tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Všetko o produkte

postapokalyptická stealth akcia • výborný dabing • výroba predmetov • silný príbeh • dvojica hlavných hrdinov • viac možností riešenia situácií • RPG prvky

The Last of Us

Ako je možné, že hra, ktorá len prepája stealth akciu s košatým príbehom o skaze ľudstva zbiera desiatkové hodnotenie po celom svete? Zrejme je niečo pravdy na tom, ako veľmi sú detaily dôležité. Postavy sú uveriteľné, scenár nenapísal čerstvý absolvent filmovej akadémie, svet okolo vás žije z posledných síl a je na vás, aby ste v ňom prežili aspoň deň. Alebo dva. Kto prežije tri, je hrdina.

Apokalypsa, ktorú spôsobila huba

Už sme v hrách videli svety zničenej rádioaktivitou, ale aby sa proti človeku obrátili rastliny? To uvidíte v The Last of Us prvýkrát. Ona rastlinka je tak milá, že nechá svojeho hostiteľa behať po svete, aby sa mohla veselo šíriť a zvyšky civilizácie tak živoria v karanténnych zónach. Ich životný štýl osciluje medzi diktatúrou a stanným právom, hlavný hrdina Joel sa preto stal priekupníkom, aby dokázal v nastavených pravidlách ako tak slobodne existovať.

Príbeh, príbeh, príbeh

Prečo nepadlo ani slovo o deji? Vývojári zo štúdia Naughty Dog vydali zoznam tém, ktorá sa nesmú v recenziách objavovať, aby nevyzradili zápletku. Kto hľadá, nájde, ale nechceme vás pripravovať o zážitok, ktorý The Last of Us zhmotnilo. Túto hru totiž môžete vnímať aj ako napínavý film, u ktorého sa na koniec tešíte a bojíte sa ho zároveň.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty
X