×
Kód: PHISM658230 ID: 1608432

Espresso Saeco GranAroma SM6582/30

4.6 (21)
doprava zadarmo Odporúčame

automatické espresso • tlak čerpadla 15 barov • 12 hrubostí mletia a 3 nastavenia teploty • pripravíte 16 nápojov • veľkosť šálky až 150 mm • zásobník mlieka • funkcia Aroma Extract • funkcia...

? 799,90 €
799,00 €
u vás už 28.11.

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 231,70 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 175,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 87,90 €

Všetko o produkte

automatické espresso • tlak čerpadla 15 barov • 12 hrubostí mletia a 3 nastavenia teploty • pripravíte 16 nápojov • veľkosť šálky až 150 mm • zásobník mlieka • funkcia Aroma Extract • funkcia DoubleShot • filter AquaClean • technológia HygieSteam • 6 užívateľských profilov • ohrev vody

Saeco GranAroma SM6582/30Saeco GranAroma SM6582/30


Vychutnajte si širokú škálu lahodných kávových nápojov z automatického kávovaru Saeco GranAroma v prepracovanom talianskom dizajne! Môžete si vybrať zo 16 kávových špecialít vrátane silného Espressa, Americana alebo univerzálne obľúbeného Cappuccina či Latte Macchiata s nadýchanou mliečnou penou. Nechýbajú ani špeciálne funkcie na prípravu kávy do cestovného hrnčeka. Príprava dokonalej šálky snáď ani nemôže byť jednoduchšia, stačí stlačiť príslušnú ikonu v intuitívnom rozhraní farebného dotykového displeja, o všetko ostatné sa postará kávovar. Vďaka jedinečným funkciám CoffeeMaestro a Coffee Equalizer™ si môžete zvoliť preferovaný chuťový profil (od slabšej kávy po extra silnú), teplotu nápoja, objem vody a mlieka, a dokonca aj poradie, v ktorom do šálky prídu. Vaše najobľúbenejšie receptúry si môžete ľahko uložiť do pamäte – zariadenie má 6 užívateľských profilov a 1 extra profil hosťa, aby každý vždy dostal takú kávu, po akej túži. Kávovar tiež umožňuje pripraviť dva mliečne kávové nápoje naraz.


Čistenie prístroja je veľmi jednoduché, odnímateľnú sparovaciu jednotku je možné umyť pod tečúcou vodou a o perfektnú čistotu mliečneho okruhu sa postará funkcia HygieSteam, ktorá po každej príprave nápoja s mliekom spustí mimoriadne účinné čistenie hygienickou parou. Dlhú životnosť a správne fungovanie zariadenia zaručujú 100 % keramické mlynčeky, ktoré sú mimoriadne odolné a neprehrievajú sa. Automatický kávovar Saeco GranAroma úplne rozumie nielen vašej chuti, ale aj vašej reči – komunikácia prebieha kompletne v slovenskom jazyku.

 


Kľúčové vlastnosti:


 • Ponuka 16 receptov
 • Odolný mlynček pripraví vždy čerstvé suroviny
 • Individuálne nastavenie jednotlivých zložiek
 • 6 užívateľských profilov pre uloženie obľúbeného nastavenia
 • Jednoduchá obsluha s pomocou TFT displeja
 • Očarujúce vône vďaka technológii Aroma Extract
 • Automatické čistenie zlikviduje až 99,99 % mikroorganizmov
 • Súčasná príprava až 2 šálok


Káva dokonale vyladená, presne podľa vašej chuti.

 


100 % keramické mlynčeky


Mimoriadne odolné mlynčeky kávovaru sú vyrobené zo 100 % keramiky, ktorá je pre mletie kávových zŕn ideálna – je mimoriadne odolná a neprehrieva sa, takže aj pri dlhodobom používaní nijako nemení chuť a arómu kávy. Vďaka extrémne tvrdému materiálu si môžete vychutnať čerstvú aromatickú kávu z najmenej 20 000 šálok. Na výber máte 12 rôznych nastavení hrubosti mletia, takže si vždy môžete dopriať presne takú kávu, na akú máte práve chuť. Testované talianskym laboratóriom Centro Studi Assaggiatori – talianski ochutnávači kávy potvrdzujú, že prístroj Saeco pripraví každý typ zrna v požadovanej vysokej kvalite.

 


16 druhov nápojov


Jedinečný kávovar Saeco GranAroma vám umožní vyberať si z výnimočne pestrej ponuky kávových nápojov. Samozrejmosťou sú svetovo preslávené a univerzálne obľúbené nápoje ako Espresso, Coffee, Americano, Cappuccino, Latte Macchiato alebo Caffe Latte. K tomu pridajme kávové špeciality typu Ristretto, Café Crema, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Café au Lait, Flat White a talianske Cappuccino. Ďalšie voľby sú potom nadýchaná mliečna pena, horúce mlieko, horúca voda a špeciálne funkcie pre cestovný hrnček. Každý si tak môže navoliť kávu vytvorenú presne na mieru jeho chuťových pohárikov.

 


Funkcia LatteDuo


Dve šálky vašich obľúbených kávových nápojov naraz? Nie je problém!  Automatický kávovar je vybavený funkciou LatteDuo, vďaka ktorej pripravíte hneď dve šálky kávy naraz, a to vrátane Cappuccina a Latte Macchiata.

 


Farebný dotykový displej


Ovládanie automatického kávovaru Saeco GranAroma je dokonale jednoduché vďaka intuitívnemu dotykovému displeju s farebným a podsvieteným rozlíšením. Rozhranie prístroja ponúka priamu voľbu kávových nápojov a uloženie nastavenia do niekoľkých užívateľských profilov pre ešte jednoduchšie používanie.

 


Prispôsobenie vašej chuti


Pokiaľ ste náročný kávový gurmán alebo radi experimentujete s chuťou vašej kávy, zamilujete si jedinečnú funkciu Coffee Equalizer™. Vďaka tej môžete na prehľadnom displeji prístroja ľahko nastaviť rôzne parametre nápojov: silu, objem, teplotu, chuť, množstvo a objem mliečnej peny – a dokonca aj poradie, v ktorom do vašej šálky príde káva a mlieko. Funkciu využijete napríklad aj na prispôsobenie nápoja veľkosti vašej obľúbenej šálky alebo cestovného hrnčeka. Kávovar tiež disponuje inteligentným systémom Aroma Extract, vďaka ktorému dokáže dosiahnuť optimálnu teplotu prípravy kávy a dokonalú extrakciu arómy, pričom teplotu vody udržuje v rozmedzí odporúčaných hodnôt 90 až 98 °C. Súčasne starostlivo reguluje prietok vody tak, aby ste vždy dosiahli požadovaný chuťový zážitok.

 


Coffee Maestro


Vyberte si preferovaný chuťový profil kávového nápoja: Delicato, Intenso alebo Forte. Kávovar podľa vášho nastavenia prispôsobí prípravu kávy, upraví jej silu, množstvo mliečnej peny a teplotu nápoja.

 


Sila kávy s DoubleShot


Kávovar podľa vášho nastavenia prispôsobí prípravu kávy, upraví jej silu, objem a dobu prevlhčenia namletých zŕn k vašej maximálnej spokojnosti.

 


Užívateľské profily


Vďaka až 6 užívateľským profilom si môžete do pamäte prístroja uložiť rôzne obľúbené nastavenia – napríklad preferovaný nápoj každého člena domácnosti alebo kávový nápoj presne podľa objemu vášho cestovného hrnčeka. Ukladanie je mimoriadne jednoduché a intuitívne a prebieha priamo vo farebnom rozhraní dotykového displeja. K dispozícii je aj extra profil pre hostí.

 


LattePerfetto


Automatický kávovar je vybavený technológiou LattePerfetto, ktorá zaisťuje prípravu dokonale lahodnej a hodvábne jemnej mliečnej peny, ktorá každý kávový nápoj povýši na úplne novú úroveň. Jej tajomstvo spočíva v dvojitom penení mlieka a perfektnej distribúcii krémovej vrstvy s ideálnou teplotou priamo do šálky. Špeciálne navrhnutú karafu na mlieko môžete bez obáv ukladať aj do chladničky.

 


Vždy čerstvá aróma kávy


Automatický kávovar má špeciálne navrhnutý uzáver, ktorý pomáha udržať vaše kávové zrná dlhšie čerstvé a uchová ich vôňu a chuť. Zároveň znižuje hluk pri ich mletí.

 


Filter AquaClean


Správne fungovanie a dlhú životnosť akéhokoľvek kávovaru ovplyvňuje vodný kameň. Automatický kávovar Saeco GranAroma preto využíva patentovaný vodný filter AquaClean, ktorý spoľahlivo spomaľuje tvorbu vodného kameňa. Pokiaľ filter vymeníte v okamihu, keď vás na to prístroj upozorní, nebudete z prístroja musieť odstraňovať vodný kameň až do 5 000 šálok kávy.* Kávovar neustále automaticky monitoruje aktuálny stav filtra.* Skutočný počet šálok závisí od zvolených druhov kávy a frekvencie vyplachovania a čistenia.
 


Funkcia HygieSteam


Prístroj je vybavený funkciou HygieSteam, ktorá na čistenie mliečneho okruhu využíva silný prúd hygienickej pary, tým dosahuje dokonalé výsledky a dokáže zlikvidovať 99,99 % mikroorganizmov.* Čistenie sa automaticky spúšťa zakaždým, keď pripravíte nápoj s mliekom. Prístroj je vždy v priebehu okamihu pripravený na prípravu ďalšej šálky!* 99,9999 % mikroorganizmov na základe laboratórnych testov.
 


Jednoduché čistenie a údržba


Automatický kávovar sa mimoriadne ľahko udržuje, na spustenie čistiaceho procesu vám stačí niekoľko málo kliknutí na intuitívnom displeji. Čistenie okruhu mlieka zaisťuje pokročilá funkcia HygieSteam, ktorá využíva účinnú hygienickú paru.

 


Sparovacia jednotka


Údržba sparovacej jednotky je kľúčová pre dokonalú prevádzku každého plne automatického kávovaru. Saeco GrandAroma je vybavený vyberateľnou sparovacou jednotkou, ktorú je možné ľahko opláchnuť pod prúdom tečúcej vody.

 


Príslušenstvo v balení:


 • Odmerka
 • Testovací prúžok tvrdosti vody
 • Tuba vazelíny
 • Nádoba na mlieko
 • Trubička na mlieko
 • Filter AquaClean
Dokumentácia k tomuto produktu
SM6582_30 Stiahnuť / (708.43 kB)
SM6582_30 Stiahnuť / (9.5 MB)

Technické parametre

Všeobecné informácie
Vyhotovenie espressa automat
Typ voľne stojaci
Tlak čerpadla 15 bar
Použitie kapsúl kapsuly nemožno použiť
Displej Áno
Funkcia
Mliečne nápoje 1 stlačením Áno
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Áno
Použitie zrnkovej kávy Áno
Čistenie a odvápnenie áno
Tryska na paru Nie
Zásobník na mlieko Áno
Mlynček na kávu Áno
Nádoba mlynčeka hermeticky uzavretá Áno
Pamäť na obľúbenú kávu Áno
Počet stupňov nastavenia mletia 12
Príprava dvoch šálok naraz Áno
Sparovacia jednotka vyberateľná
Objem
Objem zásobníka na vodu 1.8 l
Objem zásobníka na zrn. kávu 300 g
Ďalšie parametre
Záruka 24 mesiacov
Príkon espressa 1500 W
Maximálna veľkosť šálky 150 mm
Použitie podu Nie
Farba čierna, kovová
SMART Nie
Retro Nie
Značky Saeco
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hĺbka výrobku 38.3 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 51.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hĺbka výrobku 51.0 cm
Hmotnosť výrobku 12.5 kg

Použivateľské recenzie - Espresso Saeco GranAroma SM6582/30

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tento tovar zakúpili.

Priemerné hodnotenie tohto produktu

4.6
(91%)

Hodnotilo 21 používateľov

Hodnotenia zákazníkov

Juraj
17.09.2022 - 19:29
100 %

Kávovar robí výbornú kávu a vytvára hustú penu.Takisto sa mi páči široký výber rôznych druhov káv.

Celková spokojnosť
Miroslav
02.07.2022 - 13:27
100 %

Moc spokojen

Celková spokojnosť
Petr
14.04.2022 - 11:43
60 %

Kvalitu kávovaru velmi kazí množství vyplachované vody po každé kávě do odkapávací misky pod hrnečkem na kávu. Dříve jsem měl kávovar de Longhi, který se mi zdá co se týče kvality kávy i ovládání horší, ale odkapávací misku nebylo nutné hlídat. Kdybuch o této necnosti věděl, koupil bych jiný kávovar. Škoda...
Petr T.

