tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

ELECTROLUX

Electrolux je pre mnoho domácností synonymom veľkého bieleho elektra. Niet sa čomu čudovať, v ponuke tejto značky nájdete veľký výber práčok, chladničiek, umývačiek a sušičiek. Electrolux sa angažuje taktiež na poli sporákov, kuchynských pomocníkov či klimatizácií. Určite poznáte taktiež vysávače tohto výrobcu – koniec koncov preto sa bežne hovorí, že musíme "povysávať". Za to môže práve táto švédska značka a rok 1908, kedy prvýkrát predaje vysávačov zachránili gazdinkám hodiny času.

Najpredávanejšie výrobky ELECTROLUX na DATARTe

ELECTROLUX EWT1266ESW
Práčka vrchom plnená

ELECTROLUX EWT1266ESW

399 €
ELECTROLUX ESB2500
Mixér

ELECTROLUX ESB2500

40 €
ELECTROLUX EWT1266ELW
Práčka vrchom plnená

ELECTROLUX EWT1266ELW

329 €
ELECTROLUX EHH6340FSK
Vstavaná varná doska

ELECTROLUX EHH6340FSK

253 €

Výrobky značky ELECTROLUX nájdete vo všetkých týchto kategóriách:

Veľké spotrebiče

Malé spotrebiče

Kuchynské potreby

Príslušenstvo

Electrolux – Inovátor premysleného dizajnu

Spoločnosť Electrolux sa riadi heslom „Thinking of you“, ktoré sa premieta do celkového prístupu k spotrebiteľovi. Celý dizajn a vývoj produktov je založený na princípe premysleného dizajnu, ktorého cieľom je rozvoj a aplikácie spotrebiteľského pohľadu do všetkých aspektov skúseností so značkou. Zahrňuje funkčnosť, užitočné vlastnosti, rýchlu obsluhu „touch feel“, vizuálnu stránku a celkovú užívateľskú skúsenosť z hľadiska všetkých fáz života spotrebiča. Od okamžiku, kedy oň užívateľ prejaví záujem, po kúpu, inštaláciu, používanie a prípadnú likvidáciu.

Electrolux ponúka štýlové spotrebiče umožňujúce realizovať nové kulinárske predstavy. Pečúce rúry pre dokonalú chuť, indukčné varné dosky pre dokonalú tepelnú kontrolu, elegantné a účinné digestory, vysoko účinné umývačky Radu alebo chladničky s veľmi žiadanou funkciou No Frost či priestranné americké chladničky s výrobníkom ľadu.

Spoločnosť Elektrolux uviedla v roku 2001 ako prvá na svete revolučný plne robotický vysávač Electrolux Trilobite. V súčasnosti je na trhu k dispozícii už druhá generácia tohto ojedinelého robotického vysávača s viac než 200 vylepšeniami oproti prvej generácii.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X