Vyzdvihnutie tovaru v predajniach

Vyzdvihnutie tovaru v predajniach

VYZDVIHNUTIE TOVARU V PREDAJNIACH

Nestrácajte čas čakaním na balíček na pošte! Vyhnite sa nekonečným radom a vyzdvihnite si tovar v jednej z našich predajní. V pohodlí domova si v našom e-shope vyberte, čo sa vám páči a pri nákupe zvoľte ako spôsob dopravy osobný odber v predajni DATART. Vašu zásielku dopravíme do predajne, ktorú si vyberiete. Keď bude v predajni pripravená, obdržíte od nás informačný e-mail a SMS. Tovar na vás v predajni počká 5 pracovných dní.

AKÉ VÝHODY VÁM SLUŽBA PRINÁŠA?

vyzdvihnutie v predajni
je ZADARMO
výber zo 17
predajní po celej SR
uloženie tovaru v
predajni až na 3 až 5 dní
istota záruky vrátenia
peňazí do 14 dní

 

Opravdu rychle

30 minút! Už do polhodiny od objednania môžete svoj vysnívaný balíček držať pevne v rukách! Ako na to? Stačí využiť službu REZERVOVAŤ V PREDAJNI a vybrať si dodanie na najbližšiu predajňu vo vašom okolí. Väčšinu objednávok vám navyše stihneme pripraviť ešte skôr!

AKO NA TO?

1) V e-shope si vyberte tovar, po ktorom túžite. Hneď v detaile uvidíte, či je v predajni na sklade. Po kliknutí na počet predajní zistíte dostupnosť v jednotlivých predajniach.

2) Ak ste spokojný s časom doručenia, kliknite na tlačidlo Rezervovať.

3) Vyplňte svoje kontaktné údaje a potvrďte objednávku. Do 30 minút vás kontaktujeme e-mailom a SMS správou, že je vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie. Potom si môžete prísť po tovar. Tento spôsob zrýchlenej rezervácie tovaru pre vás máme ZADARMO.