×
Kód: PHIBRI94700 ID: 1635745

Epilátor Philips Series 9000 Prestige BRI947/00

4.7 (20)
doprava zadarmo ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ Odporúčame

dámsky epilátor • 230 V • používanie so zapojením do siete • odstraňovanie chĺpkov pomocou technológie IPL • nadstavce na telo, tvár, oblasť línie bikín a podpazušia • SmartSkin senzor odtieňa...

? 439,00 € Ušetríte: 40,00 € (9 %)
399,00 €
u vás už 29.11.

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 115,70 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 87,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 43,90 €

Všetko o produkte

dámsky epilátor • 230 V • používanie so zapojením do siete • odstraňovanie chĺpkov pomocou technológie IPL • nadstavce na telo, tvár, oblasť línie bikín a podpazušia • SmartSkin senzor odtieňa pokožky • životnosť viac než 250 000 zábleskov

Philips Lumea Prestige IPL použitie na telo, citlivé oblasti a tvár BRI947/00


Užívajte si 6 mesiacov hladkú pokožku bez chĺpkov* Aj vy si môžete užívať dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až po dobu šiestich mesiacov!* Pri ošetrení IPL epilátorom Philips Lumea Prestige na pokožku pôsobia intenzívne svetelné záblesky, ktoré prenikajú až ku korienkom chĺpkov a prerušujú ich rastovú fázu. Chĺpky potom prestávajú rásť, pri pravidelnom používaní vypadávajú a veľmi výrazne sa znižuje ich celkový počet. Prístroj bol vyvinutý v spolupráci s dermatológmi a je mimoriadne šetrný a bezpečný na domáce používanie. Umožňuje päť nastavení intenzity zábleskov a navyše pre vás sám vyberá optimálne nastavenie prostredníctvom inteligentného senzora SmartSkin, ktorý pred každým ošetrením sníma vašu pokožku. Súčasťou balenia sú štyri rôzne nadstavce určené na tvár, podpazušie, oblasť línie bikín a väčšie plochy tela, ako sú nohy, ruky, brucho alebo chrbát. Každý z nich bol navrhnutý priamo pre danú oblasť pre váš maximálny komfort, líši sa svojím tvarom, veľkosťou aplikačného okienka a svetelnou priepustnosťou. Ošetrenie každej oblasti zaberie iba zlomok času, podpazušie ošetríte za 2,5 minúty, oblasť bikín asi za 2 minúty a celé lýtka ošetríte približne za 8,5 minút. Pre tie najlepšie výsledky je nutné dodržiavať odporúčané intervaly ošetrenia, s plánovaním vám pomôže bezplatná mobilná aplikácia Philips Lumea IPL. Prístroj má veľmi dlhú životnosť, je schopný vygenerovať viac než 250 000 zábleskov. Všetko, čo pre hladkú pokožku potrebujete, je súčasťou balenia. K IPL epilátoru nie je potrebné dokupovať žiadne ďalšie komponenty, súčasti alebo aplikačné krémy či gély.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Hladká pokožka bez chĺpkov až po dobu 6 mesiacov*
  • Profesionálna IPL technológia vyvinutá dermatológmi
  • 4 nadstavce: na telo, podpazušie, oblasť línie bikín a tvár
  • Senzor SmartSkin a 5 intenzít ošetrenia
  • Technológia SenseIQ – senzor, ktorý automaticky určí najvhodnejšiu intenzitu svetelných zábleskov

 


Philips Lumea Series 9000 IPL – odstraňovanie chĺpkov pomocou technológie IPL.

 


Pokročilá technológia IPL


Osvedčená technológia intenzívneho pulzného svetla (Intense Pulsed Light) vás dokáže spoľahlivo a bezbolestne zbaviť nechcených chĺpkov na dlhé týždne a mesiace! Pri tomto ošetrení na korienky chĺpkov pôsobia šetrné, ale veľmi účinné záblesky, ktoré dokážu prerušiť ich rastovú fázu. Pri pravidelnom používaní IPL epilátora Philips Lumea Prestige chĺpky slabnú, postupne vypadávajú a nové nedorastajú. Dokonale hladkú pokožku si môžete s minimálnym úsilím užívať až po dobu 6 mesiacov!

 


Až 6 mesiacov hladká pokožka bez chĺpkov*


Aby vaša pokožka zostala hladká až po dobu 6 mesiacov, je potrebné dodržiavať odporúčané intervaly ošetrenia pokožky. Štúdie preukázali, že už po troch ošetreniach dochádza až k 92 % redukcii chĺpkov.** Pre tie najlepšie výsledky je nutné prvé štyri ošetrenia vykonávať každé dva týždne a potom interval predĺžiť na štyri týždne. Po dokončení kompletného cyklu ošetrenia (celkom 12) si budete môcť hladkú pokožku užívať až po dobu 6 mesiacov.*

 


Senzor SmartSkin a 5 intenzít ošetrenia


Jedinečný IPL epilátor Philips Lumea Prestige vníma vašu pokožku a dokáže sa jej prispôsobiť pre váš maximálny komfort. Je vybavený inteligentným senzorom SmartSkin, ktorý pre vás úplne na začiatku ošetrenia určí tú najvhodnejšiu intenzitu pre danú oblasť na základe tónu pokožky a typu chĺpkov. Prístroj je vybavený 5 úrovňami intenzity ošetrenia.


 


Technológia SenseIQ


IPL epilátor Philips Lumea Prestige vašu pokožku aktívne chráni pred podráždením vďaka jedinečnej technológii SenseIQ. Prístroj je vybavený citlivým senzorom, ktorý dokáže automaticky určiť tú najvhodnejšiu intenzitu svetelných zábleskov priamo pre vás. Tie najlepšie výsledky dosahuje vďaka špeciálne navrhnutým nadstavcom určeným pre rôzne časti tela s rôznym zakrivením a priepustnosťou svetla. Nedráždi ani tie najcitlivejšie oblasti.*

 


Pohodlné použitie bez podráždenia


Šetrný a efektívny IPL epilátor Philips Lumea Prestige bol navrhnutý a testovaný v spolupráci s dermatológmi. Nezávislé klinické štúdie preukázali, že jeho používanie v domácom prostredí je úplne bezpečné. Svetelné záblesky sú k pokožke veľmi šetrné a pri správnom používaní nedráždia ani tie najcitlivejšie oblasti tela.


 


Ošetrenie všetkých partií tela


Prístroj bol navrhnutý tak, aby umožňoval bezpečne a šetrne ošetriť každú časť tela, vrátane tých najcitlivejších oblastí. Patria k nemu štyri nasadzovacie nadstavce určené pre rôzne časti tela, ktoré sa líšia svojím tvarom, veľkosťou aplikačných okienok a svetelnou priepustnosťou filtrov. IPL epilátor Philips Lumea Prestige dokáže automaticky rozpoznať typ nadstavca a na základe jeho typu zvoliť vhodný program ošetrenia.

 


Nadstavec na telo


Veľké plochy tela rýchlo a bez námahy ošetríte špeciálnym nadstavcom s veľkým plochým aplikačným okienkom. Hodí sa pre oblasť nôh, lýtok, rúk, chrbta či brucha.

Nadstavec na podpazušie


Nadstavec určený pre oblasť podpažnej jamky je zaoblený a perfektne priľne k pokožke. Ošetrenie podpazušia je vďaka nemu veľmi jednoduché, rýchle a bezbolestné.


Oblasť línie bikín


Chĺpky v oblasti bikín bývajú silnejšie. Nadstavec pre túto citlivú oblasť je preto vybavený priepustnejším filtrom a je špeciálne tvarovaný. Aplikácia svetelných zábleskov na triesla je mimoriadne šetrná a efektívna.

 


Nadstavec na tvár


Nechcených chĺpkov nad hornou perou, na brade alebo pozdĺž línie čeľuste sa zbavíte jednoducho a bez podráždenia pokožky vďaka špeciálne navrhnutému šetrnému nadstavcu na tvár. Je vybavený integrovaným farebným filtrom, ktorý zaručuje optimálnu intenzitu zábleskov pre túto oblasť.

 


Mobilná aplikácia


Aplikácia Philips Lumea IPL sa stane vaším sprievodcom a radcom pre správne používanie IPL epilátora. Je bezplatná a určená pre systémy iOS a Android. Vďaka nej môžete jednoducho plánovať ďalšie ošetrovacie cykly v optimálnych intervaloch a prečítať si tipy určené priamo vám a vášmu typu pokožky.


 


Odtieň pokožky a typy chĺpkov


Moderná technológia IPL je vhodná pre širokú škálu odtieňov pokožky. Základný predpoklad pre šetrné a efektívne použitie je ale dostatočný kontrast medzi pigmentom chĺpkov a odtieňom ošetrovanej pokožky. Aplikácia pulzného svetla je vhodná pre odtiene od tmavo blond chĺpkov po tie čierne a od veľmi svetlej pokožky po tmavo hnedú. IPL technológia sa naopak nehodí pre veľmi svetlé, sivé a ryšavé chĺpky ani pre veľmi tmavú pokožku.

 


Použitie iba s káblom


IPL epilátor Philips Lumea Prestige je určený na používanie so zapojením do siete. Prístroj má dostatočne dlhý kábel pre dobrý dosah a maximálne ľahké používanie. IPL epilátor je okamžite pripravený na používanie.

 


Žiadne doplnky ani výmenné diely


Všetko, čo na ošetrenie pokožky potrebujete, je súčasťou balenia Philips Lumea Prestige. K IPL epilátoru nie je potrebné dokupovať žiadne špeciálne príslušenstvo alebo gély.

 


* Priemerný výsledok redukcie chĺpkov na nohách je 78 % po 12 ošetreniach, objektívne štúdie na 48 ženách v Holandsku a Rakúsku. ** Až 92 % redukcia chĺpkov po troch ošetreniach pri dodržiavaní plánu ošetrenia, meraných na nohách, individuálne výsledky sa môžu líšiť. *** Pri použití podľa programu.

Dokumentácia k tomuto produktu
Produktový list Stiahnuť / (706.3 kB)
Návod Stiahnuť / (4.81 MB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Typ holiaceho strojčeka IPL
Použitie a údržba neumývateľný
Zdroj energie sieťový 230 V
Výmenné nadstavce kryt pre citlivé partie
Typ epilátora IPL (intenzívne pulzné svetlo)
Životnosť žiarovky (počet zábleskov) 450 000
Značky Philips
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 9.5 cm
Výška výrobku 21.5 cm
Hĺbka výrobku 16.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hĺbka výrobku 14.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.6 kg

Použivateľské recenzie - Epilátor Philips Series 9000 Prestige BRI947/00

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tento tovar zakúpili.

Priemerné hodnotenie tohto produktu

4.7
(94%)

Hodnotilo 20 používateľov

Hodnotenia zákazníkov

Eva
01.10.2022 - 13:40
60 %

Mám ho kratky čas, aby som mohla posúdiť jeho kvalitu.

Celková spokojnosť
Martina
19.07.2022 - 14:04
100 %

Lahke ovládanie, super aplikácia.

Celková spokojnosť
Ďalšie hodnotenie
Eva
01.10.2022 - 13:40
60 %

Mám ho kratky čas, aby som mohla posúdiť jeho kvalitu.

Celková spokojnosť

Technické parametre

Záruka 24 mesiacov
Typ holiaceho strojčeka IPL
Použitie a údržba neumývateľný
Zdroj energie sieťový 230 V
Výmenné nadstavce kryt pre citlivé partie
Typ epilátora
IPL (intenzívne pulzné svetlo)
Životnosť žiarovky (počet zábleskov) 450 000
Značky Philips
Šírka výrobku 9.5 cm
Výška výrobku 21.5 cm
Hĺbka výrobku 16.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Šírka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hĺbka výrobku 14.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.6 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
Produktový list Stiahnuť / (706.3 kB)
Návod Stiahnuť / (4.81 MB)