Zásielkovňa

Skutočne blízko

VYZDVIHNUTIE TOVARU NA KAŽDOM ROHU

Odteraz budete mať svoj balíček ešte bližšie. Tovar si môžete vyzdvihnúť v jednej z našich 16 predajní alebo pobočiek Zásielkovňa, ktoré sú na každom rohu. V menších mestách dokonca nájdete aj až 8 samoobslužných výdajných miest Zásielkovne, tzv. Z-BOXy. Teraz nás máte SKUTOČNE BLÍZKO. Objednajte si vysnívaný tovar z pohodlia domova na DATART.sk a pri nákupe si ako spôsob dopravy vyberte jednu z týchto možností:

ČO JE ZÁSIELKOVŇA?

Naša spolupráca so Zásielkovňou vznikla, pretože chceme, aby ste sa tešili z nového elektra čím skôr a aby ste si poň nikdy nechodili ďaleko. Zásielkovňa je dodávateľská sieť s viac než 1 200 výdajnými miestami po celkom Slovensku a až 8 Z-BOXmi. Svoj tovar si preto vyzdvihnete rýchlo, a to zvyčajne hneď na druhý deň, lacno a pohodlne, pretože ich pobočky nájdete takmer na každom kroku.

Zásielkovňa

AKO FUNGUJE ZÁSIELKOVŇA?

Širokú sieť pobočiek si Zásielkovňa vybudovala v spolupráci s inými prevádzkami, takže vaše najbližšie odberné miesto nájdete napríklad v obchode s drogériou či na pumpe.

Pri objednávke na DATART.sk si vyberiete najbližšie výdajné miesto. Keď tovar odovzdáme na prepravu, Zásielkovňa vám pošle e-mail s trasovacím číslom, aby ste ju mohli sledovať online. Po doručení na výdajné miesto vás informujú SMS správou alebo e-mailom s heslom. Všetky potrebné informácie prípadne nájdete aj v mobilnej aplikácii. Ak nemáte čas, balíček si vás počká 7 dní! A keď sa už neviete dočkať, tovar si môžete rozbaliť rovno na výdajnom mieste! Pohodlné, rýchle a efektívne doručovanie. Pre vás.

Zásielkovňa má aj tú výhodu, že ak sa z technických príčin zatvorí výdajné miesto, zásielka sa automaticky presmeruje na iné, ktoré je najbližšie. Systém hľadá miesto do 1 km. Samozrejme, o takejto zmene vám príde informácia do e-mailu alebo SMS správy. Ak vám nové výdajné miesto nebude vyhovovať, zásielku si môžete pokojne presmerovať na miesto podľa svojho výberu, ktoré máte napríklad po ceste z práce. Stačí zavolať na zákaznícky servis Zásielkovne.

AKÉ MÁ ZÁSIELKOVŇA VÝHODY?

  • Rýchle doručenie na výdajné miesto už na druhý deň,
  • viac než 1 200 výdajných miest po celom Slovensku, a to v mestách i dedinách,
  • zásielku máte vždy pod dohľadom vďaka sledovaniu zásielky v mobilnej aplikácii alebo na webe Zásielkovne,
  • nepotrebujete mať pri sebe občiansky preukaz, stačí vám len heslo, váš tovar tak môže vyzdvihnúť ktokoľvek, koho o to požiadate,
  • zásielku si nemusíte vyzdvihnúť hneď, počká si na vás 7 dní,
  • keď si neviete dať s niečím rady, využijete zákaznícky servis,
  • efektívna aplikácia.

Čo je to Z-BOX?

V menších mestách máte k dispozícii aj 8 samoobslužných miest Zásielkovne, tzv. Z-BOXy. Už nemusíte čakať na kuriéra a tovar si vyzdvihnete maximálne hygienicky, pretože si Z-BOX otvoríte aplikáciou, takže sa ho nemusíte dotýkať. Z-BOX sa napája prevažne slnkom, takže je veľmi ekologický. Veľkosť zásielky do Z-BOX je obmedzená do 5 kg. Cena za doručenie je rovnaká ako pri doručení na výdajné miesta Zásielkovňa.

MAJTE SVOJU ZÁSIELKU POD DOHĽADOM

Trasovacie číslo využijete na sledovanie zásielky. Vždy budete vedieť, kde je váš balíček a či už je na ceste tak, ako sme vám sľúbili.

Kde môžem sledovať svoju zásielku?

• Sledujte svoju zásielku na webe Zásielkovne

• Sledujte svoju zásielku v aplikácii Zásielkovňa – Medzi Nami

Chcem sledovať svoju zásielku na webe 
Mobil
Mapa

Kde je vaša najbližšia pobočka?

Výdajné miesta Zásielkovňa