×
Kód: PHISM668000 ID: 1644479

Espresso Saeco GranAroma Deluxe SM6680/00 čierne

NABÍJAME ZĽAVY doprava zadarmo

automatický kávovar • pripravíte 18 nápojov • príkon 1 500 W • tlak 15 barov • intuitívny 5" dotykový displej • napeňovač mlieka LattePerfetto • 1,8 l nádržka na vodu • 300 g zásobník na kávu •...

? 919,90 € Ušetríte: 120,90 € (13 %)
799,00 €
môžete mať už 09.02.
rýchlart do 30 minút

Odporúčané služby

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 231,70 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 175,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 87,90 €

Všetko o produkte

automatický kávovar • pripravíte 18 nápojov • príkon 1 500 W • tlak 15 barov • intuitívny 5" dotykový displej • napeňovač mlieka LattePerfetto • 1,8 l nádržka na vodu • 300 g zásobník na kávu • keramické mlynčeky • 12 nastavení hrubosti mletia • príprava 2 šálok naraz • odnímateľná sparovacia jednotka • ľahké čistenie • 6 užívateľských profilov • nastaviteľné funkcie • hmotnosť 9 kg • rozmery (Š × V × H): 26,2 × 44,8 × 38,3 cm

Saeco GranAroma Deluxe SM6680/00, čierna


Káva dokonale vyladená, presne podľa vašej chuti Vychutnajte si lahodné kávové nápoje v pohodlí vášho domova kedykoľvek na ne dostanete chuť. Inteligentný automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe ponúka 18 druhov nápojov, ktoré ľahko pripravíte jediným stlačením na dotykovej obrazovke. Prístroj v sebe snúbi moderné technológie, taliansku remeselnú zručnosť a luxusný dizajn. Má extra veľký a prehľadný 5" displej, vďaka ktorému je všetko ovládanie intuitívne a jednoduché. Každý nápoj je znázornený zrozumiteľnou farebnou ikonou a vďaka inovatívnej funkcii Coffee Equalizer™ je možné upravovať jeho intenzitu a teplotu, objem, množstvo kávy, mlieka, mliečnej peny a mnoho ďalšieho. Každý si tak vychutná presne takú kávu, po ktorej práve túži. V ponuke, samozrejme, nechýbajú tie najobľúbenejšie druhy nápojov, ako sú Espresso, Caffe Latte, Latte Macchiato, Americano, Flat White alebo Espresso Lungo. Svoje obľúbené nastavenia si môžete ukladať do pamäte prístroja, k dispozícii je 6 užívateľských profilov napríklad pre každého člena domácnosti alebo pre pravidelné návštevy. Vďaka funkcii LattePerfetto prístroj zakaždým vytvorí krémovú mliečnu penu s dokonalou konzistenciou a funkcia LatteDuo umožňuje pripraviť dva mliečne nápoje naraz, aby ste trávili menej času prípravami. Po každej príprave kávy s mliekom prístroj automaticky čistí mliečny okruh prúdom hygienickej pary a vždy je pripravený splniť vám ďalšie kávové priania. Je vybavený pripojením k sieti Wi-Fi pre ešte jednoduchšiu údržbu a ovládanie.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • 18 druhov nápojov
  • Intuitívny dotykový 5" displej s funkciou pripojenia k Wi-Fi
  • 100 % keramické mlynčeky – extrémne presné, mimoriadne odolné, neprehrievajú sa
  • Funkcia LattePerfetto na krémovú mliečnu penu dokonalej konzistencie
  • LatteDuo umožňuje pripraviť dva mliečne nápoje naraz
  • Funkcia Coffee Equalizer™ – možnosť úpravy intenzity, teploty, objemu, množstva kávy, mlieka, mliečnej peny
  • 6 užívateľských profilov na ukladanie obľúbených nastavení


Automatický inteligentný kávovar s prémiovým dotykovým displejom a Wi-Fi pripojením.

 


18 kávových nápojov


Vaše obľúbené kávové nápoje na nerozoznanie od tých pripravených vo vyhlásenej kaviarni si teraz môžete pripraviť aj v pohodlí domova. Či už túžite po malej šálke intenzívneho Espressa, alebo po lahodnom Cappuccine s bohatou vrstvou hodvábnej mliečnej peny, automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe vaše prianie vyplní. Máte na výber 18 druhov lahodných nápojov, medzi ktorými nájdete aj obľúbené Americano, Latte Macchiato, Flat White alebo Caffe Latte. Každú šálku si navyše môžete upraviť presne podľa svojich predstáv. Prístroj ponúka aj špeciálnu funkciu na prípravu kávy do cestovného hrnčeka.

Farebný 5" dotykový displej


Pripraviť si obľúbený nápoj zvládne úplne každý: stačí vám jedno stlačenie tlačidla. Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe má zabudovaný extra veľký 5" dotykový displej, ktorý je farebne podsvietený a jednotlivé druhy kávových nápojov sú prehľadne vyznačené pomocou ikon. Obľúbené nastavenia si môžete ľahko uložiť do pamäte prístroja. Ovládanie kávovaru je intuitívne, množstvo nápoja, pomer vody a mlieka a ďalšie parametre k vašej úplnej spokojnosti jednoducho upravíte niekoľkými málo dotykmi.

 


Unikátna funkcia Coffee Maestro


Vďaka inovatívnej funkcii Coffee Maestro automatický kávovar uspokojí aj náročných kávových gurmánov. Prostredníctvom dotykového displeja si môžete zvoliť preferovaný chuťový profil vášho nápoja (Delicato, Intenso alebo Forte). Jednoducho tiež nastavíte intenzitu kávy, celkový objem nápoja, množstvo vody, kávy, mlieka a mliečnej peny, teplotu nápoja aj čas prípravy kávy.

 


Prispôsobenie vašej chuti


Doprajte si presne taký nápoj, na aký máte práve chuť. Veľký a prehľadný dotykový displej je vybavený funkciou Coffee Equalizer™, vďaka ktorej môžete ľahko prispôsobiť intenzitu kávy, objem nápoja, jeho teplotu, množstvo mliečnej peny a dokonca aj poradie, v ktorom do šálky príde káva a mlieko. Z vašich kávových zŕn získate vždy to najlepšie. Kávovar využíva inteligentný systém prípravy kávy Aroma Extract, reguluje prietok vody a udržuje odporúčané hodnoty teploty vody v rozmedzí 90 – 98 °C pre tie najlepšie výsledky.

 


Technológie LattePerfetto a funkcie LatteDuo


Nedokážete si svoj deň predstaviť bez Cappuccina alebo Latte Macchiata s bohatou vrstvou hodvábnej mliečnej peny? S automatickým kávovarom Saeco GranAroma Deluxe si môžete svoje obľúbené nápoje s kávou vychutnať kedykoľvek na ne dostanete chuť. Technológia LattePerfetto zaručuje perfektnú konzistenciu a teplotu peny a vďaka funkcii LatteDuo môžete pripraviť dva nápoje naraz. Mliečny okruh kávovaru sa automaticky čistí horúcou parou.

 


Pripojenie k Wi-Fi


Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe pripravuje lahodné kávové nápoje pomocou tých najmodernejších technológií. Prístroj disponuje pripojením k sieti Wi-Fi. Softvér kávovaru sa pravidelne aktualizuje, zbiera dáta o vašom spôsobe používania prístroja a prispôsobuje sa mu. Podľa potreby tiež zobrazuje dostupnosť príslušenstva u miestnych predajcov na maximálne ľahké používanie.

 


100 % keramické mlynčeky


Mlynčeky automatického kávovaru Saeco GranAroma Deluxe sú vyrobené zo 100 % keramiky, ktorá je na prípravu kávy ideálna. Sú extrémne presné, mimoriadne odolné, neprehrievajú sa a nijako nemenia chuť a arómu kávy. Prístroj ponúka 12 nastavení hrubosti mletia.

 


Užívateľské profily


Prístroj je vybavený 6 užívateľskými profilmi. Do jeho pamäte si môžete uložiť svoje najobľúbenejšie nastavenia tak, aby si každý člen domácnosti mohol vychutnať šálku kávy presne podľa svojich chuťových preferencií. Môžete si uľahčiť prípravu rannej kávy do cestovnej šálky či jediným stlačením pripraviť perfektnú šálku kávy pre vašu polovičku.

Sila kávy s DoubleShot


Máte chuť na extra silnú kávu? Vďaka funkcii DoubleShot môžete zdvojnásobiť silu kávového nápoja a vychutnať si dokonale intenzívnu šálku kávy bez nepríjemnej horkosti. Prispôsobiť nastavenia môžete dvoma spôsobmi, a to buď prostredníctvom funkcie Coffee Equalizer™, alebo zvolením chuťového profilu Forte v ponuke Coffee Maestro.

 


Vždy čerstvá aróma kávy


Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe je vybavený špeciálnym Aroma uzáverom, ktorý pomáha zachovať arómu vašich obľúbených kávových zŕn a udržať ich dlhšie čerstvé.

 


Filter AquaClean


Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe využíva patentované vodné filtre AquaClean, ktoré preukázateľne spomaľujú tvorbu vodného kameňa. Na potrebu výmeny filtra vás prístroj automaticky upozorní, a ak ho vymeníte vo chvíli, keď tento signál obdržíte, nebudete musieť vodný kameň odstraňovať až do 5 000 šálok.*

 


Funkcia HygieSteam


Udržiavať mliečny okruh automatického kávovaru Saeco GranAroma Deluxe v perfektnej čistote je výnimočne ľahké. Prístroj je vybavený pokročilou funkciou HygieSteam, vďaka ktorej sa okruh po každej príprave mliečneho kávového nápoja automaticky vyčistí pomocou prúdu hygienickej pary. Týmto spôsobom čistenia sa odstráni 99,99 % mikroorganizmov**. Kávovar je kedykoľvek pripravený na prípravu ďalšej šálky kávy.

 


Jednoduché čistenie a údržba


Na začatie dôkladného čistenia kávovaru stačí niekoľko dotykov na obrazovke prístroja. Po každej príprave mliečneho nápoja sa navyše mliečny okruh čistí automaticky pomocou pary.

Sparovacia jednotka


Perfektný stav sparovacej jednotky je pre bezproblémový chod kávovaru kľúčový. Sparovacia jednotka automatického kávovaru Saeco GranAroma Deluxe sa čistí výnimočne ľahko. Je plne vyberateľná a je možné ju ľahko prepláchnuť pod prúdom tečúcej vody pre jednoduché a efektívne čistenie.

 


*Založené na 8 výmenách filtrov, ako je uvedené na prístroji. Skutočný počet šálok závisí od zvolených variantov kávy a frekvencie umývania a čistenia. **Na súčastiach, ako je karafa na mlieko, 99,9999 % mikroorganizmov na základe laboratórnych testov a odstránení baktérií E. coli a S. aureus.

Dokumentácia k tomuto produktu
Návod Stiahnuť / (12.34 MB)
Produktový list SK Stiahnuť / (787.28 kB)

Technické parametre

Všeobecné informácie
Vyhotovenie espressa automat
Typ vstavaný
Tlak čerpadla 15 bar
Použitie kapsúl kapsuly nemožno použiť
Displej Áno
Funkcia
Mliečne nápoje 1 stlačením Áno
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Nie
Použitie zrnkovej kávy Áno
Čistenie a odvápnenie áno
Tryska na paru Nie
Zásobník na mlieko Áno
Mlynček na kávu Áno
Nádoba mlynčeka hermeticky uzavretá Áno
Pamäť na obľúbenú kávu Áno
Počet stupňov nastavenia mletia 12
Príprava dvoch šálok naraz Áno
Sparovacia jednotka vyberateľná
Typ mlynčeka na kávu keramický
Objem
Objem zásobníka na vodu 1.8 l
Objem zásobníka na zrn. kávu 300 g
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Príkon espressa 1500 W
Maximálna veľkosť šálky 150 mm
Farba čierna
SMART Áno
Značka kvality dTest Nie
Retro Nie
Značky Saeco
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hĺbka výrobku 38.3 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 50.6 cm
Hĺbka výrobku 49.1 cm
Hmotnosť výrobku 10.4 kg

Použivateľské recenzie - Espresso Saeco GranAroma Deluxe SM6680/00 čierne

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tento tovar zakúpili.

Priemerné hodnotenie tohto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 používateľov

Príslušenstvo

ETA 5180 92010
ETA 5180 92010
10,90 €
ETA 5180 91000
ETA 5180 91000
8,90 €
ETA 5180 91010
ETA 5180 91010
9,90 €
L'or Brazil 500 g
L'or Brazil 500 g
9,70 €
L'or Colombia 500 g
L'or Colombia 500 g
9,70 €
CAFFE08 Peru, 250 g
CAFFE08 Peru, 250 g
7,20 €
Izzo Gold 1 kg
Izzo Gold 1 kg
25,00 €
Zobraziť viac príslušenstva
Zobraziť menej príslušenstva

Technické parametre

Vyhotovenie espressa automat
Typ vstavaný
Tlak čerpadla
15 bar
Použitie kapsúl kapsuly nemožno použiť
Displej
Áno
Mliečne nápoje 1 stlačením
Áno
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Nie
Použitie zrnkovej kávy Áno
Čistenie a odvápnenie
áno
Tryska na paru
Nie
Zásobník na mlieko
Áno
Mlynček na kávu
Áno
Nádoba mlynčeka hermeticky uzavretá
Áno
Pamäť na obľúbenú kávu
Áno
Počet stupňov nastavenia mletia 12
Príprava dvoch šálok naraz
Áno
Sparovacia jednotka
vyberateľná
Typ mlynčeka na kávu keramický
Objem zásobníka na vodu 1.8 l
Objem zásobníka na zrn. kávu 300 g
Záruka 24 mesiacov
Príkon espressa
1500 W
Maximálna veľkosť šálky 150 mm
Farba čierna
SMART
Áno
Značka kvality dTest
Nie
Retro
Nie
Značky Saeco
Šírka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hĺbka výrobku 38.3 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Šírka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 50.6 cm
Hĺbka výrobku 49.1 cm
Hmotnosť výrobku 10.4 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
Návod Stiahnuť / (12.34 MB)
Produktový list SK Stiahnuť / (787.28 kB)