Darček pre vašu bielizeň

Tiež milujete ten pocit, keď si večer líhate do voňavých perín? Doprajte si ich každý deň! So šetrnou práčkou či sušičkou sa môžete obliekať do novej dávky čistoty každé ráno. Šetrná práčka sa postará o bezchybný outfit každého člena rodiny, dokonca aj o tých najmenších. Sušička vás zbaví nepríjemnej vlhkosti a navyše bude vaša bielizeň nadýchaná a navoňaná. Zdĺhavému žehleniu môžete dať zbohom!

Ale zase tie starosti s dopravou a inštaláciou... Nebojte, o všetko sa postaráme! Využite DATART dopravu a my vám nový spotrebič privezieme a nainštalujeme. Starú práčku alebo sušičku na vaše prianie radi odvezieme na ekologickú likvidáciu.

Rozbaľte si svoj darček! K práčkam, sušičkám alebo práčkosušičkám sa teraz môžete tešiť na žehličku ETA Tiara v hodnote 60 € ako darček!

Poradca DATART

Ako vybrať sušičku bielizne?

15.09.2020

Sušičky bielizne sa stávajú čoraz bežnejšou súčasťou našich domácností. Aspoň tam, kde nie je potrebné šetriť príliš miestom, a teda je možné používať práčku aj sušičku. Viete však, ako vybrať model, ktorý vám bude najviac... Celý článok

Ako vybrať práčku?

07.09.2020

Málokomu sa dnes chce prať bielizeň v ruke, a tak je automatická práčka už nejaký ten čas štandardnou súčasťou každej domácnosti. A aj keď nám tento spotrebič príde ako úplne samozrejmý, medzi práčkami sú diametrálne rozdiely.... Celý článok

Akcia platí 14. 10. - 27. 10. 2019 alebo do vypredania zásob darčekov, na webe www.DATART.sk alebo na predajniach DATART.
V objednávke môžu byť max. 2 kusy výrobku rovnakého modelu zahrnutého do akcie.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov