×
Kód: PHI329M1RV00 ID: 1629361

Monitor Philips 329M1RV (329M1RV/00) čierny

doprava zadarmo + Darček

monitor • 31,5" uhlopriečka • IPS, rovný • 3840 × 2160 px • pomer strán 16 : 9 • obnovovacia frekvencia 144 Hz • jas 500 cd/m² • odozva 1 ms • kontrastný pomer 1 000 : 1 • technológia AMD 3× HDMI...

? 1 049,00 € Ušetríte: 49,00 € (4 %)
1 000,00 €
Nie je skladom?

Všetko o produkte

Philips 329M1RV Philips 329M1RV (329M1RV/00), čierna


Privítajte na svoj stôl titana a posuňte svoje hranie na novú úroveň s veľkým herným monitorom Philips 329M1RV, ktorý vám prináša bohatý displej s 31,5" uhlopriečkou a ultradetailným rozlíšením 4K UHD, schopným zobraziť viac než 4-násobný počet pixelov oproti klasickému Full HD. Výsledkom je nielen vysoko presný, ale aj famózne rýchly obraz dôsledkom obnovovacej frekvencie 144 Hz, odozvy1 ms a IPS panelu, ktorý sa vyznačuje špeciálnou optimalizáciou s konzolami Xbox a vernosťou zobrazených farieb so 113 % pokrytím farebného priestoru NTSC, 124 % sRGB111 % Adobe RGB a širokými pozorovacími uhlami 178° Okrem toho sa navyše môžete spoľahnúť aj na rozšírenú a certifikovanú ochranu vašich očí aj pri dlhodobom neúnavnom hraní. O tú sa stará technológia Low Blue, ktorej cieľom je radikálne zníženie vlnového spektra vyžarovaného modrého svetla, čo prispeje k nižšej únave vašich očí a rovnako lepšiemu spánku v prípade, že pri počítači zostanete dlho do noci. Ďalšou dôležitou súčasťou výbavy je aj podpora modernej synchronizačnej obrazovej technológie AMD FreeSync Premium, ktorá zladí snímky spracované grafickou kartou spoločne s monitorom, čo vedie k eliminácii možného nežiaduceho trhania alebo šklbania obrazu.


Ľahko preneste obraz zo všetkých moderných zariadení


Všetky moderné zariadenia – hernú konzolu, notebook či PC – pripojíte k monitoru veľmi pohodlne. Máte na výber hneď niekoľko možností – je možné využiť služby trojice portov typu HDMI 2.1 alebo moderného DisplayPort 1.4. Bez problémov tak k nemu pripojíte viac zariadení naraz a následne medzi nimi budete môcť voľne prepínať. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie, s ktorého pomocou nastavíte všetko potrebné bez toho, aby ste sa museli naťahovať na zadnú stranu monitora k schovaným tlačidlám. Rovnako poteší aj integrovaný USB hub s celkom 4 portami USB 3.2, 1× USB-B a jedného typu USB-C, ktoré sa budú perfektne hodiť na pripojenie myší a klávesníc alebo ďalších zariadení, takže si budete môcť urobiť rýchly poriadok vo vašej kabeláži. Základný prenos zvuku zvládnete s dvojicou 5 W reproduktorov s technológiou DTS Sound alebo budete môcť pripojiť headset cez 3,5 mm jack.

Philips 329M1RV


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Majestátny herný monitor s veľkou uhlopriečkou 31,5" vytvorený špeciálne pre konzoly Xbox
  • 4K UHD rozlíšenie pre dokonale detailný a ostrý obraz
  • Rýchla obnovovacia frekvencia 144 Hz
  • Svietivosť500 nitov
  • Technológia IPS s úžasným zobrazením odtieňov čiernej pomocou kvalitného kontrastu 1 000 : 1 a so širokými pozorovacími uhlami
  • Ergonomický stojan Compact Ergo Base s možnosťou nastavenia výšky a uhla náklonu
  • USB hub s trojicou portov typu USB 3.0, dvoch USB 2.0 a jedného USB-C s PD 65 W na pripojenie periférií alebo mobilného telefónu
  • Technológia LowBlue a Flicker-free pre komfortný obraz s obmedzeným vyžarovaným spektrom škodlivého modrého svetla a blikania

 


Herný 4K monitor Philips 329M1RV vyrážajúci dych s obrovskou 31,5" uhlopriečkou, podsvietením Ambiglow, kvalitným IPS panelom a veľmi rýchlou obnovovacou frekvenciou 144 Hz. Vynikajúci kontrast, široké farebné pokrytie a odozva 1 ms vám umožní poraziť aj potenciál v rámci titulov rozličných žánrov, s podporou technológie AMD FreeSync Premium pre dokonale plynulý obraz bez trhania.

 


Ostrý a detailný obraz bez kompromisov


Či už ste milovníci hier pre jedného hráča s dokonalou grafikou, alebo náruživí priaznivci športov, alebo len chcete poriadne nabušený monitor pre vašu konzolu Xbox Series alebo Xbox One, určite oceníte plejádu moderných technológií a funkcií modelu Philips 329M1RV. Dizajn s tenkými rámčekmi, rozlíšenie 4K, ktoré je na danej uhlopriečke dokonale ostrým predstavením s väčším prehľadom o bojovom poli a vysoko kvalitný IPS panel, kombinujúci pomer strán 16 : 9, nízku 1 ms odozvu a skvelé špičkové 124 % pokrytie farebného priestoru sRGB alebo 111 % Adobe RGB. To všetko je navyše doplnené rýchlou 144 Hz obnovovacou frekvenciou, ktorá vám umožní nielen držať krok, ale dokonca byť vždy napred pred vašimi hernými súpermi.


Philips 329M1RV
 


Dokonalá rýchlosť, dokonalé farebné podanie


Nielen špičková rýchlosť je doménou tohto monitora. Využitím rýchlej technológie prináša ako perfektnú odozvu na vstupe, tak aj vynikajúce farebné pokrytie, takže všetka akcia na displeji sa bude odohrávať vo svižnom tempe a zároveň v úchvatne realistických farbách – takmer bez absencie ghostingu alebo zlievania jednotlivých odtieňov. To je dosiahnuté 1 ms odozvou a širokým farebným gamutom, doplnenými maximálnou svietivosťou až 550 nitov, čo prinesie perfektné obrazové efekty, ktoré vás ešte viac vtiahnu do diania na obrazovke. A vďaka hneď niekoľkým portom typu HDMI 2.1 si budete môcť užiť maximálne plynulé hranie v 144 Hz na PC a 120 Hz v rozlíšení 4K na konzole Xbox Series X.


Philips 329M1RV
 


Dajte zbohom trhaniu obrazu s AMD FreeSync Premium


O to, aby ste sa nemuseli pozerať na trhaný či inak deformovaný obraz, sa postará moderná technológia AMD FreeSync Premium, ktorá v reálnom čase synchronizuje snímky grafickej karty s obnovovacou frekvenciou monitora, čím efektívne vytvárajú dokonale plynulý obraz aj v prípade, že snímková frekvencia poklesne pod ideálnu hodnotu. Majitelia grafických kariet výrobcu AMD, ale aj NVIDIA sa tak budú môcť tešiť na dokonale plynulý pohyb s perfektnou čistotou a ostrosťou obrazu. Za každých okolností.


Philips 329M1RV
 


Navrhnuté na hranie s ultranízkou odozvou


Na rozdiel od štandardných monitorov sú herné displeje Philips Momentum navrhnuté pre čo najnižšiu odozvu a input lag, z čoho budú ťažiť predovšetkým rýchle hry citlivé na čas reakcie. Displej tiež podporuje premenlivú obnovovaciu frekvenciu VRR na konzole Xbox Series X, aby bol zaistený úplne plynulý pohyb.


 


Philips 329M1RV
 


Poriadny obraz si zaslúži poriadne HDR


Na obrazovke podobne obrích rozmerov musí všetok obsah vyzerať jednoducho skvele. Monitor vybavený podporou technológie DisplayHDR 400 preto musí ponúkať fantastický kontrast, filmové farby a hranie s mimoriadne nízkou odozvou. Podpora 124 % farebného gamutu sRGB a 111 % Adobe RGB s hodnotou Delta E <2 navyše ponúkne neobyčajne živé farby, ktoré si budete môcť ešte upraviť s funkciou SmartImage s niekoľkými prednastavenými a užívateľským profilom.


Philips 329M1RV
 


Dajte zbohom únave očí


Máme len jeden pár očí, a tak ho treba chrániť ako sa patrí. Philips 329M1RV je pre tieto prípady vybavený technológiou Flicker-free, takže sa môžete spoľahnúť na obraz bez blikania a zároveň redukciu spektra škodlivého modrého svetla pomocou funkcie LowBlue. Vaše oči tak budú aj po dlhodobom sledovaní ako zo škatuľky, pripravené na ďalšiu akciu. Zaujímavosťou je aj prítomnosť funkcie MultiView, ktorá umožňuje duálne pripojenie a zobrazenie súčasne, takže môžete pripojiť napríklad počítač a notebook a vykonávať viac náročných úloh zároveň.


Philips 329M1RV
 


Parádny zvuk technológie DTS Sound


Okrem vynikajúceho obrazu sa budete môcť počas používania monitora tešiť aj z nemenej kvalitného zvuku. O ten sa stará podpora technológie DTS Sound, čo je inovatívne riešenie spracovania zvuku určené pre optimalizáciu počas počúvania hudby, sledovania filmov, streamovania a hrania na počítači. Budete sa tak môcť ponoriť do hlbokého zážitku z virtuálneho priestorového zvuku, ktorý bude doplnený o dunivé basy, vylepšené dialógy a maximálnu hlasitosť bez skreslenia či orezania jednotlivých frekvencií.


Philips 329M1RV
 


Technológia Ambiglow dodá zážitku zo sledovania nový rozmer


Pripravte sa okúsiť dokonalý zážitok zo sledovania obsahu aj hrania hier s unikátnou technológiou Philips Ambiglow, ktorá umocňuje pohyb na obrazovke pomocou svetelnej žiary vychádzajúcej z monitora, čím vytvára nevšednú atmosféru. Rýchly procesor analyzuje obrazový obsah a v závislosti od neho v reálnom čase upravuje farbu a jas vyžarovaného svetla. Vďaka tomu bude vizuálna informácia perfektne zjednotená, a vy sa budete môcť ešte viac ponoriť do hrania či sledovania filmov, seriálov a športových prenosov alebo dokumentov.


Philips 329M1RV
 


Vynikajúca konektivita pre všetky vaše zariadenia


Či už sa chystáte pripojiť počítač, alebo konzolu, monitor Philips 329M1RV vám ponúka porty na každú príležitosť. K dispozícii budete mať trojicu HDMI 2.0, 1× DisplayPort 1.4 alebo integrovaný päťnásobný USB hub (1× USB-B a 4× USB 3.2) a 1× USB-C (DP Alt), takže svoje periférie budete môcť pripojiť priamo k monitoru a vytvoriť si dokonale vyzerajúci herný kútik bez nevzhľadne vyzerajúcej kabeláže. Samozrejmosťou je aj výstup typu 3,5 mm jack slúžiaci napríklad na pripojenie headsetu.


Philips 329M1RV

Dokumentácia k tomuto produktu
User manual Stiahnuť / (5.45 MB)

Technické parametre

Obrazovka
Technológia podsvietenia LED
Technológia panelu IPS
Uhlopriečka displeja (palce) 31.5 "
Rozlíšenie displeja 3840 x 2160
Čas odozvy 1 ms
Obnovovacia frekvencia 144 Hz
Jas 500 cd/m2
Kontrast 1000 :1
Pozorovací uhol horizontálny 178 °
Pozorovací uhol vertikálny 178 °
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavenie
Vybavenie a funkcie domácnosť, kancelária
Herný monitor nie
Typ TV tuneru -
Rozmer pre uchytenie (VESA) 100x100 mm
Vlastnosti a funkcie Filter modrého svetla, Integrované reproduktory
Rozhranie
Pripojenie DisplayPort, HDMI, Slúchadlový výstup, USB, USB-C
Napájanie
Spotreba energie/1 58.9 W
Energetická trieda 2021 G
Ďalšie parametre
Záruka 36 mesiacov
Kód výrobcu 329M1RV/00
Prehnutý monitor nie
Značky Philips
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 71.5 cm
Výška výrobku 59.6 cm
Hĺbka výrobku 29.7 cm
Hmotnosť výrobku 11.6 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hĺbka výrobku 25.0 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg

Použivateľské recenzie - Monitor Philips 329M1RV (329M1RV/00) čierny

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tento tovar zakúpili.

Priemerné hodnotenie tohto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 používateľov

Technické parametre

Technológia podsvietenia LED
Technológia panelu IPS
Uhlopriečka displeja (palce) 31.5 "
Rozlíšenie displeja 3840 x 2160
Čas odozvy
1 ms
Obnovovacia frekvencia 144 Hz
Jas
500 cd/m2
Kontrast
1000 :1
Pozorovací uhol horizontálny 178 °
Pozorovací uhol vertikálny 178 °
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavenie a funkcie domácnosť, kancelária
Herný monitor nie
Typ TV tuneru
-
Rozmer pre uchytenie (VESA)
100x100 mm
Vlastnosti a funkcie Filter modrého svetla, Integrované reproduktory
Pripojenie DisplayPort, HDMI, Slúchadlový výstup, USB, USB-C
Spotreba energie/1
58.9 W
Energetická trieda 2021
G
Záruka 36 mesiacov
Kód výrobcu 329M1RV/00
Prehnutý monitor nie
Značky Philips
Šírka výrobku 71.5 cm
Výška výrobku 59.6 cm
Hĺbka výrobku 29.7 cm
Hmotnosť výrobku 11.6 kg
Šírka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hĺbka výrobku 25.0 cm
Hmotnosť výrobku 9.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
User manual Stiahnuť / (5.45 MB)

K produktu ešte naviac získavate tento darček

1x Software F-Secure SAFE, 3 zariadenia / 6 mesiacov (zdarma)

Zadarmo