basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTVORENÉ! Všetky naše predajne sú znovu otvorené. Príďte si vybrať tovar alebo si ho objednajte online a o 60 minút si ho môžete bezpečne vyzdvihnúť.

Recenzia stolného mixéra ETA Blendic Premium 4011: prémiový pomocník pre zdravý život

4. 11. 2019 - Lucie Janků - Recenzie
Tužíte byť zdravší, mať viac energie alebo po máte v pláne celkové zlepšenie svojej kondície? Eta prišla na trh so stolným mixérom Blendic Premium 4011 90000, ktorý vám pomôže jednoducho vykúzliť tie najjemnejšie smoothie a množstvo ďalších vitamínových lahôdok. Drvenie ľadu, mixovanie na plné obrátky, mliečne kokteily – poďte si s nami vychutnať tohto štýlového fešáka nabitého množstvom vychytávok. 

Mixér ETA Blendic Premium 4011

Jedno tlačidlo nestačí

ETA Blendic Premium 4011 – parametre:
Objem hlavnej nádoby: 0,7 l
Príkon: 1 000 W
Otáčky: 23 000 ot./min
Počet rýchlostí: 3
Pulzný spínač: Áno
Materiál nádoby: Tritan 
Funkcie: drvenie ľadu, mixovanie
Rozmery a hmotnosť: 13 × 20 × 13 cm; 2,2 kg 

A presne na to v spoločnosti ETA stavili. S Blendic Premium 4011 budete mať na výber z 3 možností mixovania a ja som si ich vyskúšala pekne jednu po druhej. Funkcia „PULSE“ z prístroja vytiahne výkon na maximum a využila som ju hlavne vtedy, keď som mala chuť na skutočne jemné smoothie. Nerezový šesťramenný nôž poháňaný 1 000 W motorom si poradí s ovocnou dužinou a dokonca aj s ľadom, ktorý rozseká tak, že sa v nápoji vytvorí osviežujúca trešť.

Najsympatickejšia mi pripadala funkcia „KOKTEJL“. Mixovanie vďaka nej prebieha iba zopár sekúnd v niekoľkých opakujúcich sa cykloch. Akonáhle skončí posledný, upozorní vás na to zvukový signál, ETA Blendic Premium sa automaticky vypne a nápoj je na svete! Tretia funkcia vám umožní mixovanie po dobu jednej minúty, potom sa opäť vypne a rozoznie sa signál. Vy si tak počas prípravy môžete  napríklad uvariť kávu.

Mixér ETA Blendic Premium 4011

V jednoduchosti je krása, s nádobami z Tritanu sa násobí!

ETA Blendic PremiumETA Blendic Premium rozhodne nenaruší dizajn vašej kuchyne, naopak, pôsobí veľmi luxusným a elegantným dojmom. Na prednej časti nájdete prehľadný panel s 3 tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií. Práca s mixérom sa tak stáva intuitívnou a úplne nenáročnou.

Vďaka protišmykových nožičkám na spodnej strane navyše získate istotu, že sa mixér nevydá na prechádzku po kuchynskej linke a zostane na svojom mieste. 0,9 m prívodný kábel je dostačujúci. Čo mu ale na dokonalosti uberá je absencia možnosti jeho uskladnenia v podstavci.

Zabudnite na kupované smoothie v plastových fľašiach a pripravte si ich presne podľa vašich predstáv. Vďaka 4 nádobám, vyrobeným z odolného Tritanu s označením BPA free je to hračka. Neabsorbujú žiadne pachy a chute a hlavne do nápoja neuvoľňujú žiadne škodlivé látky – to oceňujem! Mixovanie navyše prebieha priamo v jednej z nich, takže ju stačí iba uzavrieť viečkom a pustiť sa do práce.

V balení na vás čakajú spolu dve 0,7 l a dve 0,5 l nádoby. Vďaka ideálnej veľkosti sa ľahko zmestia ako do priehradky v chladničke, tak do tašky. Osobne by som ale uvítala aj jednu menšiu – tretinovú. Každá nádoba má svoje praktické viečko s otvorom na pitie a pútkom na zavesenie a ďalšie dve ploché viečka pre uskladnenie.

Príprava zdravého smoothie na raňajky či kokteilu vám zaberie len pár minút aj s čistením!

Jednoduchá a rýchla údržba – ráno na nezaplatenie

Stretla som sa s prístrojmi, ktoré neumožňujú vytiahnuť viečko, na ktorom je umiestnený mixovací nôž, takže za ním zostávali napríklad zbytky ovocia. S ETA Blendic Premium to riešiť rozhodne nemusíte. Všetky časti sú rozobrateľné a stačí ich iba opláchnuť vlažnou vodou, za čo si odo mňa získava ďalšie obrovské plus!

Stolný mixér ETA Blendic Premium

Záver

Celkovo ETA Blendic Premium 4011 hodnotím kladne. Dokáže si skvele poradiť s akýmkoľvek ovocím, zeleninou alebo sekaním ľadu. Ba dokonca aj s tvrdou tekvicou, čím mi ušetril nekonečné strúhanie a možno aj zachránil zopár prstov, za to vďaka, ETA! Ďalšie body navyše si zaslúžia aj Tritanové nádoby a jednoduchá obsluha, ku ktorej rozhodne nebudete potrebovať návod. Za čo vás ale ráno susedia príliš nepochvália je trochu hlasitejšie mixovanie – pri tak výkonnom prístroji to ale považujem za štandard.

Klady (+): Zápory (-):
+ 4 nádoby vyrobené z odolného Tritanu (BPA free) - hlasnejšie mixovanie
+ vysoký výkon a otáčky - nemožnosť uskladnenia prívodného kábla

+ 3 rôzne druhy mixovania

 
+ automatické vypnutie po dokončení mixovania  
+ elegantný dizajn  
+ protišmykové nožičky  

ETA Blendic Premium

Autor článku

Vyhľadať v článkoch

Vybrané produkty

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov