×

DOPRAVARTPrivezieme. Vynesieme. Nainštalujeme.

Omlouváme se, z důvodu aktuální situace je služba dočasně nedostupná.
Vynesieme vyššie než do základného
tábora

Už nemusíte premýšľať nad tým, ako vynesiete nový spotrebič až do bytu, ako ho nainštalujete alebo ako sa zbavíte starej práčky. S DOPRAVARTom si pri kúpe spotrebiča a televízora stačí iba dohodnúť termín doručenia!

Prečo využiť DOPRAVART?

Zásielku privezieme vo
vami vybranom čase.
Aj cez víkend!
Výrobok vynesieme
až do bytu. Pokojne
aj na 10. poschodie
Nainštalujeme
a predvedieme
Odvezieme starý
spotrebič aj obaly

Súčasťou je základná inštalácia

 • umiestnenie výrobku na miesto jeho určenia
 • odstránenie aretačných a ochranných prvkov
 • pripojenie k vopred pripraveným prívodom elektrickej či vodnej energie (prípadne odpadu, anténnemu rozvodu a pod.)
 • spojazdnenie TV vrátanie spustenia automatického ladenia okrem doručenia v zimných mesiacoch (chránime funkčnosť nového TV – televízor dlhšie vystavený chladu je nutné pred zapojením nechať niekoľko hodín v izbovej teplote)
 • otočenie dvierok chladničiek, bez zabudovanej elektroniky (služba sa nevzťahuje na značky Samsung a LG a na vstavané chladničky)
 • zostava práčky a sušičky (mimo značiek AEG, Electrolux, Haier a Candy) namontujeme v prípade, že máte vhodný medzikus
 • predstavenie základných funkcií

Viac informácií na zákazníckej linke DATART.

 • finálne spustenie nainštalovaného chladiaceho spotrebiča (spotrebič musí byť pred zapnutím v pokoji asi 2 hodiny)
 • pripojenie či odpojenie plynových spotrebičov, elektrických spotrebičov do 380 V a vstavaných spotrebičov (možné objednať ako samostatnú službu v predajni alebo v e-shope, viac tu)
 • inštaláciu podvesných a komínových digestorov (možné objednať ako samostatnú službu v predajni alebo v e-shope, viac tu)
 • pripojenie amerických chladničiek na prívod vody (možné objednať ako samostatnú službu v predajni, alebo pri online objednávke objednávke u operátora zákazníckej linky, viac tu)
 • montáž zostavy práčky a sušičky značiek AEG a Electrolux
 • upevnenie TV na stenu
 • ladenie satelitného tunera v TV (ladíme iba pozemné vysielanie DVB-T2)
 • inštaláciu klimatizácií
 • zapojenie bojlerov
 • zapojenie a montáž grilov
 • stavbu a zapojenie bazénov a víriviek
 • rozvod akýchkoľvek energetických sietí (predĺženie prívodov vody, kanalizácie, drážkovanie či sadrovanie káblov a ich zalištovanie)

Viac informácií na zákazníckej linke DATART.

Časté otázky

Tento spôsob doručenia môžete využiť na nákupy v predajniach aj v e-shope. Pri online nákupe si v košíku vyberte ako spôsob dopravy DOPRAVART.

Dátum a čas dodania si vyberiete sami. Tovar vám privezieme hoc aj cez víkend. A ešte vám aj zavoláme hodinu pred príjazdom.

Áno, tovar vozíme po celej republike bez výnimiek.

Spotrebič donesieme až na miesto, kde ho budete používať. Pokojne až do bytu na 10. poschodí alebo kuchyne vašej chaty. Vodič so závozníkom sa postarajú o výnos. Vy im iba otvoríte dvere.

Pred naším príjazdom vás prosíme o zaistenie priechodného profilu na prepravu výrobku, obzvlášť v prípade veľkých výrobkov, ako sú napríklad chladničky, práčky či umývačky riadu. Okrem toho si pre svoj nový spotrebič musíte pripraviť prívod elektrickej energie, vody a zaistiť odvod odpadu, inak nebudeme môcť vykonať inštaláciu (môže sa meniť v závislosti od spotrebiča). V prípade inštalácie ťažkých predmetov (TV, veľké mikrovlnné rúry) nezabudnite na zaistenie podstavca (nábytku) s odpovedajúcou nosnosťou.

Spotrebič pred vami rozbalíme a skontrolujeme, či ide o správny model a či nie je poškodený.

Ak sa nevyžaduje odborná montáž (viac v sekcii Čo nezahŕňa základná inštalácia), spotrebič pripojíme a zoznámime vás s jeho funkciami. Po našom odjazde bude pripravený na použitie.

Ak budete chcieť, váš starý spotrebič naložíme a zadarmo odvezieme na ekologickú likvidáciu. Pred príjazdom našej posádky spotrebič odpojte od rozvodov a pripravte ho našim vodičom. Mrazničky a chladničky odmrazte. V dolnej časti práčky vyprázdnite zásobník na vodu. Za každý nový dopravený spotrebič odvezieme jeden použitý.

Nie, neporiadok po nás nezostane. Ak ideme do vášho bytu, berieme si návleky. A pri odchode so sebou zoberieme všetky obaly.

Zaplatíte od 21,90 € podľa vybraného termínu doručenia.

Hodnotenie našich zákazníkov

Dušan, Žilina
Kúpa a dovoz úplne bez starosti. Páni prišli, vyniesli, zapojili a starý spotrebič odviezli. Dokopy to trvalo 15 minút. Keby som si mal všetko vybavovať sám, tak mám čo robiť. Z mojej strany maximálna spokojnosť.
Lenka, Košice
Rýchle jednanie, doručenie v dohodnutom čase, milý a profesionálny prístup. Odporúčam.
Marta, Zvolen
Rýchle dodanie tovaru, dohodnutie si termínu na prevzatie objednaného tovaru a jeho dodržanie, platba pri doručení.
Zuzana, Hul
1. Perfektná komunikácia.
2. Bleskové dodanie objednaného tovaru / nasledujúci deň po objednávke.
3. Výber tovaru podľa toho, čo hľadáte, je tiež fajn.
Vladimír, Nitra
Rýchle, spoľahlivé, bezproblémové a jednoduché vyriešenie e-nákupu, dovozu, inštalácie a odvozu starého spotrebiča.
Elena, Nitra
Celkový komfort nákupu, od objednávky po dodávku a montáž.
Igor, Handlová
Primeraná cena, extra rýchle dodanie, služby prepravy na vysokej úrovni. Výrobky sme odskúšali a sú naozaj kvalitné. Tichý chod spotrebičov, výber funkcií.
Michaela, Košice
Bola som veľmi milo prekvapená, páni boli veľmi zlatí a všetko zvládli sami. Objednala som si práčku a sušičku aj s medzikusom, všetko mi nainštalovali pozapájali a vyskúšali, či všetko funguje, dokonca mi aj vysvetlili, ako správne používať spotrebiče (aj rady z osobných skúseností), aj obaly z produktov za sebou popratali. Určite vrelo odporúčam zaplatiť si túto službu, pre mňa to bola veľmi veľká pomoc za takúto menšiu sumu.
Anna, Vranov nad Topľou
Takto si predstavujem služby, vybavené všetko od A-Z, príjemné vystupovanie, prevzatie starého výrobku a montáž nového, ďakujem.
Lukáš, Bratislava
V zásade prebehlo čo sa týka objednávky všetko v poriadku. Najviac chcem ale oceniť službu prémiovú dopravu DOPRAVART – páni, ktorí prišli boli extrémne nápomocní a mali profi vystupovanie. Paráda!
Adrian, Košice
Úplne super, predajca pomáhal, ako sa dalo, odporučil, poradil tak, aby bola max spokojnosť, potom doniesli chlapci tovar, v pohode vyniesli, ukázali, čo a ako, a obaly odniesli.
Jakub, Bratislava
Bol som maximálne spokojný s Prémiovou dopravou DOPRAVART, spotrebiče mi vyniesli do bytu, osadili na miesto, zapojili a popísali mi základné ovládanie, túto službu môžem len odporučiť. Objednaný set práčka a sušička Bosch je taktiež super, opraná bielizeň pekne vonia a zo sušičky môžem odkladať priamo do skrine.