basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Inšpirujte sa v MODERNEJ DOMÁCNOSTI

Opäť tu máme nové číslo časopisu Moderná domácnosť. Tentokrát si posvietime na leto a všetko, čo k nemu patrí. Viete ako pripraviť najchutnejšie smoothie na svete? Máme pre vás podrobný recept a množstvo tipov na najlepšie mixéry, vďaka ktorým pripravíte skvelé smoothie a ovocné nápoje. A čo by ste povedali na poriadnu letnú grilovačku, s týmito výkonnými grilmi to bude hračka. Zoznámite sa s novými trendami v oblasti kuchýň a moderných kuchynských spotrebičov a v neposlednom rade sa dozviete ako docieliť to, že bude vaša bielizeň vyzerať ako zo škatuľky.

Samozrejme aktuálne ostáva taktiež jarné číslo časopisu, ktoré sa detailne venuje televízorom. Zistíte podľa akých kritérií vyberať obrazovku, ktorá bude najviac vyhovovať vašim potrebám. Zorientujete sa v skratkách, ako sú Full HD, UHD, 4K, dozviete sa veľa technologických noviniek a v neposlednom rade aj to, ako si nový televízor správne zapojiť. Časopis Moderná domácnosť je k dispozícii ZADARMO vo všetkých našich predajniach. V prípade, že nemáte našu predajňu poruke, využite možnosť zalistovať si v časopise priamo tu online. Prajeme vám veľa inšpiratívnych zážitkov.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov