basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Kúpte si tento kávovar Philips v období  18. 2. – 31. 5. 2019 a získajte 60-dňovú záruku vrátenia peňazí. Viac info TU.

Odporúčame prikúpiť

Všetko o produkte

Všetko o produkte

automatický kávovar • pripravíte espresso, horúcu vodu, cappuccino, kávu, mliečnu penu, latte macchiato, café au lait, americano • príkon 1 850 W • tlak 15 barov • 1,8l nádržka na vodu • 250g zásobník na kávu • kapacita nádoby na odpad: 15 porcií • integrovaný keramický mlynček • 5 nastavení hrubosti mletia • príprava 2 šálok naraz • termoblok • odnímateľná sparovacia jednotka • užívateľské profily MEMO

Philips EP5334/10

Jeden prístroj vám vystačí na to, aby ste s ním vytvorili šesť rôznych druhov káv. Automatický kávovar Philips EP5334/10 svojím elegantným dizajnom a kompaktnými rozmermi zapadne do každej kuchyne, kde nezaberie veľa priestoru, ale nájde využitie každý deň. Espresso, cappuccino, klasická káva, latte macchiato, café au lait a americano dopĺňajú funkcie pre prípravu horúcej vody na čaj či varenie a mliečna pena, ktorá je extra nadýchaná a jemná vďaka integrovanému napeňovaču mlieka LatteGo.

Príprava dvoch šálok naraz

Kávovar dokáže pripraviť požadovaný nápoj z mletej kávy i kávových zŕn. Za pomoci zabudovaného keramického mlynčeka čerstvá zrná namelie, stačí si zvoliť jednu z piatich hrubostí mletia. Pre ešte pohodlnejšiu a rýchlejšiu prácu môžete pripravovať až dve šálky kávy naraz. Funkcia termobloku sa postará o to, že nápoje budú mať vždy ideálnu teplotu, aby vynikla ich intenzívnu chuť a aróma. Svoje ideálne nastavenie jednotlivých parametrov nápoja si môžete do prístroja uložiť, stačí využiť profil MEMO, vďaka ktorému budete mať nabudúce nastavenia k dispozícii stlačením jediného tlačidla.

 

S LatteGo vytvoríte krémovú penu, ktorí vynesie nápoje a ich chuť až do oblakov!

 

Kávovar pre šesť nápojov

S jediným prístrojom zvládnete pripraviť toľko druhov káv, že potešíte aj tie najväčších labužníkov. Kávovar dokáže pripraviť lahodné espresso, cappuccino, klasickú kávu, latte macchiato, café au lait a americano. Okrem toho zvládne vytvoriť aj horúcu vodu a mliečnu penu, aby ste ho mohli využívať pre horúce kakao i čaj.

 

 

MEMO nastavenie vlastných preferencií

Doveďte svoju milovanú kávu k dokonalosti. Nastavte si jednotlivé parametre tak, ako to máte najradšej, a dlho stlačte tlačidlo nápoja. Objaví sa ikona MEMO, ktorá vaše nastavenia automaticky uloží, a nabudúce už ho budete mať k dispozícii jediným stlačením tlačidla.

 

 

5 hrubostí mletia

Súčasťou kávovaru je aj integrovaný keramický mlynček. Podľa vlastných preferencií si zvoľte jednu z piatich hrubosťou mletia kávy. Každá veľkosť kávových zŕn prispieva k miernemu odlíšeniu chuti aj arómy, takže skúšajte experimentovať a objavovať nové chute, o ktorých sa vám predtým ani nesnívalo.

 

 

Uzáver Aroma seal

Kávové zrná zostanú dlhodobo čerstvé a zaistia intenzívnu chuť pripravovanej kávy za pomoci uzáveru Aroma seal. Ten jednak slúži na uchovanie arómy zŕn, ale tiež výrazne znižuje hluk počas mletia, aby ste zariadenie mohli používať bez rizika, že bude rušiť ostatných členov rodiny alebo susedov vo vedľajšom byte.

 

 

Termoblok pre dokonalú teplotu

Termoblok v ľahkom hliníkovom tele z nerezovej ocele rýchlo dosiahne vysokých teplôt a zaručí, že káva aj cappuccino budú pripravené pri ideálnej teplote, aby naplno vynikla ich jedinečná chuť i vôňa. Vaše nápoje budú mať kvalitu ako od profesionálneho baristu a poteší aj tú najnáročnejšiu návštevu.

 

 

Technické parametre

Technické parametre Espresso Philips Series 5000 LatteGo EP5334/10

Návod k použití CZ Stiahnuť (pdf / 1359574 kb)
Návod k použití SK Stiahnuť (pdf / 1358258 kb)
Produktový list Stiahnuť (pdf / 519826 kb)
Produktový list 2 Stiahnuť (pdf / 541435 kb)
Všeobecné informácie
Typ espressa automat
Typ voľne stojaci
Tlak čerpadla 15 bar
Displej áno
Použitie kapsúl kapsule nemožno použiť
Funkcia
Cappuccino a Caffe Latte jedným stlačením Áno
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Áno
Použitie zrnkovej kávy Áno
Tryska na horúcu vodu Áno
Čistenie a odvápnenie áno
Tryska na paru Nie
Zásobník na mlieko Áno
Mlynček na kávu Áno
Nádoba mlynčeka hermeticky uzavretá Áno
Pamäť na obľúbenú kávu Áno
Príprava dvoch šálok naraz Áno
Sparovacia jednotka vyberateľná
Typ kávomlynčeka keramický
Objem
Objem zásobníku na vodu 1,8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 250 g
Nezaradené
Príkon espressa 1850 W
Odnímateľný zásobník vody Áno
Maximálna veľkosť šálky 150 mm
Farba antracit
SMART Nie
Šírka výrobku 39,92 cm
Výška výrobku 40,64 cm
Hĺbka výrobku 23,36 cm
Hmotnosť výrobku 8,83 kg
Šírka balenie 25,9 cm
Výška balenie 50,8 cm
Hĺbka balenie 29,2 cm
Hmotnosť balenie 10,23 kg
Výrobca Philips
Kategória Kávovary, espressá, mlynčeky na kávu Philips
Prezrieť si viac vlastností produktu
Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.
V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov