Základné informácie

Kto sme?

DATART je popredný maloobchodný predajca zameraný na spotrebnú elektroniku. Na českom aj slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a za túto dobu sme si získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny a taktiež vďaka bohatej ponuke služieb.

V roku 2015 sme predstavili nový koncept "Predajňu 21. storočia", ktorej hlavným motívom je humanizácia priestoru. Datart vytvoril v spolupráci s architektmi prostredie predajne podľa potrieb zákazníka. Použité materiály, dizajn interiéru, odpočinkové zóny, farebné a priestorové členenie napomáhajúce orientácii nakupujúcich - to všetko utvára ucelený koncept humanizovanej predajne. V roku 2017 sme predstavili koncept „Malých mestských predajní“. Pri týchto predajniach sa zameriavame hlavne na okamžitú dostupnosť sortimentu a osobný kontakt so zákazníkom. O zákazníkov sa stará vyškolený personál, ktorý vie vždy poradiť.

Brand Datart spadá od 1. 6. 2018 pod spoločnosť Elektrosped a. s.

Čo ponúkame?

V našich predajniach a v internetovom obchode (e-shop) nájdete široký sortiment spotrebnej elektroniky, najmä domáce spotrebiče, audio, video, PC, a telekomunikačnú techniku vrátane príslušenstva.

Predajom elektroniky však pre nás komunikácia so zákazníkmi ani zďaleka nekončí. Ponúkame služby, ktoré inde nenájdete, napríklad Datart dopravu, poistenie predĺženej záruky, poistenie výrobkov či ekologickú likvidáciu starých spotrebičov a prívetivý záručný a pozáručný servis.

V našej ponuke nájdete taktiež široké možnosti financovania za výhodných podmienok.

Niekoľko čísel

Predajný reťazec tvorí celkovo 111 predajní, z ktorých sa 95 nachádza v Českej republike a 16 na Slovensku. Naše predajne nájdete tu.

Kam smerujeme

Naša filozofia sa od vzniku Datartu nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Chceme získavať nových zákazníkov, a to neustálym rozširovaním predajnej a servisnej siete. Naším zámerom je neustále prekvapovať aj tých, ktorí už Datart poznajú, a to prostredníctvom nových služieb a špeciálnych ponúk, ktoré skutočne stoja za to.

Naším heslom je 100 % spokojných zákazníkov. V prípade, že nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili aj Vy.