Užite si pohodlné nakupovanie s prémiovou DATART dopravou ZADARMO

27. 1. 2020 - Služby
S nákupom veľkých spotrebičov býva zvyčajne veľa starostí: Ako ich vynesiem až do bytu? Zvládnem ich nainštalovať sám? Čo spravím so starou práčkou? Kam ju dám?

Zahoďte všetky tieto starosti za hlavu! Stačí, že si s DATART dopravou dohodnete termín dodania. DATART doprava – zákazníkmi najlepšie hodnotená služba na trhu – je odteraz na veľké domáce spotrebiče a televízory od 55″ úplne zadarmo!

     1. Dátum a čas je iba na vás

Prémiovú DATART dopravu si môžete pokojne objednať aj cez víkend – a to v čase, ktorý vám bude vyhovovať. Pre istotu vám ešte hodinu pred dodaním zavoláme.

     2. Privezieme, vynesieme a nainštalujeme

SKUTOČNE sa postaráme o dopravenie výrobku, ktorý ste si vybrali, až na miesto určenia (pokojne aj na 10. poschodie bez výťahu). Stačí nám iba otvoriť dvere. Pokiaľ nebude nutná odborná montáž, vyskúšame si spolu aj funkčnosť tovaru.

     3. Odvezieme starý spotrebič a všetky obaly

Na vaše prianie zaistíme okamžitý odvoz starého spotrebiča na ekologickú likvidáciu. To ale nie je všetko! Chceme vás ušetriť aj od upratovania, preto so sebou odvezieme všetky obaly. Zostane po nás NAOZAJ iba čistá podlaha a nový nablýskaný spotrebič.

DATART doprava zadarmo platí na všetky veľké domáce spotrebičetelevízory od 55″ (138 cm).

DATART doprava zadarmo sa nevzťahuje na mikrovlnné rúry a príslušenstvo k veľkým spotrebičom. Exkluzívnu ponuku môžete využiť v období od 27. 1. do 9. 2. 2020.

Vyhľadať v článkoch

Články a recenzie

PlayStation 5 vyjde v novembri a objednať si ju môžete už teraz!

PlayStation 5 vyjde v novembri a objednať si ju môžete už teraz!

- Produkty

18. 9.Je to vonku! Už 19. novembra vstúpi na slovenský trh dlho očakávaná herná konzola PlayStation 5. Predobjednať si ju však môžete už...Celý článok

Recenzia Xiaomi Mi Band 5: Špičkový fitness náramok za ľudovú cenu

Recenzia Xiaomi Mi Band 5: Špičkový fitness náramok za ľudovú cenu

- Recenzie

17. 9.Otestovali sme pre vás piatu generáciu mimoriadne obľúbeného fitness náramku Mi Band. Oproti „štvorke“ je Xiaomi Mi...Celý článok

Ako vybrať sušičku bielizne?

Ako vybrať sušičku bielizne?

- Poradca

15. 9.Sušičky bielizne sa stávajú čoraz bežnejšou súčasťou našich domácností. Aspoň tam, kde nie je potrebné šetriť príliš miestom, a...Celý článok

Prvý dojem: Praktické skúsenosti s Canon EOS R6

Prvý dojem: Praktické skúsenosti s Canon EOS R6

- Recenzie

14. 9.Prednedávnom Canon predstavil dve nové fullframe bezzrkadlovky zamerané na profesionálnych fotografov, a to modely EOS...Celý článok

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov