Kód: WHIWHVS90FLTCK ID: 1574581

Odsávač pár Whirlpool W Collection WHVS 90F LT C K čierny

odsávač pár • nástenný • šírka 90 cm • energetická trieda A++ • výkon 240 až 801 m³/hod • dotykové ovládanie • 10 stupňov výkonu • LED pásové osvetlenie • 1 tukový filter • uhlíkové filtre v balení •...

doprava zadarmo
? 859,00 € Ušetríte: 80,10 € (9%)
778,90 €
Nie je skladom?

Všetko o produkte

odsávač pár • nástenný • šírka 90 cm • energetická trieda A++ • výkon 240 až 801 m³/hod • dotykové ovládanie • 10 stupňov výkonu • LED pásové osvetlenie • 1 tukový filter • uhlíkové filtre v balení • odsávanie do komína aj recirkulácia • príkon motora 160 W • hlučnosť 70 dB

Whirlpool WHVS 90F LT C KZaveste si na stenu výkonný odsávač pár Whirlpool WHVS 90F LT C K, ktorý dokáže z miestnosti odstrániť vône aj dym z varenia a vyprážania. Prístroj so šírkou 90 cm sa hodí aj do veľkých kuchýň v reštauráciách a jedálňach, pretože ponúka neuveriteľný maximálny výkon až 801 m3/hod. Pomocou dotykového ovládania si môžete podľa aktuálnych potrieb zvoliť medzi desiatimi stupňami výkonu. Napriek vysokej intenzite odsávania si zariadenie dokáže udržať nízku hlučnosť 70 dB, takže jeho chod neruší ostatných v blízkosti.


LED pásové osvetlenie


Nielenže digestor efektívne odstráni dym a zápach, ale ešte lepšie vám osvieti varnú dosku aj okolitú pracovnú plochu. Zapnite si LED pásové osvetlenie a pripravujte lahodné pokrmy vo dne aj v noci. V balení nájdete tukový filter aj uhlíkové filtre, ktoré sú potrebné na zapojenie zariadenia na funkciu recirkulácie. Na filtri sa nečistoty zachytia a vzduch sa vracia späť do miestnosti, nie je preto potrebné spotrebič pripájať ku komínu. Okrem recirkulácie však možno digestor pripojiť aj na priamy odťah.


Připojení pomocí aplikace 6th Sense Live - integrovaná Wi-Fi pro ovládání na dálku.

 


Technológia, ktorá dbá o príjemné prostredie vo vašej kuchyni


Odhaľte pokrokové riešenia, ktorá vám pomôžu v kuchyni. Odsávač pár Whirlpool s technológiou 6. ZMYSEL so vstavanými senzormi vlhkosti a teploty rozpozná intenzitu výparov a automaticky nastaví výkon potrebný na ich odsatie.

 


Buďte smart. Buďte pripojení. Buďte slobodní.


Zapnúť a vypnúť. Piecť a opekať. Poklepať a potiahnuť. Aplikácia 6th Sense Live je vždy inšpiratívna. Po pripojení k aplikácii 6th Sense Live budete mať ihneď prístup k širokému výberu receptov, nápadov a návodov. Máte možnosť ľahko ovládať spotrebič a priebeh varenia na diaľku. Ale to nie je všetko! Aplikácia vám odporučí potrebné suroviny a pridá ich do nákupného zoznamu. Kulinárske veľdiela tak máte na dosah ruky.

 


Ovládání na dotyk


Díky aplikaci Whirlpool 6th Sense Live můžete ovládat svůj spotřebič kdykoliv a odkudkoliv. S pomocí této apky dosáhnete požadovaných výsledků bez námahy a navíc ušetříte čas i energii. Kromě nových receptů pro inspiraci si sami můžete vytvářet, nahrávat a ukládat své oblíbené recepty a programy, nebo si sepsat nákupní seznam. Posuňte vaření na vyšší úroveň a změňte běžná jídla v kulinářský zážitek s minimální námahou.

 


Čisté a pod kontrolou


Funkcia CookSense rozpozná množstvo pary a intuitívne zvolí vhodný výkon odsávania. Senzor 6. Zmysel automaticky rozpozná a odsaje tukové častice aj paru, a zbaví vás tak nepríjemných a nežiaducich pachov. Aby bola vždy zaručená vynikajúca kvalita vzduchu, odsávač rozpozná režim varenia, analyzuje typ pary a intuitívne prispôsobí úroveň výkonu, takže zabezpečí dostatočné odsávanie dymu, pachov aj tukových častíc.

 


Príjemný vzduch v kuchyni. Celý deň, každý deň


Vďaka funkcii AirSense odsávač pokračuje v práci aj po ukončení varenia. Technológia AirSense je schopná rozpoznať nielen kuchynské pachy, ale aj pachy, ktoré nevznikajú pri varení, ako sú čistiace prostriedky, cigaretový dym a pod. Odsávač sa intuitívne a automaticky zapne a odsaje všetky nežiaduce pachy a vzdušné nečistoty. K dispozícii sú dva cykly (intenzívny a denný), ktoré zaručujú príjemné ovzdušie bez rušivých pachov pri každodenných aktivitách.

 


Inteligentné, príjemné a funkčné osvetlenie


Správne osvetlenie je nevyhnutnosť a technológia Whirlpool LightSense s inteligentným riešením dokáže prispôsobiť osvetlenie vašej nálade alebo aktivite, a to aj v noci. LightSense dokáže perfektne osvetliť pracovný priestor, alebo svetlá stlmiť a navodiť príjemnú atmosféru. Funguje aj ako nevtieravé bezpečnostné svetlo.

 


Maximálny výkon, minimálny hluk


Stlačením jediného tlačidla aktivujete špeciálny režim ZEN Mode, ktorý zaručuje optimálny kompromis medzi odsávaním a hlučnosťou. Je ideálny pri dlhšom varení pokrmov, za prítomnosti väčšej spoločnosti v kuchyni alebo v okamihu, keď potrebujete ticho (napr. počas telefonovania).

 


Výkonný odsávač pár


Funkcia Booster zvýši výkon odsávania v prípade ostrých pachov alebo dymu, napríklad pri pripálení jedla. Vzduch sa vyčistí rýchlejšie, takže šetríte čas aj energiu. Pri aktivácii tejto funkcie sa odsávač na nevyhnutne dlhý čas prepne na maximálny výkon a následne sa vráti na naposledy použitý stupeň odsávania.

 


Podstatná úspora energie


Energetická trieda B zaručuje vysoký výkon odsávača a hospodárnu spotrebu energie.

 


LED osvetlenie


LED žiarovky používané v odsávači poskytnú dôkladné osvetlenie celého sporáka a súčasne šetria energiu - majú totiž 10 × dlhšiu životnosť a spotrebujú o 90% menej energie ako klasické žiarovky.

 


Čas už strážiť nemusíte


Vďaka funkcii časovača sa váš odsávač pár po skončení práce automaticky vypne. Pri odchode z kuchyne nemusíte myslieť na to, že ho je potrebné vypnúť.

 


Zdravé varenie


Tukové filtre osávača zachytávajú tuky a ostatné znečisťujúce látky. Vzduch v kuchyni sa čistí pomocou niekoľkých vrstiev kovového sita, ktoré jednoducho vyberiete a umyjete v umývačke riadu, takže vám bude slúžiť dlhé roky.

 


Užite si svieži vzduch


Varenie už nemusí nutne znamenať ťažko odstrániteľné pachy, ktoré zaplavia celú kuchyňu a dlho sa ich nemožno zbaviť. Pachový filter v odsávači Whirlpool rýchlo obnoví vo vašej kuchyni príjemný a svieži vzduch.

 


Oceníte vysokú účinnosť aj štýl odsávača


Už nemusíte hľadať kompromis medzi účinným odsávaním a dizajnom. Vyberte si odsávač Whirlpool s nízkou hlučnosťou a systémom obvodového odsávania. Bezpochyby oceníte aj jeho štýlový vzhľad, tichý chod, aj o 10% vyšší výkon.

 


Jednotný vzhľad


Odsávač Whirlpool WHVS90FLTCK dokonale ladí s rúrou, varnou doskou aj mikrovlnnou rúrou z radu W Collection a spoločne tak tvoria celistvý dizajn, vďaka ktorému bude váš interiér ešte pôsobivejší a štýlovejší.

Dokumentácia k tomuto produktu
WHIWHVS90FLTCK_NÁVOD Stiahnuť / (754.51 kB)
WHIWHVS90FLTCK_INF.LIST Stiahnuť / (58.68 kB)
WHIWHVS90FLTCK_produkt.list Stiahnuť / (700.34 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Hob2Hood Nie
Retro Nie
Energetická trieda A++
Typ osvetlenia LED
Odsávanie do komína Áno
Ovládanie dotykové
Počet rýchlostí 10
Recirkulácia Áno
Maximálny sací výkon 650 m3/h
Šírka 89.8 cm
Farba čierna
Konštrukcia odsávača pár komínový
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Minimálna hlučnosť 40 dB
Maximálna hlučnosť 70 dB
Počet motorov 1
Komunikačný displej Áno
Príkon 160 W
Značky Whirlpool
Funkcia
Bočné odťah Nie
Horný odťah Áno
Zadné odťah Nie
Spätná klapka Nie
Výbava
Priemer odťahového hrdla 150 mm
Spätná klapka v balení Nie
Uhlíkový filter v balení Nie
Distribúcia
Rozšírená záruka SK -
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 89.8 cm
Výška výrobku 105.0 cm
Hĺbka výrobku 37.0 cm
Hmotnosť výrobku 33.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 94.0 cm
Výška výrobku 44.0 cm
Hĺbka výrobku 60.0 cm
Hmotnosť výrobku 40.5 kg

Uživateľské recenzie - Odsávač pár Whirlpool W Collection WHVS 90F LT C K čierny

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

0

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 užívateľov

Technické parametre

Hob2Hood
Nie
Retro Nie
Energetická trieda
A++
Typ osvetlenia LED
Odsávanie do komína Áno
Ovládanie
dotykové
Počet rýchlostí 10
Recirkulácia
Áno
Maximálny sací výkon 650 m3/h
Šírka 89.8 cm
Farba čierna
Konštrukcia odsávača pár komínový
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Minimálna hlučnosť 40 dB
Maximálna hlučnosť 70 dB
Počet motorov 1
Komunikačný displej
Áno
Príkon 160 W
Značky Whirlpool
Bočné odťah Nie
Horný odťah Áno
Zadné odťah Nie
Spätná klapka
Nie
Priemer odťahového hrdla
150 mm
Spätná klapka v balení
Nie
Uhlíkový filter v balení
Nie
Rozšírená záruka SK
-
Amazon Alexa
Nie
Apple HomeKit
Nie
Google Home
Nie
Vlastný systém
Áno
Šírka výrobku 89.8 cm
Výška výrobku 105.0 cm
Hĺbka výrobku 37.0 cm
Hmotnosť výrobku 33.0 kg
Šírka výrobku 94.0 cm
Výška výrobku 44.0 cm
Hĺbka výrobku 60.0 cm
Hmotnosť výrobku 40.5 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
WHIWHVS90FLTCK_NÁVOD Stiahnuť / (754.51 kB)
WHIWHVS90FLTCK_INF.LIST Stiahnuť / (58.68 kB)
WHIWHVS90FLTCK_produkt.list Stiahnuť / (700.34 kB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 225,90 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 171,40 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 85,70 €