×

Datart pre podnikanie

 • program platí pre SZČO a firmy
 • vstup a členstvo v programe je zadarmo
 • získate zľavy na všetok tovar v e-shope aj v predajniach
 • získate prehľad o firemných nákupoch

Podporíme vaše podnikanie! Či už patríte k malým živnostníkom, alebo ste súčasťou veľkej spoločnosti, vďaka nášmu programu DATART pre podnikanie môžete nakupovať elektro oveľa výhodnejšie. Účasť v programe je zadarmo, a pritom si užijete tie najvýhodnejšie ceny.

AKÉ VÝHODY NA VÁS ČAKAJÚ?

NAKUPTE COKOLIV

ZADARMO A BEZ PODMIENOK

Vstup do programu vás nič nestojí,
stačí sa zaregistrovať s IČO

NAKUPUJTE KDYKOLIV

VIP NAKUPOVANIE

Zľavy na všetky kategórie elektra
na webe a predajniach DATART

VYZVEDNĚTE ZDARMA

PREHĽAD O NÁKUPOCH

Objednávky a faktúry na stiahnutie
v zákazníckej sekcii

STAŇTE SA ČLENOM PROGRAMU

Členom programu sa môžete stať prostredníctvom registračného VIP kódu. Ak ste tento VIP kód ešte nezískali, kliknite na časť ,,NEMÁM REGISTRAČNÝ KÓD" a postupujte podľa krokov 1 – 3. V prípade, že ste svoj kód už dostali, kliknite na časť ,,MÁM REGISTRAČNÝ KÓD"zaregistrujte sa.

NEMÁM REGISTRAČNý KÓD
MÁM REGISTRAČNý KÓD
Krok č. 1

ŽIADOSŤ O VSTUP DO PROGRAMU

 1. Vyplňte nižšie uvedené polia a skontrolujte správnosť údajov.
 2. Kliknite na tlačidlo „ODOSLAŤ“.
 3. V priebehu 48 h vaše údaje preveríme a zašleme vám do e-mailu VIP registračný kód.

Vami poskytnuté údaje budú spracované iba pre účely vybavenia žiadosti o vstup do programu DATART pre podnikanie. Viac informácií o spracovaní osobných údajov nájdete v Úplných pravidlách programu DATART pre podnikanie.

Krok č. 2

ZÍSKANIE REGISTRAČNÉHO VIP KÓDU

Po vyplnení a odoslaní formulára podľa kroku č. 1 vaše údaje preveríme a do 48 h vám zašleme registračný VIP kód, ten skopírujte a pokračujte krokom č. 3.

Krok č. 3

REGISTRÁCIA DO PROGRAMU

 1. Pre získanie členstva kliknite na „REGISTROVAŤ“.
 2. Vyplňte jednotlivé polia a zadajte Váš registračný VIP kód.
 3. Potvrďte formulár stlačením tlačidla ,,Potvrdiť registráciu“ a máte hotovo.
registrovať
Máte už na DATART.sk vytvorený účet?
Nový účet vytvárať nemusíte,
do programu sa zaregistrujte tu.

REGISTRÁCIA DO PROGRAMU

 1. Pre získanie členstva kliknite na „REGISTROVAŤ“.
 2. Vyplňte jednotlivé polia a zadajte Váš registračný VIP kód.
 3. Potvrďte formulár stlačením tlačidla ,,Potvrdiť registráciu" a máte hotovo.
registrovať
Máte už na DATART.sk vytvorený účet?
Nový účet vytvárať nemusíte,
do programu sa zaregistrujte tu.

AKO UPLATNÍM ZĽAVY?

Pokiaľ máte dokončenú registráciu podľa krokov uvedených vyššie, ceny na webe sa vám automaticky prepočítajú na zľavy pre podnikateľov. Teraz môžete nakupovať, ako ste zvyknutí.

Ak sa vám zvýhodnená cena nezobrazuje, reštartujte si webový prehliadač.

NEVIETE SI RADY?

Tu sú najčastejšie otázky a odpovede:

Postupujte podľa krokov 1 - 3 na tejto stránke. Najskôr je nutné vyplniť a odoslať formulár podľa kroku č. 1, kde zadáte platné IČO, ktoré ešte nie je v programe registrované. Po úspešnej registrácii vám do 48 hodín zašleme na e-mailovú adresu registračný VIP kód, ktorý zadáte pre vstup do programu podľa kroku č. 3.

Aj v tomto prípade je potrebné vyplniť formulár podľa kroku č. 1, kde zaregistrujete svoje IČO. Na základe správnosti vám zašleme VIP kód.
Ďalej sa na tejto stránke prihlásite pod svojim používateľským menom a heslom, pod ktorým ste na DATART.sk registrovaný. Do určeného poľa zadajte registračný VIP kód, ktorý sme vám zaslali na e-mail po úspešnej registrácii IČO.

Nemusíte, VIP kód použijete iba raz, pri aktivácii vášho účtu, po aktivácii budete mať VIP účet a kód už nebudete potrebovať. Pre ďalšie prihlásenie budete potrebovať iba váš e-mail a heslo, ktoré ste si pri registrácii nastavili.

Skontrolujte, či ste sa prihlásili, u vášho účtu by mala byť ikonka VIP. Pokiaľ sa zvýhodnená cena aj naďalej nezobrazuje, reštartujte si webový prehliadač.

Bohužiaľ, nie. Nákup na splátky nie je možný.

Nakupovať za VIP ceny môžete v e-shope DATART.sk alebo v akejkoľvek predajni DATART na území Slovenskej republiky.

Svoje výhody člena DATART pre podnikanie môžete využiť na všetkých predajniach DATART, stačí, keď pri nákupe poviete pri pokladni vašu e-mailovú adresu, na ktorú máte registrovaný účet a po overení vám bude cena prepočítaná práve podľa podmienok programu.

Áno, výhodnejšie ceny produktov sú pre všetky nákupy realizované s vaším účtom a nie sú obmedzené. Záleží iba na vás, či si vybranú objednávku nakúpite ako podnikateľ alebo súkromná osoba. Cena bude v oboch prípadoch rovnako výhodná.

DATART pre podnikanie patrí medzi našu najlepšiu ponuku produktov a nie je možné ju využiť so žiadnym zľavovým kódom, pokiaľ nie je v akcii uvedené inak.

Áno, darčekový poukaz funguje podobne ako cenina a pokiaľ ho máte, je možné ho využiť a zaplatiť celú čiastku alebo jej časť týmto darčekovým poukazom.

Áno, aj u už zľavnených produktov dostanete v rámci DATART pre podnikanie ešte lepšiu cenu. Cena a zľava u produktov, ktoré vidíte po prihlásení do svojho účtu, je vytvorená konkrétne pre daný produkt a zohľadňuje našu maximálnu zľavu, ktorú sme schopní na produkt v rámci DATART pre podnikanie poskytnúť. Často ide o najlepšie ceny na trhu, ale garantovať to u všetkých produktov nemôžeme.

Áno, darčeky k produktom aj spätný bonus dostávate a využívate aj v rámci DATART pre podnikanie, pokiaľ nie je usporiadavateľom akcie stanovená výnimka.

Tovar objednaný v rámci DATART pre podnikanie budete môcť reklamovať v našich predajniach, zaslaním na naše reklamačné oddelenie, servisné oddelenie, alebo môžete využiť autorizovaný servis výrobcu. Možnosti reklamácie zistíte na tejto stránke.

Áno, samozrejme, môžete, a to úplne zadarmo. Navyše pri platbe predom akoukoľvek kartou budete mať osobný odber na akúkoľvek predajňu DATART v SR tiež zadarmo.

POTREBUJETE NAŠU POMOC?

Kontaktujte nás, radi vám poradíme.

infolinka@datart.sk

+421 850 328 278

Kompletné pravidlá programu nájdete tu.