Kuchyne

Nepoznáme limity – vyrobíme akúkoľvek kuchyňu presne na mieru podľa vašich požiadaviek. Navyše u nás nemusíte riešiť stavebné úpravy, zapojenie vody ani elektriny.

Prejsť na konfigurátor kuchýň

Viete, že?

Sedem výhod pre vás

Zaobstaranie inštalatérov, murárov či elektrikárov nechajte na nás. A sami si užívajte iba príjemné radosti ako vyberanie materiálov či kombinovanie farieb. Čo vás čaká v Kuchynskom štúdiu DATART?

  • Profesionálne rady dizajnéra a cenová ponuka zadarmo
  • Pomoc s výberom zo širokej ponuky tisícov spotrebičov
  • Odborné zameranie priamo u vás doma
  • Doprava a sťahovanie všetkých komponentov
  • Montáž kuchyne a inštalácie všetkých spotrebičov vrátane ich zapojenia
  • Odvoz starých spotrebičov a upratovanie
  • Záručný a pozáručný servis

Vnútorné členenie

Nie je to iba o zásuvkách a poličkách. Komfort každodenného varenia si môžete zlepšiť mnohými doplnkami, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Vnútorné osvetlenie skriniek, závesné programy na hrnce a panvice, či pokrievky, vysoké výsuvy, organizéry na kuchynské potreby a mnoho ďalšieho. Príďte sa inšpirovať.

Zásuvky a výklopné systémy

V kuchyni hrá rolu každý detail. Pri návrhoch vašej budúcej luxusnej dizajnovej kuchyne zohľadníme aj to, aký riad používate najčastejšie a chcete ho mať po ruke. Podľa toho spoločne navrhneme zásuvky tak, aby maximálne vyhovovali ergonómii vášho varenia.

Najlepšie riešenie pre vysoko umiestnené police sú výklopné systémy. Aj tie prispôsobíme vašim požiadavkám.

  • Paralelne nahor
  • Skladacie
  • Naklápacie cez korpus

NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI

Spotrebiče

Neviete si rady s výberom vybavenia? Na nás sa môžete spoľahnúť. Máme s predajom spotrebičov viac ako 25 rokov skúseností a naši špičkoví špecialisti vám radi poradia. Poznáme trendy, moderné technológie a ponúkame výber z tisíce možností. Už sme vybavili státisíce českých domácností.


Všetky veľké domáce spotrebiče

Prírodné dyhy

Vzdušnosť, odolnosť a dlhá životnosť. Stavte na dyhu. Drevotriesková doska s tenkým plátom dreva na povrchu je šetrná k prírode a môže sa pochváliť extrémnou odolnosťou. Navyše jej výroba je ekologická a materiál vydrží bez poškodenia až 10x dlhšie ako drevo.

Lamina

Pri výbere kvalitnej kuchyne z materiálu lamina sa fantázii medze nekladú. Laminátové dvierka ponúkajú širokú paletu vzoriek a dekórov. V porovnaní s dyhou je síce lacnejšia, ale nemenej odolná. Navyše sa skvelo udržuje a vydrží dlho nová.

Fólia

Buk, jelša, morená čerešňa... V ponuke fóliových dvierok nájdete imitácie dreva, ktoré sú nerozpoznateľné od originálu. Výroba je ale oveľa ekologickejšia a materiál odolnejší. Fólia sa ľahko udržuje a vstupné investície vás veľmi príjemne prekvapia.

Profily

Hladké dvierka do modernej štýlovej kuchyne, geometrické tvary pre milovníkov dizajnu alebo profily so skosenými či zaoblenými hranami do klasických kuchýň. V našom štúdiu vám radi poradíme, ktorý profil bude ten najlepší pre vás a váš interiér.

Pracovné dosky

Povrch pracovnej dosky určuje vzhľad celej vašej kuchyne. Môžete vyberať z množstva materiálov, ktoré sa líšia v odolnosti aj údržbe. Ponúkame laminát, umelý kameň, žulu a mnoho ďalších materiálov.

Korpusy

Korpusy vyrábame z maximálne odolných materiálov a je možné ich kombinovať celkom ľubovoľne. Kuchyňu prispôsobíme nielen priestoru, v ktorom sa bude nachádzať, ale predovšetkým aj vám. Pri projektovaní zohľadníme vašu výšku a napríklad aj to, že ste ľavák alebo pravák.

VÁŠ INTERIÉR BUDE ÚŽASNÝ

Vaša nová kuchyňa na mieru musí byť dokonalá. V kuchyni záleží na každom detaile, aby bola perfektne a funkčne vybavená a vyrobená z kvalitných materiálov. Pravá kuchyňa snov musí mať dušu a ladiť so životným štýlom svojho majiteľa. Preto samotnej realizácii predchádza konzultácia s odborným dizajnérom, ktorý zohľadní každé vaše želanie.

Luxusná kuchynská zostava v čerstvo zrekonštruovanej vile v exkluzívnej pražskej štvrti je výrazná použitím ušľachtilých materiálov ako sú žula na pracovnej doske, sklenený panel za varnou zónou a lakovaný kuchynský nábytok. Celková atmosféra aj priestorové riešenie kuchyne je dokonale zladené s celkovým štýlom vily z 20. rokov minulého storočia.

Veľká rodina potrebuje dostatok priestoru. Preto si spoločne vybrali takú kuchyňu, ktorá bude presne zodpovedať ich požiadavkám. Retro vzhľad kuchyne a kvalitné materiály, ktoré odolajú aj záťažovému testu, ako je varenie s deťmi, sú stávkou na istotu. Rustikálny nádych kuchyne dodávajú starostlivo vybrané spotrebiče aj dvierka z kvalitnej dyhy so zaujímavým profilom či kamenná pracovná doska.

Mladému manželskému páru sa zaľúbila svieža kombinácia sivej podlahy s dekórom betónu, svetlého dreva a bielej lesklej pracovnej dosky. To všetko spájajú decentné doplnky nerezového vzhľadu, ktorý sa opakuje na spotrebičoch aj na jedálenskej zostave. Celok pôsobí veľmi čisto aj vďaka ostrým líniám a vkusným príchytkám.

AKO BUDEME POSTUPOVAŤ?

1. Konzultácia

Sústredíme sa na vaše sny a predstavy, a vytvoríme taký návrh kuchyne, ktorý bude zodpovedať presne vašim požiadavkám.

2. Zameranie

Navštívime vás a všetko starostlivo premeriame a odporučíme vhodné úpravy.

3. Úprava

Zaistíme všetky práce – inštalatérov, murárov aj elektrikárov.

4. Inštalácia

Privezieme kuchyňu, nainštalujeme ju, všetko zapojíme a odvezieme všetok nadbytočný materiál.

5. Hotovo

Odovzdáme vám hotovú kuchyňu na mieru a varenie sa môže začať.

Kuchynské štúdiá

Bratislava

OC EUROVEA

Otváracia doba

Po – Ne: 10:00 – 21:00

Adresa

Predajňa DATART – OC EUROVEA
Pribinova 8, Bratislava, 811 09
GPS: 48.140317887, 17.119960785

Kontakt

Tel: 0850 328 278
E-mail: kuchynskestudio.baeu@datart.sk

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov