Nepoznáme limity – vyrobíme akúkoľvek kuchyňu presne na mieru vašich požiadaviek. Navyše u nás nemusíte riešiť stavebné úpravy, zapojenie vody ani elektriny.

Prejsť na konfigurátor kuchýň

Viete, že?

Inšpirácia

Materiály

Krása a pôvab modernej kuchyne tkvie v použitých materiáloch. Aby kuchyňa nebola iba samostatnou jednotkou, dajte si pri výbere materiálov záležať aj na tom, aby ladil s celým interiérom vášho domova.

Farby
Okrem materiálu a ergonómie je dôležité vybrať aj farbu. V moderných kuchyniach sa fantázii medze nekladú. Je dôležité zladiť farby so zvyškom doplnkov tak, aby ste sa cítili pri varení dobre. Tmavé farby dokážu zakryť nedostatky na stene a ľahko sa čistí, svetlé práve naopak nemilosrdne odhalia kvapku, ktorá vám kvapne pri varení.

Spotrebiče

Základom funkčnej modernej kuchyne je nielen výber kvalitných materiálov, ale aj spotrebičov. Aj tu platí, že kvalita je na prvom mieste. Môžete si vyberať zo širokej palety spotrebičov. Medzi aktuálne trendy v moderných kuchyniach patria hlavne vstavané parné rúry pre zdravé pečenie, plnoautomatické kávovary a spotrebiče ovládané cez mobilný telefón. Samozrejmosťou sa stáva aj inštalácia USB zásuviek priamo do kuchynskej linky.

Trendy

Najobľúbenejším dizajnom je jednoznačne biela v kombinácii s drevom. Pôsobí čisto, moderne a príjemne. U dosiek je drevo síce stále najobľúbenejším dekórom, ale postupne rastie aj obľuba dekóru betón. Táto kombinácia má nepochybnú výhodu v tom, že sa zákazník nemusí obmedzovať vo výbere doplnkov a spotrebičov v rôznych farbách, ktoré potom celý koncept krásne rozjasní.

AKO BUDEME POSTUPOVAŤ?

1. Konzultácia

Sústredíme sa na vaše sny a predstavy, a vytvoríme taký návrh kuchyne, ktorý bude zodpovedať presne vašim požiadavkám.

2. Zameranie

Navštívime vás a všetko starostlivo premeriame a odporučíme vhodné úpravy.

3. Úprava

Zaistíme všetky práce – inštalatérov, murárov aj elektrikárov.

4. Inštalácia

Privezieme kuchyňu, nainštalujeme ju, všetko zapojíme a odvezieme všetok nadbytočný materiál.

5. Hotovo

Odovzdáme vám hotovú kuchyňu na mieru a varenie sa môže začať.

Kuchynské štúdiá

Bratislava

OC EUROVEA

Otváracia doba

Po – Ne: 10:00 – 21:00

Adresa

Predajňa DATART – OC EUROVEA
Pribinova 8, Bratislava, 811 09
GPS: 48.140317887, 17.119960785

Kontakt

Tel: 0850 328 278
E-mail: kuchynskestudio.baeu@datart.sk

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov