×
arrow-up arrow-down

Kontaktný gril s darčekom (1)

Vďaka kontaktnému grilu WMF Profi Plus Perfection si užijete grilovanie s priateľmi v lete, ale ani v zime si ho nemusíte odopierať. Navyše k nemu teraz získate sadu steakových príborov, ktorá pozdvihne vaše stolovanie na vyššiu úroveň. Vy si tak môžete dopriať dokonalý gastronomický zážitok.

Gril WMF Profi Plus Perfection je vyrobený z nerezu. Dve hliníkové grilovacie plochy s veľkosťou 600 cm² vám umožnia grilovať veľké množstvo jedla naraz. Vďaka nepriľnavému povrchu grilovacích plôch sa už nemusíte báť, že sa vám jedlo pripáli. Regulácia teploty a automatické varenie podľa veľkosti a hrúbky potravín sa postarajú o to, aby boli vaše pokrmy vždy dokonalo pripravené.

Taký darček chcem! Čo mám pre to urobiť?
1. Kúpte si kontaktný gril WMF Profi Plus Perfection v čase konania akcie.
2. Vyplňte registračný formulár na stránkach značky, kde budete požiadaní o screen alebo fotku vašej účtenky potvrdzujúcej nákup produktu, informáciu o mieste nákupu a tiež informáciu, kam má byť darček zaslaný. Každý zákazník má nárok na jeden darček.
3. Po odoslaní registračného formulára vám príde email, v ktorom skontrolujte vami zadané údaje a potvrdíte. Bez tohto potvrdenia sa vaša požiadavka za 24 hodín zmaže.
4. Ak bude všetko v poriadku, darček vám bude odoslaný do 14 dní od odoslania vašej požiadavky.
5. Viac informácií o akcii a úplné pravidlá nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 30. 6. 2022 alebo do vyčerpania darčekov.

Najpredávanejšie v kategórii

Najpredávanejšie

u vás už 25.05.
179,00 €

Filtre:

Filtre:

Dostupnosť na predajni
Dostupnosť
Cena s DPH
Značky
Kategórie

Filtre:

  • 1

Gril WMF Profi Plus Perfection 415560011

DARČEK po registrácii
3 (1)

elektrický gril • príkon 2 000 W • rebrovaná doska s nepriľnavým povrchom • technológia automatického snímača • dotykový displej • LED indikátory • odnímateľná odkvapkávacia doska

u vás už 25.05.
? 279,00 € 179,00 € Ušetríte: 100,00 € (35%)
Produktov na stránku 16 32 48
  • 1