×
Kód: PHISM658010 ID: 1608433

Espresso Saeco GranAroma SM6580/10

4.8 (104)
doprava zadarmo Odporúčame

automatické espresso • tlak čerpadla 15 barov • 12 hrubostí mletia a 3 nastavenia teploty • veľkosť šálky až do 150 mm • zásobník mlieka • funkcia Aroma Extract • funkcia DoubleShot • filter...

749,90 €
u vás už 28.11.
rýchlart do 30 minút

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 217,50 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 165,00 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 82,50 €

Všetko o produkte

automatické espresso • tlak čerpadla 15 barov • 12 hrubostí mletia a 3 nastavenia teploty • veľkosť šálky až do 150 mm • zásobník mlieka • funkcia Aroma Extract • funkcia DoubleShot • filter AquaClean • technológia HygieSteam • 4 užívateľské profily • ohrev vody • pripravíte 14 nápojov

Saeco GranAroma SM6580/10Saeco GranAroma SM6580/10 


Vychutnajte si širokú škálu lahodných kávových nápojov z automatického kávovaru Saeco GranAroma v prepracovanom talianskom dizajne! Môžete si vybrať zo 14 kávových špecialít vrátane silného Espressa, Americana alebo univerzálne obľúbeného Cappuccina, alebo Latte Macchiata s nadýchanou mliečnou penou. Príprava dokonalej šálky snáď ani nemôže byť jednoduchšia, stačí stlačiť príslušnú ikonu v intuitívnom rozhraní farebného dotykového displeja a o všetko ostatné sa postará kávovar. Vďaka jedinečným funkciám CoffeeMaestro a Coffee Equalizer™ si môžete zvoliť preferovaný chuťový profil (od slabšej kávy po extra silnú), teplotu nápoja, objem vody a mlieka a dokonca aj poradie, v ktorom do šálky prídu. Vaše najobľúbenejšie receptúry si môžete ľahko uložiť do pamäte, zariadenie má 4 užívateľské profily a 1 extra profil hosťa, aby každý vždy dostal takú kávu, po akej túži. Kávovar taktiež umožňuje pripraviť dva mliečne kávové nápoje naraz.


Čistenie prístroja je tiež veľmi jednoduché. Odnímateľnú sparovaciu jednotku je možné umyť pod tečúcou vodou a o perfektnú čistotu mliečneho okruhu sa postará funkcia HygieSteam, ktorá po každej príprave nápoja s mliekom spustí mimoriadne účinné čistenie hygienickou parou. Dlhú životnosť a správne fungovanie zariadenia zaručujú 100 % keramické mlynčeky s 12 nastaveniami hrubosti mletia, ktoré sú mimoriadne odolné a neprehrievajú sa. Automatický kávovar Saeco GranAroma skrátka úplne rozumie nielen vašej chuti, ale aj vašej reči – komunikácia prebieha kompletne v slovenskom jazyku.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Ponuka 14 kávových špecialít
  • Odolné 100 % keramické mlynčeky
  • 12 nastavení hrubosti mletia
  • 4 užívateľské profily a 1 extra pre hosťa
  • Jednoduchá obsluha pomocou farebného dotykového displeja
  • HygieSteam – účinné čistenie hygienickou parou
  • Pripraví súčasne 2 mliečne kávové nápoje

 


Káva dokonale vyladená, presne podľa vašej chuti.

 


100 % keramické mlynčeky


Mlynčeky kávovaru sú vyrobené zo 100 % keramiky, ktorá je na mletie kávových zŕn ideálna – je výnimočne odolná a neprehrieva sa, takže aj pri dlhodobom používaní nijako nemení chuť a arómu kávy. Vďaka extrémne tvrdému materiálu si môžete vychutnať čerstvú aromatickú kávu z najmenej 20 000 šálok. Máte na výber 12 rôznych nastavení hrubosti mletia, takže si vždy môžete dopriať presne takú kávu, na akú máte práve chuť. Testované talianskym laboratóriom Centro Studi Assaggiatori – talianski ochutnávači kávy potvrdzujú, že prístroj Saeco pripraví každý typ zrna v požadovanej vysokej kvalite.

 


14 kávových nápojov


Jedinečný kávovar Saeco GranAroma vám umožní vyberať si z výnimočne pestrej ponuky kávových nápojov. Samozrejmosťou sú svetovo preslávené a univerzálne obľúbené nápoje, ako sú Espresso, Coffee, Americano, Cappucino, Latte Macchiato alebo Caffe Latte. K tomu pridajme kávové špeciality typu Ristretto, Café Crema, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Café au Lait a Flat White. Ďalšie voľby sú potom nadýchaná mliečna pena, horúce mlieko a horúca voda. Každý si tak môže navoliť kávu vytvorenú presne na mieru jeho chuťových pohárikov.

 


Funkcia LatteDuo


Dve šálky vašich obľúbených kávových nápojov naraz? Nie je problém! Automatický kávovar je vybavený funkciou LatteDuo, vďaka ktorej pripravíte hneď dve šálky kávy naraz, a to vrátane Cappuccina a Latte Macchiata.

 


Farebný dotykový displej


Ovládanie automatického kávovaru Saeco GranAroma je dokonale jednoduché vďaka intuitívnemu dotykovému displeju s farebným a podsvieteným rozlíšením. Rozhranie prístroja ponúka priamu voľbu kávových nápojov a uloženie nastavenia do niekoľkých užívateľských profilov pre ešte jednoduchšie používanie.

 


Prispôsobenie vašej chuti


Pokiaľ ste náročný kávový gurmán alebo radi experimentujete s chuťou vašej kávy, zamilujete si jedinečnú funkciu Coffee Equalizer™. Vďaka tej môžete na prehľadnom displeji prístroja ľahko nastaviť rôzne parametre nápojov: silu, objem, teplotu, chuť, množstvo a objem mliečnej peny – a dokonca aj poradie, v ktorom do vašej šálky príde káva a mlieko. Funkciu využijete napríklad aj na prispôsobenie nápoja veľkosti vašej obľúbenej šálky alebo cestovného hrnčeka. Kávovar tiež disponuje inteligentným systémom Aroma Extract, vďaka ktorému dokáže dosiahnuť optimálnu teplotu prípravy kávy a dokonalú extrakciu arómy, pričom teplotu vody udržuje v rozmedzí odporúčaných hodnôt 90 až 98 °C. Súčasne tiež starostlivo reguluje prietok vody tak, aby ste vždy dosiahli požadovaný chuťový zážitok.

 


Coffee Maestro


Vyberte si preferovaný chuťový profil kávového nápoja: Delicato, Intenso alebo Forte. Kávovar podľa vášho nastavenia prispôsobí prípravu kávy, upraví jej silu, objem, množstvo mliečnej peny a teplotu nápoja.

 


Sila kávy s DoubleShot


Potrebujete poriadnu kávovú vzpruhu? Funkcia DoubleShot vám umožní automaticky zdvojnásobiť silu kávového nápoja. Rovnako ľahko môžete upraviť aj intenzitu kávy, a to prostredníctvom funkcie Coffee Equalizer alebo zvolením chuťového profilu Forte v ponuke CoffeeMaestro. Kávu si môžete dopriať dokonale silnú a intenzívnu, ale nikdy s nepríjemnou horkou pachuťou.

 


Užívateľské profily


Vďaka 4 rôznym užívateľským profilom si môžete do pamäte prístroja uložiť rôzne obľúbené nastavenia – napríklad preferovaný nápoj každého člena domácnosti alebo kávový nápoj presne podľa objemu vášho cestovného hrnčeka. Ukladanie je mimoriadne jednoduché a intuitívne a prebieha priamo vo farebnom rozhraní dotykového displeja. K dispozícii je aj extra profil pre hostí.

 


LattePerfetto


Automatický kávovar je vybavený technológiou LattePerfetto, ktorá zaisťuje prípravu dokonale lahodnej a hodvábne jemnej mliečnej peny, ktorá každý kávový nápoj povýši na úplne novú úroveň. Jej tajomstvo spočíva v dvojitom penení mlieka a perfektnej distribúcii krémovej vrstvy s ideálnou teplotou priamo do šálky. Špeciálne navrhnutú karafu na mlieko môžete bez obáv ukladať aj do chladničky.

 


Vždy čerstvá aróma kávy


Automatický kávovar má špeciálne navrhnutý uzáver, ktorý pomáha udržať vaše kávové zrná dlhšie čerstvé a uchová ich vôňu a chuť. Zároveň znižuje hluk pri ich mletí.

 


Filter AquaClean


Správne fungovanie a dlhú životnosť akéhokoľvek kávovaru ovplyvňuje vodný kameň. Automatický kávovar Saeco GranAroma preto využíva patentovaný vodný filter AquaClean, ktorý spoľahlivo spomaľuje tvorbu vodného kameňa. Pokiaľ filter vymeníte v okamihu, keď vás na to prístroj upozorní, nebudete z prístroja musieť odstraňovať vodný kameň až do 5 000 šálok kávy.* Kávovar neustále automaticky monitoruje aktuálny stav filtra.* Skutočný počet šálok závisí od zvolených druhov kávy a frekvencie vyplachovania a čistenia.
 


Funkcia HygieSteam


Automatický kávovar je vybavený funkciou HygieSteam, ktorá na čistenie mliečneho okruhu využíva silný prúd hygienickej pary, čím dosahuje dokonalé výsledky a dokáže zlikvidovať 99,99 % mikroorganizmov.* Čistenie sa automaticky spúšťa po každej príprave nápoja s mliekom. Prístroj môže vždy v priebehu okamihu začať pripravovať ďalšiu šálku!* 99,9999 % mikroorganizmov na základe laboratórnych testov.
 


Jednoduché čistenie a údržba


Automatický kávovar sa mimoriadne ľahko udržuje, na spustenie čistiaceho procesu vám stačí niekoľko málo kliknutí na intuitívnom displeji. Čistenie okruhu mlieka zaisťuje pokročilá funkcia HygieSteam, ktorá využíva účinnú hygienickú paru.

 


Sparovacia jednotka


Údržba sparovacej jednotky je kľúčová pre dokonalú prevádzku každého plne automatického kávovaru. Saeco GrandAroma je vybavený vyberateľnou sparovacou jednotkou, ktorú je možné ľahko opláchnuť pod prúdom tečúcej vody.


Dokumentácia k tomuto produktu
SM6580_10 Stiahnuť / (706.37 kB)
SM6580_10 Stiahnuť / (9.5 MB)

Technické parametre

Všeobecné informácie
Vyhotovenie espressa automat
Typ voľne stojaci
Tlak čerpadla 15 bar
Použitie kapsúl kapsuly nemožno použiť
Displej Áno
Funkcia
Mliečne nápoje 1 stlačením Áno
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Áno
Použitie zrnkovej kávy Áno
Čistenie a odvápnenie áno
Tryska na paru Nie
Zásobník na mlieko Áno
Mlynček na kávu Áno
Nádoba mlynčeka hermeticky uzavretá Áno
Pamäť na obľúbenú kávu Áno
Počet stupňov nastavenia mletia 12
Príprava dvoch šálok naraz Áno
Sparovacia jednotka vyberateľná
Objem
Objem zásobníka na vodu 1.8 l
Objem zásobníka na zrn. kávu 300 g
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Príkon espressa 1500 W
Maximálna veľkosť šálky 150 mm
Použitie podu Nie
Farba čierna, sivá
SMART Nie
Retro Nie
Značky Saeco
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hĺbka výrobku 38.3 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 50.5 cm
Výška výrobku 30.0 cm
Hĺbka výrobku 51.1 cm
Hmotnosť výrobku 11.4 kg

Použivateľské recenzie - Espresso Saeco GranAroma SM6580/10

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tento tovar zakúpili.

Priemerné hodnotenie tohto produktu

4.8
(97%)

Hodnotilo 104 používateľov

Hodnotenia zákazníkov

Tomáš
25.08.2022 - 17:40
100 %

Skvely pristroj, intuitivní ovladani, pise cesky

Celková spokojnosť
Blanka
23.08.2022 - 17:06
100 %

Velmi spokojená, jednoduché ovládání i pro laiky,navolite si vše podle libosti,kafe výtečné, doporučuji

Celková spokojnosť
Ivo
13.08.2022 - 05:24
100 %


Vše super

Celková spokojnosť
Peter
08.07.2022 - 14:19
100 %

všetko je tak ak, aké boli očakávania.

Celková spokojnosť
Dana
01.07.2022 - 14:40
100 %

Jsem s kávovarem moc spokojena.

