×

Chráňte svoje zariadenia: Fólie na mieru v predajniach DATART

23.01.2023

Smartfóny, tablety, inteligentné hodinky – to všetko spája krehkosť. Stačí málo a škrabanec je na svete. Vyhnite sa týmto problémom pomocou ochrannej fólie InvisibleShield, ktorú nainštalujeme na vaše zariadenie v predajniach DATART.

Ochranné fólie InvisibleShield

Na viac ako 3 000 zariadení

InvisibleShield On Demand je jedinečný systém, ktorý disponuje širokou online databázou s viac ako 3 000 vzormi ochranných fólií. Databáza je navyše priebežne aktualizovaná. Na každé zariadenie, ktoré je uvedené na trh, je okamžite vytvorený vzor. To svoje si nájdu používatelia s takmer akýmkoľvek mobilom alebo tabletom, či už ide o starší alebo úplne nový kúsok.

InvisibleShield On Demand je jedinečný systém, ktorý disponuje širokou online databázou s viac ako 3 000 vzormi ochranných fólií. 

Prečo zvoliť InvisibleShield?

Značka InvisibleShield nie je na trhu žiadnym outsiderom. Ale práve naopak, pýši sa najväčšou predajnosťou na poli ochrany displejov a obrazoviek. Spoločnosť ZAGG, pod ktorú patrí, je v tejto oblasti priekopníkom. Ide o vysoko kvalitné technológie, ktorými sa ochranné fólie vyznačujú. Pôvodne boli totiž vyvinuté na armádne účely – konkrétne na ochranu vrtúľ helikoptér.

Ochranné fólie InvisibleShield

Vyberte si z niekoľkých možností

K dispozícii máte hneď 2 druhy ochranných fólií InvisibleShield. Prvým variantom je InvisibleShield HD, ktorý zaistí ochranu krehkého displeja so zachovaním vysokého rozlíšenia. Ak vyžadujete prvotriednu ochranu, využite InvisibleShield HD Ultra. Tá vo svojej štruktúre obsahuje balistickú vrstvu, a tak poskytuje ešte vyššiu úroveň ochrany. Prípadné nárazy totiž dokonalo rozvádza do plochy.

Zaujímavé sú fólie InvisibleShield VisionGuard, pretože obsahujú špeciálnu patentovanú vrstvu Eyesafe®, ktorá účinne filtruje škodlivé modré svetlo vyžarované displejom. Pomôžu vám predísť prejavom digitálnej únavy očí, medzi ktoré patria napríklad suché a podráždené oči, rozmazané videnia alebo poruchy spánku.

Ochranné fólie InvisibleShield

Vlastnosti ochrannej fólie

InvisibleShield ponúka neviditeľnú ochranu, pričom neovplyvní nijakým spôsobom ovládateľnosť vášho zariadenia. Fólia neobmedzuje citlivosť dotyku ani nespôsobí skreslenie na displeji. Súčasťou komplexnej fóliovej ochrany je aj samoliečivá vrstva. Tá sa dokáže vysporiadať s drobnými škrabancami a ryhami, ktoré na displeji zacelí. Veľkou výhodou fólií InvisibleShield je možnosť ochrániť aj zaoblené časti displeja, čo iné typy ochrany nedokážu.

Môžete využiť službu doživotnej garancie výmeny, vďaka ktorej vaše zariadenie nezostane bez ochrany.

Na doživotie

ZAGG si zakladá na dôsledných a náročných testovacích podmienkach, a tak si za svojimi produktami skutočne stojí. Preto na fólie InvisibleShield poskytuje doživotnú garanciu výmeny. Ak by sa vám čírou náhodou predsa len stalo, že sa fólia poškodí, môžete ju poslať späť dodávateľovi, a ten vám nasledovne pošle novú, alebo vám ju na počkanie vymeníme na predajni. Cena tejto služby je 3,99 €. 

Ochranné fólie InvisibleShield

Navštívte predajňu DATART

Chcete svojmu zariadeniu poskytnúť maximálnu možnú ochranu? Zastavte sa na jednej z našich predajní DATART, kde vám poskytneme profesionálny servis. Fóliu InvisibleShield vám na počkanie vyrežeme presne podľa rozmerov vášho prístroja a na mieste nainštalujeme. Stačí chvíľa a vaše zariadenie bude spoľahlivo ochránené na celé roky overeným produktom.
 

Chcem InvisibleShield

Ďalšie aktuality

Nová outdoorová kamera DJI Osmo Action 3 Adventure Combo: Dobrodružstvo bez kompromisov

Nová outdoorová kamera DJI Osmo Action 3 Adventure Combo: Dobrodružstvo bez kompromisov

Chcete zachytiť zážitky v najvyššej kvalite? Vydajte sa do akcie s novou outdoorovou kamerou DJI Osmo Action 3 Adventure Combo, ktorá sa postará o záznam jedinečných okamihov. Či už ste milovníci adre...... Celý článok
Ako vybrať powerbank?

Ako vybrať powerbank?

Len pekná farba vám nezaručí rýchlo a dostatočne nabitý telefón. Pri výbere powerbanku by ste sa mali sústrediť hlavne na jeho kapacitu, rýchlosť a čas nabíjania. Z praktického hľadiska je dôležité aj...... Celý článok
Predstavujeme vám Samsung Galaxy S23 | S23+ | S23 Ultra

Predstavujeme vám Samsung Galaxy S23 | S23+ | S23 Ultra

Pozrite sa s nami na nové a najlepšie smartfóny Samsung: Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra. Ponúkajú až 200 Mpx fotoaparát, špičkový výkon a dizajn ohľaduplný k prírode. Pozrite sa na ...... Celý článok
Oslávte Silvester s 9 najvtipnejšími recenziami od našich zákazníkov

Oslávte Silvester s 9 najvtipnejšími recenziami od našich zákazníkov

Keďže sa pomaly blíži koniec roka a začiatok nového, začíname oslavovať aj my v DATARTe. A chvíle v práci sme si spríjemnili čítaním vtipných zákazníckych recenzií, ktoré nás statočne pobavili. Tak sa...... Celý článok
Samsung Quick Share na rýchlejšie a jednoduchšie zdieľanie

Samsung Quick Share na rýchlejšie a jednoduchšie zdieľanie

Majitelia zariadení Samsung Galaxy, pozor. Možno vám počas používania zariadenia ušla jedna skvelá funkcia, ktorá vám uľahčí život. Ide o Quick Share na pokročilé zdieľanie súborov (nielen) nablízko m...... Celý článok