DATART Ak sa Vám nezobrazuje tento newsletter správne, kliknite tu.
Cestujte pohodlne novou elegantnou Mio Moov M400 vďaka širokouhlej obrazovke 4,3...
Navigácia GPS MIO M400c - 119 EUR, 3584,99 Sk

... vďaka ktorej zobrazíte na mape množstvo bodov záujmu, ako sú reštaurácie, obchody a veľa ďalších. Veľká obrazovka je skvelá pre využitie navigácie podľa fotografií NavPix™. Pomocou osvedčeného softvéru MioMap s prehľadným a rýchlym ovládaním zvládnete navigovanie hladko a bez problémov. Naviac s najnovšími mapami a navigovaním do jazdných pruhov.

4,3 placový širokoúhlý displej
4,3" širokouhlá obrazovka je veľmi citlivá a ideálne sa hodí na prezeranie máp, pričom znázorňuje inštrukcie a identifikuje názvy ulíc.

Softvér Mio Map s najnovšími mapami
Model Moov M400 využíva softvér Mio Map s najnovšími mapami, ktoré umožňujú prehľadné, rýchle a jednoduché plánovanie vašich ciest.

NavPix fotonavigácia
Fotonavigácia je neuveriteľne jednoduchá s novým zabudovaným softvérom NavPix, ktorý prináša celkom nové možnosti v hľadaní destinácie ako aj v objavovaní nových miest.

Navádzanie do jazdných pruhov
Vďaka tejto funkcii budete pri odbočovaní vždy v správnom jazdnom pruhu. Jasné a jednoduché pokyny k zaradeniu do príslušného pruhu vám zaručí, že pri príjazde na križovatku alebo na zjazd z diaľnice budete vždy v správnom pruhu.

Upozornenia na radary
Model Moov M400 upozorní na miesta, kde sú alebo môžu byť umiestnené radary. A to ako vizuálnym tak aj zvukovým upozornením.

Rýchlejšie určenie polohy vďaka technológii SiRFInstantFixII
S technológiou SiRFInstantFixII™budete mať vždy presný a rýchly príjem GPS signálu. Nevyžaduje žiadne dodatočné poplatky ani PC pripojenie. Funguje rovnako dobre aj vo veľkých mestách, kde vysoké budovy môžu blokovať GPS signál.

Nakúpte aspoň za 400 EUR a vyhrajte. 4. septembra vylosujeme víťaza, ktorý dostane nákup za 400 EUR. Každý ďalší nákup zvyšuje Vašu šancu na výhru. Viac informácií o súťaži.

Tip: Zavolajte známych či kamarátov a nakupujte spoločne

Zakúpte si nový LCD televízor Samsung a získajte až 300 EUR.
DATART.sk na TWITTERu. Oficiálny twitter kanál predajcu elektra DATART a e-shopu DATART.sk. Pýtajte sa nás na LCD TV, navigácie, notebooky, práčky chladničky a ďalšie elektro.
Uvedené ceny sú vrátane DPH, zmena cien je vyhradená, za prípadné chyby neručíme.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na Infolinke DATART (0850 328 278) prípadne ich nájdete na www.datart.sk
Ak si neprajete od nás naďalej dostávať informácie e-mailom, odhláste sa, prosím, tu.