Kód: SAMNZ64N9777GKE1 ID: 1591191

Indukčná varná doska Samsung NZ64N9777GK/E1 čierna

indukčná varná doska • štyri varné zóny • max. príkon 7 200 W • Virtual Flame • Wi-fi ovládanie • Bluetooth pripojenie • funkcia Quick Stop • funkcia Power Boost • Flexi zóna 24 × 38 cm • využitie...

doprava zadarmo NAJRÝCHLEJŠÍ VARENIE
799,00 €
Nie je skladom?

Všetko o produkte

indukčná varná doska • štyri varné zóny • max. príkon 7 200 W • Virtual Flame • Wi-fi ovládanie • Bluetooth pripojenie • funkcia Quick Stop • funkcia Power Boost • Flexi zóna 24 × 38 cm • využitie zvyškového tepla • indikátor zvyškového tepla • kuchynská minútka • automatická detekcia hrncov • detská poistka • uzamknutie ovládania • posuvné dotykové ovládanie • bezpečnostné sklo • rozmery 60 × 52 × 56 cm • hmotnosť 16,1 kg

Samsung NZ64N9777GK/E1, čierna


Zmodernizujte vašu kuchyňu vďaka indukčnej doske Samsung NZ64N9777GK/E1 s maximálnym príkonom 7 200 W. Revolučná technológia Virtual Flame disponuje modrým LED osvetlením, ktoré žiari rovnako ako plameň skutočného plynového horáka a zároveň zobrazuje aktuálnu úroveň teploty varnej zóny. Indukčnú varnú dosku Samsung je možné pohodlne ovládať cez Wi-Fi pripojenie, vďaka čomu ju prostredníctvom aplikácie prepojíte so svojím smartfónom. Bluetooth zaisťuje kombinované ovládanie varnej dosky a digestora.


Štyri varné zóny sa pýšia identifikáciou hrncov a dostatočným priestorom pre prípravu obľúbených pokrmov a ponúkajú aj praktickú zónu Flex Zone Plus so širokou varnou plochu pre prípravu veľkých porcií rôznych pokrmov naraz. Posuvný ovládací panel indukčnej dosky vám umožní jednoduchým posunutím prsta po LED displeji rýchle a presné nastavenie horákov. Maximálnu bezpečnosť počas varenia zaisťuje systém bezpečnostného vypnutia a detská poistka.


Kľúčové vlastnosti:


  • Indukčná varná doska s maximálnym príkonom 7 200 W
  • Štyri varné zóny + funkcia Power Boost
  • Wi-fi ovládanie, Bluetooth pripojenie
  • Využitie zvyškového tepla
  • Automatická detekcia hrncov, detská poistka

 


Varte maximálne bezpečne a efektívne s varnou doskou Samsung!

 


Virtual Flame


Samsung predstavuje intuitívne varenie budúcnosti! S technológiou Virtual Flame bude LED osvetlenie žiariť ako plameň skutočného plynového horáka. Modrý LED plameň svieti na hrniec podobne ako plynový varič a jeho intenzita svetla indikuje úroveň výkonu varnej zóny.

 


Efektívne varenie


Praktická zóna Flex Zone Plus ponúka širokú varnú plochu pre prípravu veľkých porcií rôznych pokrmov naraz. Flex Zone Plus poskytuje väčšiu flexibilitu a pohodlie počas prípravy pokrmov a spoľahlivo sa na ňu vojde množstvo hrncov s rôznym objemom.

 


Maximálne pohodlie


Indukčná varná doska je vyvinutá špičkovými odborníkmi a ponúka množstvo praktických funkcií. Počas varenia oceníte revolučnú identifikáciu hrncov aj pekáčov a ich veľkostí pre maximálnu efektivitu varenia!


 


 


Elegantný dizajn


Značka Samsung si zakladá na maximálnej kvalite a v neposlednom rade tiež dizajne svojich spotrebičov. Indukčná varná doska je stelesnením elegantného dizajnu, praktických funkcií a bezpečnostných systémov.


  


 


Čierne vyhotovenie


Dodajte svojej kuchyni originálny vzhľad a vybavte ju praktickou indukčnou doskou. Dosku možno pomocou Bluetooth prepojiť s digestorom od značky Samsung a využiť tak konektivitu kuchynských prístrojov.


  


 


LED osvetlenie


Ako jedna z mála, ponúka varná doska Samsung NZ64N9777GK/E1 modré LED osvetlenie znázorňujúce plameň skutočného horáka. Táto jedinečná technológia je veľmi praktická a zároveň vysoko elegantná.


 


  


Detail Flexy Zone Plus


Zónu Flexy Zone Plus výrobca rozdelil do niekoľkých častí pre maximálnu možnú efektivitu a úsporu energie. V ľavom spodnom rohu disponuje doska intuitívnym ovládaním a zdobí ju logo výrobcu.


 


 


 
 


Technológia Virtual Flame


Revolučná varná doska disponuje modrým LED osvetlením, ktoré žiari rovnako ako plameň skutočného plynového horáka.


 


 


Aktuálna teplota


Technológia Virtual Flame zaujme nielen svojím efektným vzhľadom, ale aj bezpečnosťou. LED osvetlenie zároveň zobrazuje aktuálnu úroveň teploty a ponúka tak ešte viac intuitívny spôsob varenia.


  


 


LED osvetlenie


Moderné technológie idú ruka v ruke s vyššou bezpečnosťou. Varná doska s modrým LED osvetlením vám vždy jasne ukáže, či sú horáky zapnuté alebo vypnuté. Počas prípravy pokrmov tak budete mať maximálnu kontrolu.


 


  


 


Efektívne varenie


Varná doska Samsung dokáže rozpoznať všetky hrnce aj ich veľkosti a prispôsobiť sa im. Doska tak rozvádza teplo rovnomerne a využíva maximálne množstvo energie bez tzv. mŕtvych zón.


 


 


 Bezstarostné varenie


S indukčnou doskou bude varenie jedna radosť! Spoľahnite sa na najmodernejšie technológie a bezpečnostné systémy. Varte bez obáv o svoj kuchynský riad alebo pripálené jedlo. Varná doska Samsung NZ64N9777GK/E1 je spoľahlivým spotrebičom do vašej kuchyne.


 


  


 


Bezpečnostné vypnutie


Počas varenia a prípravy obľúbených pokrmov sa môžete spoľahnúť na systém bezpečnostného vypnutia, ktorý automaticky vypne všetky varné zóny, ak sa niektorá z nich zahrieva nezvyčajne dlho bez zmeny stupňa ohrevu.


 


  


 


Zostatkové teplo


Varná doska disponuje indikátorom zostatkového tepla, vďaka ktorému šetrí energiu a peniaze pomocou tepla, ktoré uchováva. Dvojstupňový indikátor zostatkového tepla umožňuje efektívne využívať zvyškové teplo a jasne zobrazuje písmeno "H", keď teplota stúpne nad 60 °C. Zároveň sa vypne, keď doska vychladne a je bezpečná na dotyk.


  


 


Maximálna bezpečnosť


Pre maximálnu bezpečnosť najmenších členov domácnosti ponúka varná doska detskú poistku. Pomocou jediného tlačidla zabránite vašim deťom aktivovať varnú plochu a ochránite ich pred nepríjemnými popáleninami! Jednoduchým stlačením ovládania je možné ovládací panel úplne uzamknúť.


 


  


 


Intuitívne ovládanie


Ovládanie varnej dosky Samsung NZ64N9777GK/E1 je veľmi intuitívne a jednoduché. Pomocou posuvného ovládania si môžete vychutnať jednoduchší spôsob varenia s nastavením tej správnej teploty. Posuvný ovládací panel indukčnej dosky umožňuje rýchlu a presnú reguláciu horákov, kde pre nastavenie jednoducho posuniete prst po LED displeji a prispôsobíte úroveň tepla jediným pohybom prsta.


 


 
 


Diaľkové ovládanie


Indukčnú varnú dosku Samsung môžete pohodlne ovládať cez Wi-Fi pripojenie. Prepojenie s inteligentným telefónom umožňuje sledovať varnú dosku kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta pomocou aplikácie dostupnej na zariadeniach s operačným systémom Android a iOS. Aplikácia vám umožní kontrolovať horáky, keď nie ste doma. V neposlednom rade doska šetrí váš čas, zasiela vám upozornenie v reálnom čase a pomôže aj pri odstraňovaní chýb.

 


Maximálna konektivita


Doska Samsung prináša revolučné kombinovanie ovládania varnej dosky a digestora. Táto automatická konektivita vám ušetrí čas i námahu s ovládaním domácich spotrebičov, predovšetkým vďaka bezdrôtovému nastaveniu, ktoré zaisťuje Bluetooth digestor. Ovládanie pomocou jedného dotyku bude jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.


Dokumentácia k tomuto produktu
SAMNZ64N9777GKE1_inforamční list Stiahnuť / (177.25 kB)
SAMNZ64N9777GKE1_návod2 Stiahnuť / (557.77 kB)
SAMNZ64N9777GKE1_produktový list Stiahnuť / (160.19 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Retro Nie
Značka kvality dTest Nie
Pripojenie 220-240 V / 400 V
Celkový príkon 1.9 kW
Šírka 60 cm
Farba čierna
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Pripojovací kábel súčasťou balenia Áno
Značky Samsung
Funkcia
Hob2Hood Nie
Detská poistka Áno
Časovač/minútka áno
Signalizácia zostatkového tepla Áno
Booster Áno
Konštrukcia
Typ varnej dosky Indukcia
Zóny
Počet viackruhových zón 1
Počet varných zón 4
Prevedenie
Umiestenie ovládania vpredu
Ovládanie dotykové
Typ hrany VD bez rámčeku
Typ varnej platne bezpečnostné sklo
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 5.6 cm
Hĺbka výrobku 49.0 cm
Hmotnosť výrobku 13.2 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 71.2 cm
Výška výrobku 14.9 cm
Hĺbka výrobku 59.4 cm
Hmotnosť výrobku 16.1 kg

Uživateľské recenzie - Indukčná varná doska Samsung NZ64N9777GK/E1 čierna

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Príslušenstvo

Technické parametre

Retro Nie
Značka kvality dTest Nie
Pripojenie 220-240 V / 400 V
Celkový príkon 1.9 kW
Šírka 60 cm
Farba
čierna
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Pripojovací kábel súčasťou balenia
Áno
Značky Samsung
Hob2Hood
Nie
Detská poistka Áno
Časovač/minútka áno
Signalizácia zostatkového tepla
Áno
Booster Áno
Typ varnej dosky
Indukcia
Počet viackruhových zón
1
Počet varných zón 4
Umiestenie ovládania vpredu
Ovládanie
dotykové
Typ hrany VD bez rámčeku
Typ varnej platne bezpečnostné sklo
Amazon Alexa
Nie
Apple HomeKit
Nie
Google Home
Nie
Vlastný systém
Nie
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 5.6 cm
Hĺbka výrobku 49.0 cm
Hmotnosť výrobku 13.2 kg
Šírka výrobku 71.2 cm
Výška výrobku 14.9 cm
Hĺbka výrobku 59.4 cm
Hmotnosť výrobku 16.1 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
SAMNZ64N9777GKE1_inforamční list Stiahnuť / (177.25 kB)
SAMNZ64N9777GKE1_návod2 Stiahnuť / (557.77 kB)
SAMNZ64N9777GKE1_produktový list Stiahnuť / (160.19 kB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 231,70 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 175,80 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 87,90 €