Kód: WHIW8W046WBEE ID: 1621366

Práčka Whirlpool Supreme Silence W8 W046WB EE biela

spredu plnená práčka • kapacita 10 kg • energetická trieda A • 1 400 ot/min • 20 rokov záruka na motor • český panel • parné pranie • systém AutoDose – automatické dávkovanie pracieho prostriedku •...

DARČEK po registrácii
? 849,00 € Ušetríte: 100,00 € (11%)
749,00 €
u vás už 29.11.

Všetko o produkte

spredu plnená práčka • kapacita 10 kg • energetická trieda A • 1 400 ot/min • 20 rokov záruka na motor • český panel • parné pranie • systém AutoDose – automatické dávkovanie pracieho prostriedku • technológia WaterSave – zníži spotrebu vody až o 59 % • technológia FreshCare+ – udrží bielizeň v práčke sviežu až 6 hodín po dopraní • technológia Steam Hygiene – vydezinfikuje a odstráni až 99,9 % baktérií • technológia 6. zmysel • funkcia Stop & Add – možnosť pridania bielizne počas prania • signalizácia pravidelnej údržby • odložený štart • detský zámok • V × Š × H: 84,5 × 59,9 × 64,3 cm

Whirlpool W8 W046WB EE Supreme Silence


S touto práčkou od firmy Whirlpool zažijete pranie bielizne prvej triedy bez potreby hľadať kompromisy. Vyniká technológiu prania, ktorá udrží bielizeň v práčke čerstvú až 6 hodín po skončení cyklu, dezinfekciou a sviežosťou pomocou horúcej pary, možnosťou doplniť bielizeň aj počas prania a mnoho ďalšími technickými funkciami. Rýchlosť otáčania bubna pri odstreďovaní dosahuje slušných 1 600 otáčok za minútu a na jedno pranie pojme až 10 kg bielizne..


Tichá aj úsporná


Môžete sa tešiť aj na extra tichý chod práčky. Vďaka inovatívnemu bezkefovému ZEN motoru a bočným panelom, ktoré eliminujú hluk, nepresiahne hlučnosť 71 dB počas odstreďovania. Spotrebič sa vyšplhal do najvyššej energetickej triedy A, pri ktorej spotreba energie za 100 cyklov dosahuje 51 kWh a spotreba vody za jeden cyklus je 45 litrov. Zostaňte v čistote bez veľkých výdavkov za vodu a elektrinu.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Mimoriadne tichá a úsporná
  • AutoDose: automatické pridávanie pracieho prostriedku počas prania
  • FreshCare+svieža bielizeň bez nepríjemných zápachov aj v prípade, že ju zabudnete vnútri bubna
  • SteamHygiene: pre hĺbkovo hygienickú čistotu
  • Technológia 6. zmysel automaticky zvolí vhodný cyklus prania
  • S tlačidlom START/STOP môžete pridať zabudnuté kúsky oblečenia aj počas cyklu
  • Veľký výber štandardných aj špeciálnych programov
  • Detský zámok

 


Extra tichá práčka z radu Supreme Silence prináša perfektné výsledky prania pri súčasnej úspore vody, energie aj pracieho prostriedku.
 


 


 


Záruka 20 rokov na inovatívny ZEN motor


Na motor práčky sa môžete spoľahnúť aj vďaka tomu, že naň spoločnosť Whirlpool poskytuje 20-ročnú záruku. Pre uplatnenie záruky je potrebné registrovať zakúpený výrobok na stránkach výrobcu.


 


 
 


Nenaruší váš pokoj


Aby ste doma mohli odpočívať aj počas prania bielizne, ponúka práčka Whirlpool supertichý proces prania, vďaka ktorému sa intenzita hluku nedotkne ani 72 dB. Napomáha tomu predovšetkým inovatívny bezkefkový ZEN motor a špeciálny dizajn bočných panelov, ktorý redukuje šírenie hluku a znižuje vibrácie pošas odstreďovania.

