Nákup od 30 € je teraz s dopravou ZADARMO!

16.05.2021 -
Nechajte si priviezť nové elektro až domov, neplaťte za poštovné a ušetrite! Kúpa vysnívaných elektrospotrebičov krajšia ešte ani...

Nechajte si priviezť nové elektro až domov, neplaťte za poštovné a ušetrite! Kúpa vysnívaných elektrospotrebičov krajšia ešte ani nebola, každý nákup od 30 € vám teraz totiž privezieme úplne ZADARMO! Vyberte si v DATARTe nový sporák, chladničku, práčku, umývačku, sušičku, televízor a mnoho iných domácich spotrebičov.

Vybavte nákupy v DATARTe a dopravu vám zaplatíme my! Stačí si vybrať jednu z foriem dopráv. V ponuke máme doručenie kuriérom na adresu od Slovenskej pošty, DPD alebo TopTrans.

Ako získať dopravu zadarmo?

  1. Stačí nakúpiť na našom e-shope od 30 € v čase konania akcie.
  2. Vyberte si v košíku spôsob dopravy podľa svojich preferencií.

Slovenskú poštu využijete skôr na menšie zásielky, DPD dopravu na produkty do 30 kg a doprava TopTrans je ideálna na väčšie spotrebiče, ako sú práčky, chladničky a ďalšie veľké domáce spotrebiče. 

Potešte sa vysnívaným elektrom, ktoré u nás nakúpite teraz s dopravou ZADARMO! Platí aj pre našich VIP zákazníkov. Neplatí na nákup služieb, Štandardnú dopravu a Prémiovú DATART dopravu.

Akcia platí od 07. 05. do 31. 05. 2021.

Ďalšie aktuality