Kód: SONPS719721697 ID: 1621222

Hra Sony PlayStation 5 Death Stranding Directors Cut (PS719721697)

hra pre PlayStation 5 • adventúra • slovenské titulky • hra pre 1 hráča • od 18 rokov • dátum vydania 24. 9. 2021 • kvalita 4K

BLACK FRIDAY
? 51,00 € Ušetríte: 12,01 € (23%)
38,99 €
u vás už 30.11.

Všetko o produkte

hra pre PlayStation 5 • adventúra • slovenské titulky • hra pre 1 hráča • od 18 rokov • dátum vydania 24. 9. 2021 • kvalita 4K

Death Stranding Director's CutDeath Stranding Director's Cut, PlayStation 5


Kedysi v bližšie neurčenej budúcnosti príde k apokalyptickej udalosti nazvanej Death Stranding, ktorá spojí svet živých so svetom mŕtvych a umožní príšerám zo záhrobia putovať naším padlým svetom obývaným pozostalými, ktorí sa zo všetkých síl snažia vzdorovať osudu a zostať nažive.


Zajtrajšok je vo vašich rukách


Staňte sa Samom Porterom Bridgesom, ktorý je niečím ako novodobým poštárom cestujúcim naprieč opusteným svetom, ktorý je úplne zmenený záhadnými explóziami. Jeho úlohou je prenášať či prevážať z miesta na miesto materiály a ďalšie zásielky, pričom okrem nich dostane úlohu vôbec najdôležitejšiu – zachrániť ľudskú civilizáciu pred totálnym zničením a spojiť to, čo bolo kedysi rozpojené. Od legendárneho tvorca Hideo Kojima prichádza zážitok na pomedzí herných žánrov, ktorý sa odohráva v dokonale detailnom otvorenom svete. V hlavných úlohách tejto interaktívnej snímke sa predstavia slávni herci Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Leea Seydoux a Lindsay Wagner.

Death Stranding Director's Cut


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Vylepšená verzia hry Death Stranding od legendárneho herného dizajnéra Hideo Kojima pre PlayStation 5
  • Podpora haptickej odozvy ovládača DualSense
  • Podpora 3D zvuku (vyžaduje kompatibilné slúchadlá)
  • Dva obrazové režimy Performance Mode pre upscalovaný 4K a 60 snímok za sekundu alebo Fidelity Mode pre natívny 4K
  • Ďalšie zbrane, vybavenie a vozidlá, nové herné režimy, misie a miesta na mape k preskúmaniu, rozšírené príbehové línie a ďalšie vylepšenia užívateľského rozhrania
  • Online prvky vrátane rebríčkov, výziev a Social Strand

 


Vylepšená verzia hry Death Stranding určená pre konzolu PlayStation 5. Prežite príbeh putovania Sama Portera Bridgesa vo vylepšenej grafike a množstvom nového herného obsahu vrátane online prvkov. Popasujte sa s osudom a pokúste sa zachrániť ľudstvo tak, že znovu spojíte rozpojené.

 


Death Stranding Director's Cut

 

Vylepšené pre konzolu PlayStation 5

Ponorte sa do zážitku určeného pre novú generáciu s pokročilým bojovým systémom, ďalšími akciami hlavného hrdinu a kompetitívnym systémom rankov, ktorý prináša ďalšie hráčske výzvy. Tešiť sa môžete aj na vylepšenú grafickú a zvukovú stránku vrátane dvoch obrazových režimov – Performance Mode prináša 60 snímok za sekundu v upscalovanom rozlíšení 4K a Fidelity Mode potom natívnom 4K s podporou ultra wide monitorov a HDR.

 


 


Death Stranding Director's Cut

Veľa nového obsahu

Hra Death Stranding Director's Cut je doslova natrieskaná novým obsahom a prvkami hrateľnosti. Tešiť sa môžete na ďalšie zbrane, vybavenie a vozidlá, nové herné režimy, misie a miesta na mape k preskúmaniu, rozšírené príbehové línie a ďalšie vylepšenia užívateľského rozhrania. Takisto prichádzajú aj ďalšie online prvky vrátane Friend Play a rebríčkov. Počítať môžete aj s obsahom inšpirovaným hrami Half-Life a Cyberpunk 2077.


 


Death Stranding Director's Cut

O akciu núdza nebude

Hoci v prvom rade ide v Death Stranding o pocit dobrodružstva a chodenia prázdnym svetom v snahe doručiť náklad, čas od času sa budete musieť stretnúť so svojimi nepriateľmi na čele s Cliffordom Ungerom, bývalým kapitánom špeciálnych jednotiek armády Spojených štátov, ktorý sa aj po smrti snaží získať svoje BB do svojej moci. Čože to je to BB? Skrátene? Dieťa v pohári. Že chcete detaily? Dozviete sa ich v hre.


 


Death Stranding Director's Cut

 

Unikátny zdieľaný zážitok Social Strand

Zostaňte v spojení s ostatnými hráčmi z celého sveta. Venujte im cenné suroviny a umožnite im tak znovu postaviť budovy v ich aj vašom svete. Vzájomne si tak pomôžete vylepšovať a znova kultivovať jednotlivé svety a spoločne budete silnejší. Pre vývojára Hidea Kojima je práve aspekt spájania jednotlivých ľudí v boji za rovnakú vec ústredným prvkom Death Stranding a vy tento aspekt môžete využiť na maximum a ozvláštniť si tak svoju hru.

Technické parametre

Ďalšie parametre
Lokalizácia Anglická
Vydavateľ SONY CZECH
Odporúčaný vek 18 rokov
Typ hry dobrodružná, akčná
Pre hernú konzolu PlayStation 5
Dátum vydania 24.9.2021
Značky Sony
Rozmery balenia
Šírka výrobku 17.7 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hĺbka výrobku 14.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg

Uživateľské recenzie - Hra Sony PlayStation 5 Death Stranding Directors Cut (PS719721697)

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Lokalizácia Anglická
Vydavateľ SONY CZECH
Odporúčaný vek
18 rokov
Typ hry dobrodružná, akčná
Pre hernú konzolu PlayStation 5
Dátum vydania 24.9.2021
Značky Sony
Šírka výrobku 17.7 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hĺbka výrobku 14.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg