Kód: RSLA001114 ID: 1420273

Multifunkčný prístroj Babymoov NUTRIBABY, Cherry sivý/biely

multifunkčný prístroj • 5 funkcií: varí (v pare), mixuje, rozmrazuje, ohrieva a sterilizuje • objem 1 500 ml (varenie cca 1 000 ml + mixovanie cca 500 ml) • digitálny displej • akustický aj optický...

123,00 €
u vás už 28.10.

Všetko o produkte

multifunkčný prístroj • 5 funkcií: varí (v pare), mixuje, rozmrazuje, ohrieva a sterilizuje • objem 1 500 ml (varenie cca 1 000 ml + mixovanie cca 500 ml) • digitálny displej • akustický aj optický alarm • automatické vypínanie

Multifunkční přístroj Babymoov NUTRIBABYBabymoov NUTRIBABY Cherry, sivá/biela


Základy zdravia i zdravého životného štýlu svojho dieťaťa majú pevne v rukách práve jeho rodičia. Aby ste si mohli byť istí tým, aké kvalitné a akým spôsobom pripravené jedlo svojmu dieťaťu ponúkate, spoľahnite sa na jedinečný multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby v krásnom a hravom dizajne bielo-sivej farby. Digitálne ovládanie vám pomôže pripraviť zdravé pokrmy pre vaše deti ľahko a hravo.


Varí v pare


Multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby v sebe ukrýva neskutočných 5 funkcií, na ktoré by ste inak potrebovali 5 samostatných prístrojov. Tie ovláda jednoducho zabudovaným digitálnym displejom, o konci činnosti vás bude informovať akustický i optický alarm a dokonca sa sám automaticky vypne. S kapacitou 1 500 ml (na varenie cca 1 000 ml a mixovanie cca 500 ml) sa do neho jednoducho zamilujete.


Dokonalý multifunkčný prístroj pre vás.

 


Vždy zdravo


Varenie v pare je považované za jeden z najzdravších spôsobov prípravy jedla. Ovocie, zelenina, ale ani mäso nestrácajú nič zo svojich vitamínov a minerálov a výsledný pokrm je preto oveľa hodnotnejší a lepšie stráviteľný než pri akejkoľvek inej úprave jedla. Doprajte svojmu dieťaťu len to najlepšie a nechajte multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby uvariť jedlo za vás.


Multifunkční přístroj Babymoov NUTRIBABY
 


Mixuje, rozmrazuje i ohrieva


Potrebujete pripraviť pre svoje dieťa ovocný, zeleninový, mäsový či kombinovaný príkrm v rozmixovanej podobe? Malé deti bez zúbkov by si inak s mnohým jedlom vôbec neporadili. Aj s týmto druhom prípravy si multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby ľahko poradí a vy tak môžete svojmu dieťatku ponúknuť to pravé jedlo, ktoré je preň vhodné. Sezónne potraviny od babičky či z trhu ste kvalitne spracovali a zamrazili, teraz prišiel rad na vhodné, šetrné a rýchle rozmrazenie. A opäť sa môžete spoľahnúť na skvelé možnosti multifunkčného prístroja Babymoov Nutribaby. Ten si ľahko poradí s rozmrazovaním, ale aj s ohrievaním jedla. Takto máte vždy kvalitné a správne zohriate jedlo kedykoľvek k dispozícii.


 Multifunkční přístroj Babymoov NUTRIBABY
 


Sterilizuje


Hygiena je pri starostlivosti o malé deti obzvlášť dôležitou kapitolou. Pokiaľ ide o dojčatá a batoľatá, kvalitná sterilizácia dojčenských fliaš je rozhodne namieste. A tu je opäť priestor pre multifunkčný prístroj Babymoov Nutribaby. Je až neuveriteľné, že aj s touto funkciou si hravo poradí, dokonca ohreje či sterilizuje až 3 dojčenské fľaše súčasne.


Multifunkční přístroj Babymoov NUTRIBABY

Technické parametre

Ďalšie parametre
Farba biela, šedá
Druh multifunkčný prístroj
Značky Babymoov
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 28.0 cm
Hĺbka výrobku 16.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.2 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 42.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hĺbka výrobku 24.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.6 kg

Uživateľské recenzie - Multifunkčný prístroj Babymoov NUTRIBABY, Cherry sivý/biely

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 1 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

14.11.2020 v 19:20
100 %

Naprostá spokojenost

- hodně funkcí v jednom přístroji

Nic

Celková spokojnosť
14.11.2020 v 19:20
100 %

Naprostá spokojenost

- hodně funkcí v jednom přístroji

Nic

Celková spokojnosť

Technické parametre

Farba
biela, šedá
Druh multifunkčný prístroj
Značky Babymoov
Šírka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 28.0 cm
Hĺbka výrobku 16.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.2 kg
Šírka výrobku 42.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hĺbka výrobku 24.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.6 kg

Odporúčame prikúpiť

Blesková výmena 15,99 €