Firemný systém vzdelávania

100% vzdelaní zamestnanci

Všetci zákazníci majú v predajniach Datart istotu, že ich obslúži kvalitný personál, ktorý vie viac ako len predávať. Naši pracovníci sú totiž odborníkmi vo svojom obore a vedia kvalifikovane poradiť s nákupom elektroniky. A dôvod? Svojim zamestnancom ponúkame neustále vzdelávanie v niekoľkých oblastiach.

Tréning produktových znalostí

Špeciálne pre predavačov je určený tréning produktových znalostí. Kurzy sú pripravené na mieru podľa požiadaviek spoločnosti a zameriavajú sa najmä na prehlbovanie znalostí o ponúkaných produktoch. K dispozícii máme interný tím školiteľov, ktorí vedú kurzy zamerané na určitý sortiment tovaru. Tréning je zameraný predovšetkým na získanie praktických znalostí, ako s výrobkom zaobchádzať. Tréningy sú organizované v špeciálnej miestnosti, ktorá je vybavená výrobkami od našich dodávateľov. Naše predajné tímy tak získavajú veľmi široké znalosti o všetkých novinkách na trhu.

Tréning predajných znalostí

Nemenej dôležité je, aby naši zamestnanci vedeli so zákazníkmi na úrovni komunikovať a dokázali im poradiť alebo odporučiť ten správny typ tovaru. Preto naši predavači absolvujú i tréningy predajných znalostí, na ktorých si môžu vyskúšať rôzne komunikačné situácie.

Otvorené kurzy

Vychádzame v ústrety ďalším požiadavkám zamestnancov na zvyšovanie kvalifikácie a pre jednotlivcov alebo malé skupiny organizujeme kurzy zamerané na špecifické oblasti a problémy.