Kód: APPMVHR2HCA ID: 1572640

MP3 prehrávač Apple iPod touch 32GB (MVHR2HC/A) ružový

4" dotykový MP3/MP4 prehrávač • kapacita 32 GB • rozlíšenie 1136×640 px • prehráva hudbu, video aj fotografie • 8 Mpx fotoaparát • akcelerometer • gyroskop • Bluetooth 4.1 • Wi-Fi ac • čip Apple A10...

? 235,00 €
0,00 €
Nie je skladom?

Všetko o produkte

4" dotykový MP3/MP4 prehrávač • kapacita 32 GB • rozlíšenie 1136×640 px • prehráva hudbu, video aj fotografie • 8 Mpx fotoaparát • akcelerometer • gyroskop • Bluetooth 4.1 • Wi-Fi ac • čip Apple A10 Fusion • výdrž na batériu až 40 hod prehrávania hudby, až 8 hod prehrávania videa • rozmery 123,4 × 58,6 × 6,1 mm • hmotnosť 88 g • slúchadlá Apple EarPods v balení

Apple iPod touch 32 GB, 7 th gen., ružová


iPod touch je ideálny vstup do Apple sveta – je to totiž oveľa viac ako prehrávač hudby a videa. Na Wi-Fi s ním môžete písať aj správy na ďalšie iZariadenia alebo na ne rovno volať – audio aj video formou prostredníctvom FaceTime! To všetko prostredníctvom 4" Retina displeja s nádherne jemným rozlíšením, pričom obrovský výkon prináša čip A10 Fusion, vďaka ktorému si môžete na plné detaily užívať aj najnáročnejšie hry z App Store a ďalšie aplikácie, ktoré vás obohatia. Na zadnej strane objavíte 8 Mpx fotoaparát podávajúci vynikajúce výsledky, schopný natáčať až do Full HD. Predná 1,2 Mpx kamera zvláda 720p.


Obrovskou výhodou je aj výdrž až 40 hodín pri prehrávaní hudby alebo 8 hodín pri nepretržitom sledovaní videa. Na nabíjanie samozrejme využíva u Applu štandardizovaný konektor Lightning a dostanete k nemu slúchadlá Apple EarPods. S iPodom touch 7. generácie ale môžete oveľa viac – je to skrátka multimediálny prehrávač pre najnáročnejších. To všetko sa navyše vošlo do krásneho hliníkového tela s hmotnosťou iba 88 gramov.


Apple iPod touch 7. generácie – oveľa viac než prehrávač hudby a videí.

Hudba vždy po ruke


iPod touch je tu pre každého, kto miluje hudbu. Ponúka veľký priestor, aby ste doň mohli uložiť ešte viac hudby než kedykoľvek predtým a navyše v kombinácii s predplatným Apple Music umožňuje streamovať 50 miliónov skladieb aj ich sťahovať. Rovnako tak možno do iPodu touch nahrať skladby nakúpené v iTunes Store.

Obrovský výkon – napríklad na hranie


Obrovský výkon, ktorý prináša čipset A10 Fusion, je garanciou toho, že si môžete na špičkové detaily užiť aj tie najnáročnejšie hry.

A10 Fusion


A10 Fusion je zárukou dvojnásobného výkonu a trojnásobku grafického výkonu. Aj napriek tomu však iPod vydrží dlho nabitý. Vysoký výkon stojí i za tým, že si môžete užiť hrátky s aplikáciami a hrami využívajúcimi rozšírenú realitu.


 


4-palcový Retina displej


4-palcový displej prináša skvelý priestor pre využívanie správ, fotiek, videí, hier a ďalšieho obsahu. Retina rozlíšenie zaisťuje ostré farby a živý pohľad, pričom celé zariadenie zostáva atraktívne tenké len 6,1 mm a krásne ľahké, váži iba 88 gramov, aby ste ho mohli vziať kamkoľvek so sebou.Apple Arcade


Môžete sa tešiť aj na hernú službu Apple Arcade s viac ako 100 novými hrami, ktorá umožňuje hrať online aj offline a hlavne bez reklám a nákupov v aplikáciách.


 
 


Rozšírená realita


S rozšírenou realitou sa vám otvára svet nových možností plný nezabudnuteľných zážitkov. V ňom môžete pokojne vziať celý vesmír do dlane, alebo obsadiť záhradu virtuálnymi príšerami a mnoho, mnoho ďalšieho.

iOS 12


Môžete sa tešiť na systém iOS v plnej forme – k dispozícii vám budú milióny hier a aplikácií App Store, aj dôraz na vašu bezpečnosť.

  


Správy


Úplne zadarmo cez Wi-Fi môžete posielať správy komukoľvek nielen na iPod touch, ale aj iPhone, iPad alebo Mac. Vrátane všetkých prispôsobení známych z iPhonov, ako sú animované texty, nálepky a ešte oveľa viac. Samozrejme sa môžete zúčastniť aj skupinových chatov.  


Skupinový FaceTime


Ponúka aj FaceTime hovory – ako čisto audio, tak i video až s 32 priateľmi naraz. Sú dokonale vyladené, takže sa napríklad automaticky zväčší okno toho, kto práve hovorí, aby bol v konverzácii maximálny prehľad. 


Čas pri obrazovke


Aby ste s iPodom v ruke netrávili všetok voľný čas, je tu funkcia Čas pri obrazovke. Tá vám totiž presne povie, koľko času ste strávili vy alebo vaši členovia rodiny (napríklad deti) v akej aplikácii a celkovo na všetkých vašich Apple zariadeniach.  


App Store


V App Store nájdete nekonečné množstvo aplikácií, ktoré vám zjednodušia život. Rovnako tak veľa hier a obsahu, ktorý vám pomôže sa rozvíjať.

Dokumentácia k tomuto produktu
A2178_Slovak_V3 Stiahnuť / (43.21 kB)
ipod-touch-7gen-info-cz Stiahnuť / (145.25 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Odolnosť proti vode Nie
Farba ružová
Značky Apple
Displej
Displej Áno
Dotykový displej Áno
Vstupy
Vstup AUX (audio/video) Nie
Výstupy
Slúchadlový výstup Áno
Výstup AUX Nie
AV výstup Nie
Funkcia
Prehrávanie videa Áno
Diktafón Áno
Tuner Bez tuneru
Ekvalizér Áno
Pamäť
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Interná pamäť 32 GB
Zdroj napájania
Typ batérií Li-Ion akumulátor
Prehrávané formáty
Prehrávané formáty AAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, FLAC, H.264, HEVC 265, JPEG, MP3, MPEG4, PCM
Max. doba prehrávania
Max. doba hrania audio 40 hod.
Max. doba hrania video 8 hod.
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 0.6 cm
Hĺbka výrobku 12.3 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 7.8 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hĺbka výrobku 13.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg

Uživateľské recenzie - MP3 prehrávač Apple iPod touch 32GB (MVHR2HC/A) ružový

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Príslušenstvo

Technické parametre

Odolnosť proti vode Nie
Farba
ružová
Značky Apple
Displej
Áno
Dotykový displej
Áno
Vstup AUX (audio/video)
Nie
Slúchadlový výstup
Áno
Výstup AUX
Nie
AV výstup
Nie
Prehrávanie videa Áno
Diktafón Áno
Tuner
Bez tuneru
Ekvalizér
Áno
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Interná pamäť
32 GB
Typ batérií Li-Ion akumulátor
Prehrávané formáty AAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, FLAC, H.264, HEVC 265, JPEG, MP3, MPEG4, PCM
Max. doba hrania audio
40 hod.
Max. doba hrania video
8 hod.
Bluetooth
Áno
Šírka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 0.6 cm
Hĺbka výrobku 12.3 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Šírka výrobku 7.8 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hĺbka výrobku 13.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
A2178_Slovak_V3 Stiahnuť / (43.21 kB)
ipod-touch-7gen-info-cz Stiahnuť / (145.25 kB)