Televízor? Jedine Ambilight. Od Philips.

02.01.2020

TV Philips s Ambilight

Intenzívne ako nikdy predtým

Obraz dostáva nový rozmer. Pri sledovaní si naplno vychutnáte všetky žánre. Presvedčíte sa, že aj keď každý z nich má svoje osobité čaro, jedno majú spoločné.Obraz sa vám bude zdať väčší vďaka osvetleniu televízora, ktoré sa prispôsobí podľa aktuálnej farby obrazovky.

Televízor Philips Ambilight vás pohltí

Odrazu sa stanete súčasťou deja – vychutnáte si intenzívny zážitok pri komédii, zasnívate sa pri romantike, pri horore sa budete triasť od strachu. Osvetlenie Ambilight kopíruje každý pohyb na obrazovke a opticky tak rozšíri prebiehajúcu scénu ďaleko za hranice rámčekov televízora.

Nastavenie Ambilightu si môžete voliť individuálne. Televízor má niekoľko prednastavených scén, ktoré menia dynamiku osvetlenia v závislosti na obsahu obrazovky. Vybrať si môžete z režimov: Prirodzený, Jasný, Relaxačný, Hra, alebo Futbal.

Televízor Philips s Ambilight

Ďalšou možnosťou, ako využiť Ambilight na maximum, je zahrať si hru. Či už k vašim obľúbeným patria strieľačky, futbal alebo stratégie, dokonalý zážitok je zaručený.

Vychutnajte si spojenie hudby a svetla

Máte chuť na hudbu? V zlomku sekundy vyčaríte v obývačke svetelnú show. Ambilight je tak inteligentný, že rozpozná náladu a rytmus hudby a podľa toho prispôsobí osvetlenie. V hudobnom režime si môžete vyberať z niekoľkých farebných režimov. Či už si budete chcieť naplno vychutnať rockový koncert alebo usporiadať pohodový večierok s priateľmi a hudbou, Ambilight sa postará o pôsobivú svetelnú kulisu.

Philips Ambilight

Kam s ním?

Neviete, kam televízor umiestniť? To záleží len na vašom vkuse. Nezabudnite však, že vzdialenosť 15 cm od zadnej steny uvádza ako ideálna. Pri zavesení televízora na stenu by nemala byť vzdialenosť menšia než 5 cm, vhodný je držiak s nastaviteľnou vzdialenosťou.

Žiarovky Hue dokreslia atmosféru v celej miestnosti

Philips Ambilight samozrejme komunikuje so systémom Philips Hue, nič vám teda nebude brániť rozšíriť svetelné efekty aj na osvetlenie. Smart žiarovky Hue taktiež dokážu meniť farby, na dianie na obrazovke tak môže reagovať celá miestnosť. Väčší zážitok z filmu nebudete mať snáď ani v kine. Viac o systéme Philips Hue sa dočítate  v tomto článku.

Televízory Philips s Ambilight

 

Ďalšie aktuality