×
arrow-up arrow-down

Počúvajte a hýbte sa so slúchadlami Jabra Elite 3 Active, teraz navyše s extra zľavou 20 % (1)

Doprajte si kvalitné počúvanie obľúbenej hudby či podcastov v každej situácii so špičkovými slúchadlami Jabra Elite 3 Active, ktoré teraz môžete mať s 20 % extra zľavou vďaka zľavovému kódu!

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 3 Active rozhodne nie sú z cukru a vďaka svojej odolnosti proti striekajúcej vode a prachu (IPS5) s vami zvládnu aj náročný tréning. S nabíjacím puzdrom slúchadlá vydržia až 24 hodín a nechýba im ani integrovaný mikrofón pre vaše handsfree hovory. To, aby vás pri počúvaní nič nerušilo, má na starosti funkcia ANC, ktorá potlačí akýkoľvek nežiaduci hluk a šum z okolia. Naopak, pri behu alebo prechádzke vonku oceníte funkciu HearThrough, ktorá k vám prepustí, čo sa kde šepne, a vy tak zostanete v strehu aj počas počúvania. Spoločne so slúchadlami Jabra Elite 3 Active môžete využívať aj mobilnú aplikáciu Jabra Sound+, ktorá má k dispozícii napríklad ekvalizér na prispôsobenie zvuku alebo si v nej prispôsobíte ovládanie slúchadiel podľa seba.

Kúpte si skvelé slúchadlá Jabra Elite 3 Active v čiernej farbe a ušetrite krásnych 20 %!

Ako získam extra zľavu 20 %?
1. Kúpte si vybrané slúchadlá Jabra v čase konania akcie.
2. V prvom kroku nákupného košíka zadajte do políčka „Mám zľavový kód“ zľavový kód v tvare 22JABRA1120 a zľava sa automaticky odpočíta.
3. Dokončite objednávku a tešte sa na svoje nové slúchadlá.
4. Viac informácií o zľavových kódoch sa dočítate tu.

Akcia platí od 14. 11. do 15. 12. 2022 alebo do odvolania.

Filtre:

Počúvajte a hýbte sa so slúchadlami Jabra Elite 3 Active, teraz navyše s extra zľavou 20 % 1 produktů

Filtre:

Dostupnosť na predajni
Dostupnosť
Cena s DPH
Značky
Kategórie

Filtre:

Slúchadlá Jabra Elite 3 Active (100-91420000-60) čierna

Bez hodnotenia
doprava zadarmo 20 % ZĽAVA

bezdrôtové slúchadlá • výdrž až 24 h • frekvencia 20 Hz až 20 kHz • odolnosť IP55 • Bluetooth 5.2 • integrovaný mikrofón • technológia ANC na potlačenie okolitého hluku

U dodávateľa očakáváme 12.12.
115,00 €
Produktov na stránku 16 32 48