Celková spokojnosť
Lucie
01.07.2022 - 14:40
100 %

Naprostá spokojenost a s jedním kafem se nespokojíte.

Celková spokojnosť
Eva
01.07.2022 - 14:40
100 %

je dost super opravdu výborná koupě

Celková spokojnosť
Miloslav
28.06.2022 - 14:50
100 %

Prozatím jsme spokojeni s výrobkem.

Celková spokojnosť
Jana
21.06.2022 - 12:43
100 %

Zatím velká spokojenost.

Celková spokojnosť
Andrea
10.06.2022 - 13:19
100 %

Jsme moc spokojení, kávovar má dobře řešené čištění mléčného systému. Pokud v průběhu přípravy kávy dojde voda, po doplnění se nápoj dodělá. Umí dostatečné množství nápojů, vše je možné nastavit (teplota, intenzita, množství kávy, mléka, pěny, 2 kávy najednou...). Samotná příprava kávy je pomalejší a kávovar mi přijde docela hlučný, ale jinak vše v pořádku.

Celková spokojnosť
Týc
07.06.2022 - 13:05
100 %

FUNGUJE OK.

Celková spokojnosť
Imrich
07.06.2022 - 13:05
100 %

Zatiaľ som maximálne spokojný.

Celková spokojnosť
Jan
02.06.2022 - 13:01
80 %

Tento produkt používáme chvíli a zatím jsme spokojeni

Celková spokojnosť
Jiří
02.06.2022 - 13:01
100 %

Jsme naprosto spokojeni. Hlavně jsme velmi spokojeni s obsluhou.

Celková spokojnosť
Marcela
28.05.2022 - 11:13
100 %

Som spokojny. Vyborna kava.

Celková spokojnosť
Jana
23.05.2022 - 19:20
100 %

Kávovar Saeco super a káva ještě lepší.Naprostá spokojenost

Celková spokojnosť
Svetlana
23.05.2022 - 19:20
100 %

Robí famózne kávu. Pri zapnutí a vypnutí robí sa kávovar preplachuje. V spodnej nádobe mi zostáva viac vody. Nemala som informáciu že zakaždým preplachuje aj sparovaciu jednotku. Brala som to ako závadu pokiaľ som si nezistila túto informáciu.

Celková spokojnosť
Juraj
23.04.2022 - 11:52
100 %

Všetky druhy kávy robí kávovar bez výhrad super.
Vynikajúce a jednoduché je aj automatické prečistenie parou po príprave nápojov z mlieka, ak to porovnám s predchádzajúcou verziou alebo kávovarmi, ktoré majú moji známi je to dobre vymyslené.
Mínus je, že neoznámi prázdny zásobník kávových zŕn a teda urobí aj kávu bez kávy - bol aj na reklamácii a nepodarilo sa to opraviť, tak mám druhý nový kus a čuduj sa svete s rovnakým nedostatkom:( Do zásobníka je však dobre vidieť cez priehľadný vrchnák, tak kávu vždy vopred dosypem:)

Celková spokojnosť
Vlastimil
28.02.2022 - 10:12
80 %

Zatím jej máme krátce, ale jsme spokojeni.

Celková spokojnosť
Jiří
13.02.2022 - 09:31
100 %

Perfektní

Celková spokojnosť
Pavel
13.02.2022 - 09:31
100 %

Naprostá spokojenost

Celková spokojnosť
Vlastimil
13.02.2022 - 09:31
100 %

Perfektní práce při výrobě různých druhů kávových nápojů dle vašeho výběru!

Celková spokojnosť
Jana
13.02.2022 - 09:31
100 %

Výborná káva ?

Celková spokojnosť
Petr
07.02.2022 - 08:25
80 %

+ design
+ uživatelsky jednoduché ovládání
- pro doplnění vody se musí vyjmout nádoba s mlékem, často kvůli tomu mléko kape z hrdla kávovaru
- dávkovač mléka má předem určenou výšku, tudíž u menších hrnků občas prskne mléko vedle
- dávkovač mléka se musí uživatel naučit zasouvat přesně

Celkově spokojený, vždy je prostor pro zlepšení.

Celková spokojnosť
Patrik
05.02.2022 - 08:55
80 %

Kávovar je super , všetko ok,iba jedna malá vytka zdá sa mi že pri mleti kávy je trochu hlučný

Celková spokojnosť
Roman
30.01.2022 - 08:29
100 %

Kávovar v češtině, jednoduché nastavení i ovládání. káva výborná, napěňovač mléka nemá chybu. teď jsem byl v jedné kavárně a capuccino se nedá srovnat. Saeco mi doma udělá 100x lepší za dvacetinu ceny oproti kavárně. Doporučuji

Celková spokojnosť
Zdena
30.01.2022 - 08:29
100 %

Jednoduchá obsluha. Samocisteni. Jsme spokojeni.

Celková spokojnosť
Aneta
25.01.2022 - 08:41
80 %

Kávovar máme krátce, prozatím jsme vcelku spokojení. Má velmi intuitivní ovládání, velké množství možností nastavení vybraného druhu kávy.

Celková spokojnosť
Rostislav
25.01.2022 - 08:41
100 %

Doporučuji,dělá super kávu :-)

Celková spokojnosť
Milan
22.01.2022 - 08:55
100 %

Naprostá spokojenost , předčil očekávání

Celková spokojnosť
Vladimír
22.01.2022 - 08:55
20 %

Bohužel, při proplachování odtéká velká část vody do spodní vaničky místo hubicí do nastaveného hrníčku. Zřejmě se jedná o nějakou netěsnost.

Celková spokojnosť
Roman
20.01.2022 - 09:10
100 %

Splňuje moje očekávání.

Celková spokojnosť
Bohdan
19.01.2022 - 09:26
100 %

Vse bylo v poradku.

Celková spokojnosť
Jitka
15.01.2022 - 12:20
100 %

Výborný, snadné čištění

Celková spokojnosť
Irena
15.01.2022 - 12:20
100 %

Máme od Vánoc a zatím velká spokojenost. Káva výborná, zejména latte nebo cappuccino. Intuitivní ovládání.

Celková spokojnosť
Jozef
14.01.2022 - 09:01
100 %

Parádny produkt, lahodná káva

Celková spokojnosť
Peter
13.01.2022 - 09:17
100 %

- rýchle na stavenie -
- výborne pomletá káva
- intuitívne nastavenie
- pekný design

Celková spokojnosť
Diecéznícharita
13.01.2022 - 09:17
100 %

Kávovar funguje skvěle, z mléka dělá krásnou pěnu, vaří v kanceláři několik káv denně. Maximální spokojenost

Celková spokojnosť
Jan
13.01.2022 - 09:17
100 %

Jsme doposud velice spokojeni.

Celková spokojnosť
Šárka
13.01.2022 - 09:17
100 %

Super nemusím používat nádobu na mléko,osobní profil ,nabídky káv

Celková spokojnosť
David
11.01.2022 - 08:55
100 %

Zatím maximální spokojenost.

Celková spokojnosť
Tomáš
10.01.2022 - 08:20
100 %

perfektní

Celková spokojnosť
Dagmar
10.01.2022 - 08:20
100 %

Spokojena

Celková spokojnosť
Jan
10.01.2022 - 08:20
80 %

spokojen

Celková spokojnosť
Veronika
05.01.2022 - 09:33
100 %

Úžasný skvělý kafíčko, funguje skvěle

Celková spokojnosť
Silvie
31.12.2021 - 08:45
100 %

Je úžasný. Dlouho jsem neměla tak výborné latte. A našlehané mléko? Sen

Celková spokojnosť
Alena
31.12.2021 - 08:45
80 %

Moc druhů kávy
Zvlášť nádobka na mléko
Krasny vzhled

Celková spokojnosť
Luděk
30.12.2021 - 09:07
100 %

Velká spokojenost

Celková spokojnosť
Vlastimil
30.12.2021 - 09:07
100 %

Výrobek nemá chybu a nápoje z něj už vůbec ne.

Celková spokojnosť
Květa
30.12.2021 - 09:07
100 %

Velký výběr druhu, síly a množství kávy, přehledný displej.super.

Celková spokojnosť
Lenka
28.12.2021 - 09:24
100 %

perfektní pěna, zvládne i mírný gastro provoz

Celková spokojnosť
Petra
22.12.2021 - 09:41
100 %

Super, senzacni kavovar

Celková spokojnosť
Jana
22.12.2021 - 09:41
100 %

Je skvělý

Celková spokojnosť
Lubomír
20.12.2021 - 09:03
100 %

Perfekt

Celková spokojnosť
Jiří
19.12.2021 - 08:55
100 %

rychlé a za dobrou cenu

Celková spokojnosť
Petr
16.12.2021 - 09:42
100 %

Skvělý kávovar s mnoha funkcemi a jednoduchým a kvalitním čištěním.

Celková spokojnosť
Josef
16.12.2021 - 09:42
80 %

Zatim dobře funguje

Celková spokojnosť
Anna
15.12.2021 - 10:30
100 %

Mléčnym produktům se nedá nic vytknout

Celková spokojnosť
Terezia
15.12.2021 - 10:30
100 %

Spokojena

Celková spokojnosť
Martin
10.12.2021 - 10:00
100 %

Výborná káva, velký výběr připravovaných nápojů.
Nevýhodou je malá nádržka na vodu a při vypínání a zapínání se vždy proplachuje, což s malou nádržkou znamená časté dolévání vody.

Celková spokojnosť
Vendula
10.12.2021 - 10:00
100 %

vše ok.

Celková spokojnosť
Ivana
08.12.2021 - 09:17
100 %

Výborný, hezký

Celková spokojnosť
Zuzana
25.11.2021 - 10:06
100 %

Mám zatím jen chvilku, ale jako milovník kávy jsem velmi spokojená. Rychlé a bezproblémové dodání.

Celková spokojnosť
Milan
21.11.2021 - 12:09
80 %

Zatiaľ spokojný veď je to nové

Celková spokojnosť
Miroslav
20.11.2021 - 08:39
100 %

Perfektní prodejce

Celková spokojnosť
Zdeněk
13.11.2021 - 10:32
100 %

Přístroj je v češtině

Celková spokojnosť
Hana
13.11.2021 - 10:32
100 %

Vše v pořádku

Celková spokojnosť
Mária
13.11.2021 - 10:32
100 %

Super dizajn,

Celková spokojnosť
Slávka
24.10.2021 - 10:14
100 %

kavovar je super

Celková spokojnosť
Ďalšie hodnotenie

Príslušenstvo

Philips CA6707/10
Philips CA6707/10
59,90 €
L'or Brazil 500 g
L'or Brazil 500 g
9,70 €
L'or Colombia 500 g
L'or Colombia 500 g
9,70 €
Izzo Gold 1 kg
Izzo Gold 1 kg
25,00 €
CAFFE08 Peru, 250 g
CAFFE08 Peru, 250 g
9,10 €
Illy Mletá 250 g
Illy Mletá 250 g
7,60 €
Zobraziť viac príslušenstva
Zobraziť menej príslušenstva
Tomáš
25.08.2022 - 17:40
100 %

Skvely pristroj, intuitivní ovladani, pise cesky

Celková spokojnosť

Technické parametre

Vyhotovenie espressa automat
Typ voľne stojaci
Tlak čerpadla
15 bar
Použitie kapsúl kapsuly nemožno použiť
Displej
Áno
Mliečne nápoje 1 stlačením Áno
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Áno
Použitie zrnkovej kávy Áno
Čistenie a odvápnenie
áno
Tryska na paru
Nie
Zásobník na mlieko
Áno
Mlynček na kávu Áno
Nádoba mlynčeka hermeticky uzavretá Áno
Pamäť na obľúbenú kávu Áno
Počet stupňov nastavenia mletia 12
Príprava dvoch šálok naraz Áno
Sparovacia jednotka vyberateľná
Objem zásobníka na vodu 1.8 l
Objem zásobníka na zrn. kávu 300 g
Záruka 24 mesiacov
Príkon espressa 1500 W
Maximálna veľkosť šálky 150 mm
Použitie podu
Nie
Farba
čierna, sivá
SMART
Nie
Retro Nie
Značky Saeco
Šírka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hĺbka výrobku 38.3 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Šírka výrobku 50.5 cm
Výška výrobku 30.0 cm
Hĺbka výrobku 51.1 cm
Hmotnosť výrobku 11.4 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
SM6580_10 Stiahnuť / (706.37 kB)
SM6580_10 Stiahnuť / (9.5 MB)