09:38
100 %

Hodinky jsou super.

Celková spokojnosť
Martina
05.08.2021 v 10:30
80 %

Vše dle očekávání

Celková spokojnosť
Pavla
01.08.2021 v 10:23
100 %

Úžasný zatím bez chyby

Celková spokojnosť
Lenka
29.07.2021 v 09:55
100 %

Hodinky jsem koupila jako dárek manželovi k narozeninám. Byl a stále je z nich nadšený. Je to jeho nový kouč :-) a motivátor.

Celková spokojnosť
Jitka
29.07.2021 v 09:55
100 %

S hodinkami som spokojna, vsetko funguje ako ma

Celková spokojnosť
Jan
25.07.2021 v 10:12
100 %

Nice!

Celková spokojnosť
Jan
24.07.2021 v 09:26
80 %

Nevolaji

Celková spokojnosť
Radana
22.07.2021 v 11:26
100 %

Lehké, přehledné.

Celková spokojnosť
Petr
11.07.2021 v 10:04
100 %

Celková spokojnosť
Patrik
02.07.2021 v 09:26
100 %

Pecka

Celková spokojnosť
Robert
30.06.2021 v 09:09
100 %

hodinky funguji perfektne, neni co vytknout

Celková spokojnosť
Jiří
25.06.2021 v 09:33
100 %

Celková spokojnosť
Radim
23.06.2021 v 10:42
100 %

Výborný produkt

Celková spokojnosť
Libuše
13.06.2021 v 09:03
100 %

Jsou přehledné, moderní, nemám připomínek

Celková spokojnosť
Radoslav
03.06.2021 v 09:11
100 %

Super produkt

Celková spokojnosť
František
26.05.2021 v 08:38
100 %

Skvele hodinky

Celková spokojnosť
Jaroslava
26.05.2021 v 08:38
100 %

Spokojenost

Celková spokojnosť
Vladimir
09.05.2021 v 09:18
100 %

Super

Celková spokojnosť
Matěj
25.04.2021 v 13:22
100 %

Celková spokojnosť
Ondrej
13.04.2021 v 11:48
100 %

no proste naj

Celková spokojnosť
Michal
12.04.2021 v 20:53
100 %

Spokojeny

Celková spokojnosť
Miloslav
11.04.2021 v 21:16
100 %

ok

Celková spokojnosť
Tomáš
10.04.2021 v 21:28
100 %

Supr

Celková spokojnosť
Václav
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Petr
02.04.2021 v 06:40
100 %

Jsem spokojen . Super funkce , dobře sedí na ruce .. naprostá spokojenost .

Celková spokojnosť
Tereza
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Michael
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Zuzana
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
David
02.04.2021 v 06:40
80 %

Celková spokojnosť
Luboš
02.04.2021 v 06:40
80 %

Celková spokojnosť
František
02.04.2021 v 06:40
60 %

Často se nabijí , funkce nejsou presne

Celková spokojnosť
Pavel
02.04.2021 v 06:40
100 %

Apple

Celková spokojnosť
Miloslav
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Michal
02.04.2021 v 06:40
80 %

+ funkčnost, + spolupráce s Iphone, + výdrž baterie, - velká křehkost skla

Celková spokojnosť
Josef
02.04.2021 v 06:40
100 %

Celková spokojnosť
Maria
02.04.2021 v 06:40
100 %

Nemam výhrady

Celková spokojnosť

Príslušenstvo

Radka
24.11.2021 v 10:19
100 %

Super

Celková spokojnosť

Technické parametre

Obsah balenia zariadenie s remienkom, nabíjací kábel
Určené pre model Apple Watch 42mm
Značky Apple
Notifikácia e-mail, hovor, SMS, sociálne siete
Funkcie a monitoring aktivít čas, hudobný prehrávač, krokomer, meranie tepovej frekvencie, spánok, test kondície, Výpočet spálených kalórií
Vhodné pre aktivity beh, cyklistika, fitness, outdoor, turistika
Ovládanie telefónu Áno
Určenie Spoločenské, Športové, Dámske, Pánske, Unisex, Elegantné, Seniorské
Odolnosť Voděodolné do 50 metrů
Veľkosť univerzální
Materiál náramku guma
Farba puzdra vesmírně šedá
Výmenný náramok Áno
Typ akumulátora Li-Ion
Výdrž batérie 18 hod.
Možnosť nabíjania - konektor Dock
Operačný systém
watchOS
Menu v češtine Áno
Kompatibilné operačné systémy iOS
Podpora priameho volania z hodiniek Nie
Bezkontaktné platby Áno
NFC Áno
Wi-Fi
Áno
GPS Áno
Bluetooth 4.2
Senzory akcelerometer, gyroskop, Senzor okolitého svetla, Senzor srdcového tepu
Možnosť SIM Nie
Interná pamäť
8 GB
Veľkosť Pamäte RAM áno
Typ displeja
AMOLED
Ovládanie dotykové, tlačidlové
Tvar ciferníka Hranatý
Uhlopriečka displeja (palce) 1.65
Rozlíšenie displeja 52 x 31
Šírka výrobku 4.2 cm
Výška výrobku 3.6 cm
Hĺbka výrobku 1.1 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Šírka výrobku 6.9 cm
Výška výrobku 3.2 cm
Hĺbka výrobku 32.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg

Odporúčame prikúpiť

Poistenie mobilných zariadení 2 roky 52,60 €
Poistenie mobilných zariadení 1 rok 33,50 €
Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 69,30 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 26,30 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 52,60 €