Celková spokojnosť
Radomír
26.03.2022 - 10:51
100 %

Dělá to co má, super

Celková spokojnosť
Blanka
04.03.2022 - 10:49
80 %

Kávovar jakoby protéká, v dolní nádržce se hromadí hodně vody.

Celková spokojnosť
Iva
24.02.2022 - 10:27
20 %

bohužel tento stroj za téměř 20000Kč již po 14 dnech přestal fungovat, nyní je v opravě

Celková spokojnosť
Ján
14.02.2022 - 09:07
100 %

Neviem, ako som bez toho mohol doteraz žiť :) . Profily a množstvo nápojov sú super. Jedine tam chýba nejaká kontrola na nádobu s mliekom. Stalo sa mi, že som na to zabudol pri Latte Machiatto...

Celková spokojnosť
Zuzana
13.02.2022 - 09:31
100 %

Kavovar jsme dlouho vybirali a vybrany kavovar zcela splnil ocekavani. Jsme spokojeni.

Celková spokojnosť
Václav
11.02.2022 - 09:28
100 %

Kávovar používán zatím krátce necelý měsíc.Pěna velice pěkná,káva výborná,oblíbeno Italské kapučíno.Nastavení profilů intuitivní práce s kávovarem jednoduchá.Spotřebá kávy veliká.Celková spokojenost.

Celková spokojnosť
Miluše
01.02.2022 - 09:33
100 %

Velká spokojenost,

Celková spokojnosť
Michal
22.01.2022 - 08:55
100 %

Naprostá spokojenost. Nemám co vytknout.

Celková spokojnosť
Jiří
17.01.2022 - 08:22
100 %

Super

Celková spokojnosť
Marcela
30.12.2021 - 09:07
100 %

Skvělý

Celková spokojnosť
Stanislav
24.12.2021 - 09:08
100 %

Spokojnosť.

Celková spokojnosť
Miloš
19.12.2021 - 08:55
80 %

Vše je bez problémů pouze jsem čekal malinko lepší mléčnou pěnu. Ale možná to je mlékem.

Celková spokojnosť
Ďalšie hodnotenie

Príslušenstvo

L'or Brazil 500 g
L'or Brazil 500 g
9,70 €
L'or Colombia 500 g
L'or Colombia 500 g
9,70 €
Izzo Gold 1 kg
Izzo Gold 1 kg
25,00 €
CAFFE08 Peru, 250 g
CAFFE08 Peru, 250 g
9,10 €
Illy Mletá 250 g
Illy Mletá 250 g
7,60 €
Zobraziť viac príslušenstva
Zobraziť menej príslušenstva
Juraj
17.09.2022 - 19:29
100 %

Kávovar robí výbornú kávu a vytvára hustú penu.Takisto sa mi páči široký výber rôznych druhov káv.

Celková spokojnosť

Technické parametre

Vyhotovenie espressa automat
Typ voľne stojaci
Tlak čerpadla
15 bar
Použitie kapsúl kapsuly nemožno použiť
Displej
Áno
Mliečne nápoje 1 stlačením Áno
Nastavenie sily kávy Áno
Nastavenie množstva vody áno
Nastaviteľná teplota kávy Áno
Použitie mletej kávy Áno
Použitie zrnkovej kávy Áno
Čistenie a odvápnenie
áno
Tryska na paru
Nie
Zásobník na mlieko
Áno
Mlynček na kávu Áno
Nádoba mlynčeka hermeticky uzavretá Áno
Pamäť na obľúbenú kávu Áno
Počet stupňov nastavenia mletia 12
Príprava dvoch šálok naraz Áno
Sparovacia jednotka vyberateľná
Objem zásobníka na vodu 1.8 l
Objem zásobníka na zrn. kávu 300 g
Záruka 24 mesiacov
Príkon espressa 1500 W
Maximálna veľkosť šálky 150 mm
Použitie podu
Nie
Farba
čierna, kovová
SMART
Nie
Retro Nie
Značky Saeco
Šírka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hĺbka výrobku 38.3 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Šírka výrobku 51.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hĺbka výrobku 51.0 cm
Hmotnosť výrobku 12.5 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
SM6582_30 Stiahnuť / (708.43 kB)
SM6582_30 Stiahnuť / (9.5 MB)