DATART Ak sa Vám nezobrazuje tento newsletter správne, kliknite tu
Vyberáme chladničky; nechajte sa rozmaznávať priestorom a pohodlím moderných chladničiek

Prestaňte sa obmedzovať, na veľkosti záleží

Stáva sa Vám často, že musíte usporiadať pol chladničky, keď si priveziete veľký nákup alebo keď si chcete schovať pol šťavnatého melónu na druhý deň? Nebaví Vás ohýbať sa až k podlahe pre pár kociek ľadu? Nechajte sa rozmaznávať priestorom a pohodlím moderných amerických chladničiek.

K plazmovým televízorom Panasonic fotoaparát ako darček ZDARMA
Jakub vám dokáže poradiť!

Spoločne so špecialistom Jakubom Pařízkom z webu Ledničky.cz Vám chceme ukázať, prečo uvažovať o kúpe amerických (side by side) chladničiek.

S konkrétnymi otázkami, nielen k americkým chladničkám, sa môžete obracať na Jakuba na diskusnom fóre www.lednicky.cz/diskuse/

Nakúpte a vyhrajte 400 EUR

Nakúpte aspoň za 400 EUR a vyhrajte. 4. septembra vylosujeme víťaza, ktorý dostane nákup za 400 EUR. Každý ďalší nákup zvyšuje Vašu šancu na výhru. Viac informácií o súťaži.

Tip: Zavolajte známych či kamarátov a nakupujte spoločne

V súčasnej dobe sa u kvalitných chladničiek najčastejšie používa systém s jedným kompresorom, elektroventilom a dvoma termostatmi. Chladiace okruhy sú v tomto prípade prepojené a elektronický ventil prepúšťa chladivo podľa požiadaviek jednotlivých termostatov. Tento systém tak poskytuje rovnaký komfort ako systém s dvoma kompresormi.

Odporúčame
INDESIT RA 24 L Chladnička kombinovaná
INDESIT RA 24 L

Kombinácia chladničky s mrazničkou umiestnenej hore. Vybavená 3 sklenenými poličkami s bielym profilom, statickým chladiacim systémom.

227,- EUR
6 838,60 Sk
Na splátky: 0,- EUR
viac

GORENJE RK 41298 W Chladnička kombinovaná
GORENJE RK 41298 W

Biela kombinovaná chladnička značky Gorenje.

321,- EUR
9 670,45 Sk
Na splátky: 0,- EUR
viac

V každej kúpenej chladničke alebo mrazničke na Vás teraz čeká 12 fliaš Mattoni Grand Drink Mojito
Čo všetko vie americká (side by side) chladnička?
Co vše umí americká (side by side) lednička? ovládanie

Ovládanie najmodernejších chladničiek je plne elektronické. Displeje informujú o požadovanej/skutočnej teplote chladiacej i mraziacej časti, dovoľujú zapnúť rýchlomrazenie či rýchlochladenie a u modelov s nápojovým barom informujú napríklad o nutnosti vymeniť vodný filter.

nápojový automat

Nápojový automat pomocou účinných filtrov prefiltruje vodu z vodovodného systému, z ktorého pripraví ľad (vo väčšine prípadov možno zvoliť či vo forme kociek alebo ľadovej triešte), a zároveň slúži ako zásobník nápoja.

doplnková výbava

Doplnkovou výbavou rozumieme predovšetkým schránky s reguláciou vlhkosti, prepustením ľadového vzduchu z mrazničky či schránky s reguláciou vlhkosti. Štandardná je dnes napríklad antibakteriálna ochrana vnútorného priestoru chladničky. Za zaujímavé prvky doplnkovej výbavy je možné považovať systémy odstraňujúce pach či deodorizéry pracujúce na princípe ultrafialového žiarenia.

domáci bar

Domácim barom nazývame priestor vo dverách chladničky s malými dvierkami. Ten je určený pre uloženie nápojov a drobných pochutín. Tieto sú tak neustále nablízku a pre ich vybratie nie je potrebné otvárať hlavné dvere chladničky, čo vedie k úsporám energie.

priestorové usporiadanie

Americké chladničky mávajú, až na výnimky, mraziacu časť v ľavej časti a chladiacu v pravej. Čo sa týka vlastného vnútorného usporiadania, dbajte na to, aby chladnička mala dostatok drobných priehradiek, držiakov na fľaše a priehradiek na zeleninu či mäso (môžu byť vybavené prepúšťaním ľadového vzduchu z mraziacej časti, alebo systémami, ktoré zabraňujú vysychaniu zeleniny).

Odporúčame
WHIRLPOOL 20RI-D4 PT ESPRESSO Americká chladnička
WHIRLPOOL 20RI-D4 PT ESPRESSO

Výborná americká chladnička so zabudovaným espressom a s technológiou 6. zmysel. Vďaka zabudovanému espressu šetríte priestor vo Vašej kuchyni a zároveň tak máte vašu kávu vždy po ruke. Technológia 6. zmysel kontroluje, vyrovnáva a udržuje teplotu v optimálnej hodnote pre chladenie/mrazenie rôznych druhov potravín. Optimálnu teplotu skladovania dosiahne 5x rýchlejšie ako bežná chladnička.

Zdravú "klímu" zabezpečuje antibakteriálny filter Microban®. Cirkulovaný vzduch je filtrovaný a čistený mechanicky aj chemicky a tak sú potraviny v priestore chránené pred nebezpečenstvom šírenia rôznych „nákaz“. Toto riešenie zníži množstvo baktérii o 60% počas jednej hodiny. Chladnička filtruje vzduch v celom priestore chladničky.

1 999,- EUR
60 221,87 Sk
Na splátky: 0,- EUR
viac

Základná inštalácie spotrebičov zdarma!

Pri nákupe sa nemusíte starať o dopravu ani inštaláciu spotrebiča.

Pri nákupe na www.DATART.sk sa nemusíte starať o dopravu ani inštaláciu spotrebiča. Veľký spotrebič Vám dovezieme na konkrétne miesto v dome či byte (nie za prvé dvere) a vykonáme základnú inštaláciu, odvezieme obaly a starý spotrebič na ekologickú likvidáciu. A to všetko i cez víkend. Zdarma!

SIEMENS KG36VX27 Chladnička kombinovaná
SIEMENS KG36VX27

Veľmi úsporná chladnička s mrazničkou vás navyše zaujme aj svojim príjemným designem a elegantným vnútrajškom.

444,- EUR
13 375,94 Sk
Na splátky: 0,- EUR
viac

PROLINE AF 800 Klimatizácie
PROLINE AF 800

Klimatizačná jednotka, určená pre miestnosti s rozmermi okolo 25 metrov štvorcových. Elektronické ovládanie.

299,- EUR
9 007,67 Sk
Na splátky: 0,- EUR
viac

Objavte moderné technológie – NO FROST

Technológia NO FROST zaisťuje v chladničkách rovnomernú cirkuláciu vzduchu a vďaka tomu nenamŕzajú. NO FROST Vám zaručí vždy jednoduchý prístup k potravinám – už nikdy sa nebudete musieť presekávať k zmrazeným potravinám. Chladničky nie je nutné odmrazovať, a to vďaka dvom zariadeniam - bimetalovému termostatu a časovaču.

Štyri základné dôvody, prečo chcieť NO FROST sú:
1)

Už žiadne namŕzanie

Funkcia No frost umožňuje zachovať chladničku hygienicky čistú, bez zápachu, a tak je jednoduchá i jej údržba.

2)

Rovnomerná teplota

Nútená cirkulácia chladného vzduchu zaisťuje minimálne teplotné odchýlky.

3)

Rýchle chladenie

Vzduch vo vnútri chladničky je rýchlo ochladzovaný, a to najmä po otvorení dvierok chladničky.

4)

Úspora

Na základe 3 vyššie spomínaných dôvodov šetríte spotrebu energie a tým i svoju peňaženku.

SAMSUNG LE32B450 LCD televízor
SAMSUNG LE32B450

Značkový LCD televízor od spoločnosti Samsung - lídra na trhu v oblasti plochých televízorov. Vďaka pomeru dynamického kontrastu televízor ponúka presný obraz s vernými detailmi.

399,- EUR viac
12 020,27 Sk
Na splátky: 0,- EUR

OLYMPUS SP-590UZ Digitálny fotoaparát
OLYMPUS SP-590UZ

SP séria je UltraZoomová legenda a s novým SP-590UZ Olympus zlepšil svoje schopnosti priblížiť sa ešte viac. Vďaka vstavanému 26x UltraZoom objektívu: teraz je takmer nemožné vyhnúť sa SP-590UZ.

315,- EUR viac
9 489,69 Sk
Na splátky: 0,- EUR

Uvedené ceny sú vrátane DPH, zmena cien je vyhradená, za prípadné chyby neručíme.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na Infolinke DATART (0850 328 278) prípadne ich nájdete na www.datart.sk
Ak si neprajete od nás naďalej dostávať informácie e-mailom, odhláste sa, prosím, tu.