 


Tak spoľahlivý, že o ňom ani neviete


Bezkefkový motor ZEN, ktorý už neobsahuje tradičný remeň bubna, zabezpečuje veľmi tichú prevádzku práčky a minimalizuje jej vibrácie. Priama rotácia s priamym pohonom bubna poskytuje precízny pohyb a lepšiu stabilitu práčky. Motor ZEN tak disponuje perfektným výkonom, nízkou hlučnosťou 71 dB aj počas odstreďovania. Môžete sa naň spoľahnúť, o čom svedčí predĺžená 20-ročná záruka poskytovaná po registrácii výrobku.


 


Dávkovací systém AutoDose


Zaobídete sa bez odmeriek aj skúmania doporučeného dávkovania pracieho prostriedku. Jednoducho naplňte zásobníky pracím prostriedkom a avivážou a práčka už automaticky nastaví správne množstvo prostriedku na pranie. Jedno naplnenie zásobníka prostriedkom vydrží až na 26 pracích cyklov. AutoDose systém ušetrí až 30 % pracieho prostriedku, zároveň tak chránite životné prostredie vlákna vášho oblečenia pred poškodením.


 


  


 


Technológia WaterSave


S aktivovanou technológiou WaterSave znížite spotrebu vody až o 59 %, predovšetkým vďaka regulácii množstva vody a jej recirkulácii.Vďaka vstrekovaniu vody z vrchnej časti bubna sa prací prostriedok lepšie rozpúšťa a zároveň sa dostáva k bielizni rovnomernejšie.


 


 


 


Technológia FreshCare+


Zabudli ste vybrať vypratú bielizeň z práčky? S pračkou Whirlpool sa nemusíte obávať nepríjemného zápachu, čo by vás bežne prinútilo zapnúť prací cyklus znova. Praktická technológia FreshCare+ vďaka jemnej pare a špeciálnym pohybom bubna zabezpečí, že vaše zabudnuté oblečenie, posteľná bielizeň alebo uteráky zostanú svieže a voňavé aj po 6 hodinách v bubne práčky! Zároveň para pomáha vyrovnávať záhyby na bielizni, ktorá vďaka tomu nebude tak pokrčená.


 


  


  


 


 


Technológia Steam Hygiene


Vydezinfikuje odstráni až 99,9 % baktérií a alergénov pomocou prúdu silnej pary počas pracieho cyklu. Nie sú potrebné žiadne špeciálne prostriedky, takže je táto voľba ideálna pre osoby s citlivou pokožkou


 


 


  


 


Technológia 6. zmysel


Nemusíte byť expert na odevné materiály, ani rozmýšľať nad tým, koľko bielizne do bubna môžete vložiť. Inteligentná technológia 6. zmysel sama rozpozná typ množstvo bielizne automaticky zvolí vhodné nastavenie cyklu. Ušetrí vám spotrebu vody, energie aj čas a peniaze.


  


 


 


Funkcia Stop & Add


Zabudli ste do práčky pridať svoje obľúbené tričko, ale prací cyklus už beží? Našťastie práčka Whirlpool disponuje inteligentnou funkciou Stop & Add. Jednoducho stlačíte tlačidlo START/STOP doplníte chýbajúce kúsky, a to bez ovplyvnenia výsledku prania. 


 


 


 


 
 


Koniec pátrania po stratených ponožkách


Súčasťou trysky WaterSave je aj vnútorné osvetlenie bubna. Vďaka tomu vašej pozornosti po vypratí neunikne ani ten najmenší kúsok bielizne.

 


Štandardné a špeciálne programy


Na LCD displeji v českom jazyku si vyberiete jeden zo 14 štandardných alebo z 10 špeciálnych programov pre perfektne čistú a sviežu bielizeň.


Medzi štandardnými programami nájdete okrem iného Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Bavlna, Jemná bielizeň, 20 °C, Odstreďovanie a Vypúšťanie, Plákanie a Odstreďovanie. K tým špeciálnym patria programy ako: Tričká, Džíny, Posteľná bielizeň & uterákyPrešívané prikrývkyHodváb & ZávesyDetskéPlyšové hračky, Program na odstránenie zvieracej srsti, Antialergénny program, Pestrofarebná bielizeňProgram na odolné škvrny.

  


Program Steam Refresh


Svieža bielizeň bez nutnosti prania? Zoznámte sa s 20-minútovým parným programom, ktorý bielizeň osvieži narovná bez potreby prania. Práve para prenikne hlboko do vlákien, osvieži ichodstráni zápach a k tomu všetkému aj narovná záhyby. Nie je potrebný žiadny prací prostriedok – stačí len sila pary a minimálne množstvo vody.


 


 


  


 


Extra tichý program pre zmiešanú bielizeň


Zapnite si cez noc tento program pre zmiešané tkaniny, ktorý ani pri odstreďovaní neprekročí hlučnosť 60 dB. Po skončení cyklu sa aktivuje funkcia FreshCare+, vďaka ktorej je sviežosť bielizne zaručená.


 


 


  


 


Práve keď sa ponáhľate


Program Plná náplň vyperie oblečenie za 45 minút aj pri využití plnej kapacity a program Rýchly vyperie bielizeň len za 30 minút. Kvalitná práca vykonaná za krátky čas!


 


 


 


 


Antibakteriálna úprava tesnenia bubna


Znižuje tvorbu baktérií v oblasti tesnenia bubna až o 99 %.


 


 


 


  
 


A množsto ďalších funkcií


Funkcia Jednoduché žehlenie upraví program, ktorý zaistí minimálne pokrčenie bielizne. Funkcia odloženie štartu odsunie prací cyklus až o 24 hodín. Voľba viacúrovňového plákania zvýši účinnosť plákania, čo zabezpečí úplné odstránenie pracieho prostriedku – ocenia osoby s citlivou pokožkou. Voľba Pranie v studenej vode sa bude hodiť na pranie tmavých, pestrých alebo jemných kúskov.

 


 


 


Jedným prstom


Zásobník na pracie prostriedky jednoducho otvoríte dotykom vďaka funkcii Push to open. 


 


  


 


Signalizácia pravidelnej údržby


Práčka sa prostredníctvom ikonky približne po každých 50 cykloch sama pripomenie, že je najvyšší čas sa o ňu postarať. Na vás už je len spustiť cyklus údržby pre vyčistenie, odstránenie vodného kameňa aj nepríjemného zápachu. 


 


   


 


 


Zámok ovládania


Spočíva v uzamknutí pracieho cyklu. Užitočné najmä pre rodiny s malými deťmi.


 


 


  


Po tom, čo práčka doslúži, nezaťaží životné prostredie


Na záver snáď zostáva len spomenúť fakt, te táto práčka je z 87 % vyrobená z ďalej recyklovateľných materiálov. 

Dokumentácia k tomuto produktu
WHIW8W046WBEE_informační list Stiahnuť / (45.12 kB)
WHIW8W046WBEE_návod Stiahnuť / (2.14 MB)
WHIW8W046WBEE_produktový list Stiahnuť / (659.84 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Profesionálny výrobok Nie
SMART Nie
Značka kvality dTest Nie
Rozšírená záruka SK Whirlpool 20 rokov záruka na motor ZEN
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Smart diagnostika Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Značky Whirlpool
Funkcia
AquaStop Nie
Český panel Nie
Displej Áno
Systém automatického dávkovania Áno
Parná práčka Áno
Odložený štart Áno
Ukazovateľ zostatkového času Áno
Regulácia spotreby vody množstevná automatika
Ochrana proti úniku vody Nie
Konštrukcia
Otváranie dverí ľavej
Hĺbka práčky 64 cm
Konštrukcia práčky/sušičky plnená spredu
Typ voľne stojaci
Hĺbka s presahom 67 cm
Spotreba
Energetická trieda 2021 A
Vážená spotreba energie za 100 cyklov 51 kWh
Vážená spotreba vody za cyklus 45 l
Pranie / sušenie
Kapacita bielizne pre pranie 10 kg
Index účinnosti prania 1.04
Trieda hlučnosti A
Odstreďovanie
Hlučnosť pri odstreďovaní 71 dB
Max. počet otáčok za minútu 1400 ot/min
Trieda účinnosti odstreďovania B
Programy
Program pre alergikov Áno
Doba trvania eko programu 3:59 hod.
Počet programov/1 24
Špeciálne programy antialergenní, dětské prádlo, plyšáci, zvířecí program, osvěžení párou, mix extra tichý, plná dávka 45´, hedvábí & záclony, jeans, košile, povlečení & ručníky
Vlastnosti značky
6. zmysel Áno
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.9 cm
Výška výrobku 84.5 cm
Hĺbka výrobku 64.3 cm
Hmotnosť výrobku 83.0 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 67.7 cm
Výška výrobku 87.8 cm
Hĺbka výrobku 69.9 cm
Hmotnosť výrobku 88.0 kg

Uživateľské recenzie - Práčka Whirlpool Supreme Silence W8 W046WB EE biela

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 1 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Denisa
18.11.2021 v 09:01
100 %

Mám ji krátce zapojenou a zatím spokojenost

Celková spokojnosť
Denisa
18.11.2021 v 09:01
100 %

Mám ji krátce zapojenou a zatím spokojenost

Celková spokojnosť

Technické parametre

Profesionálny výrobok Nie
SMART
Nie
Značka kvality dTest Nie
Rozšírená záruka SK
Whirlpool 20 rokov záruka na motor ZEN
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Smart diagnostika
Nie
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Značky Whirlpool
AquaStop
Nie
Český panel Nie
Displej
Áno
Systém automatického dávkovania
Áno
Parná práčka Áno
Odložený štart
Áno
Ukazovateľ zostatkového času Áno
Regulácia spotreby vody
množstevná automatika
Ochrana proti úniku vody
Nie
Otváranie dverí ľavej
Hĺbka práčky
64 cm
Konštrukcia práčky/sušičky
plnená spredu
Typ voľne stojaci
Hĺbka s presahom 67 cm
Energetická trieda 2021
A
Vážená spotreba energie za 100 cyklov
51 kWh
Vážená spotreba vody za cyklus
45 l
Kapacita bielizne pre pranie
10 kg
Index účinnosti prania 1.04
Trieda hlučnosti A
Hlučnosť pri odstreďovaní
71 dB
Max. počet otáčok za minútu
1400 ot/min
Trieda účinnosti odstreďovania
B
Program pre alergikov
Áno
Doba trvania eko programu 3:59 hod.
Počet programov/1 24
Špeciálne programy
antialergenní, dětské prádlo, plyšáci, zvířecí program, osvěžení párou, mix extra tichý, plná dávka 45´, hedvábí & záclony, jeans, košile, povlečení & ručníky
6. zmysel
Áno
Amazon Alexa
Nie
Google Home
Nie
Vlastný systém
Nie
Šírka výrobku 59.9 cm
Výška výrobku 84.5 cm
Hĺbka výrobku 64.3 cm
Hmotnosť výrobku 83.0 kg
Šírka výrobku 67.7 cm
Výška výrobku 87.8 cm
Hĺbka výrobku 69.9 cm
Hmotnosť výrobku 88.0 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
WHIW8W046WBEE_informační list Stiahnuť / (45.12 kB)
WHIW8W046WBEE_návod Stiahnuť / (2.14 MB)
WHIW8W046WBEE_produktový list Stiahnuť / (659.84 kB)