tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Gorenje

Väčšina spotrebičov má nemecké či talianske korene. Značka Gorenje však pochádza zo Slovinska a na svoj pôvod je patrične hrdá. A má prečo, ako dokazuje aj množstvo získaných ocenení vrátane prestížnej Red Dot Design Award. S produktmi Gorenje sa stretnete hlavne v kuchyniach a kúpeľniach. Nie je najmenší problém si spotrebičmi s logom tohto výrobcu vybaviť celú domácnosť od chladničky a mrazničky cez sporák s odsávačom pár až po mikrovlnnú rúru s grilom.

Najpredávanejšie výrobky Gorenje na DATARTe

Gorenje RK 6192 AW
Chladnička s mrazničkou

Gorenje RK 6192 AW

277,80 €
Gorenje NRK 6192 MW
No frost chladnička s mrazničkou

Gorenje NRK 6192 MW

495 €
Gorenje K 57364 AWG
Kombinovaný sporák

Gorenje K 57364 AWG

399 €
Gorenje BO647A20×G
Vstavaná rúra

Gorenje BO647A20×G

369 €

Výrobky značky Gorenje nájdete vo všetkých týchto kategóriách:

Veľké spotrebiče

Malé spotrebiče

Kuchynské potreby

Starostlivosť o telo a zdravie

Od svojho vzniku v roku 1995 sa spoločnosť Gorenje rozrástla v nadnárodnej korporácii Gorenje Group a v súčasnej dobe zahrňuje 83 spoločností z ktorých 59 sa nachádza mimo Slovinsko. Okrem domácich spotrebičov vyrába Gorenje keramiku, kuchyne a kúpeľňový nábytok. Tiež je poskytovateľom služieb v oblasti energetiky, ekológie a obchodu.

Spoločnosť Gorenje sa svojou kolekciou spotrebičov od svetového dizajnéra Ora-Ïto získala nomináciu v kategórii najlepších domácich spotrebičov. Nominoval ju prestížny časopis Wallpaper zameraný na dizajn, módu, umenie a životný štýl.
S celou originálnou radou Gorenje Ora-Ïto tvorí chladničky, rúry, umývačky riadu, sklokeramické dosky, digestory a kryty pre mikrovlnné rúry.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X