basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Reklamačný poradca

V prípade, že výrobok, ktorý ste si u nás kúpili náhodou nefunguje tak, ako by mal, Datart sa samozrejme postará o nápravu.

Ako postupovať?

Obraťte sa prosím na našu Infolinku 0850 D-A-T-A-R-T (0850 328 278), kde Vám poskytneme telefonickú asistenciu pri riešení reklamácie. To všetko v rámci našej služby Komfortný servis.

Pokiaľ sa Vám v danom okamžiku javí ako najvýhodnejšie riešenie osobný kontakt, môžte reklamáciu vybaviť v ľubovolnej predajni našej spoločnosti.

Záručná lehota je, pokiaľ ste si ju nepredĺžili 24 mesiacov. V každom prípade Vám odporučíme zvážiť možnosť zakúpenia našej Predĺženej záruky. Tým Vám odpadnú starosti až na dobu 5 rokov. Zároveň sme pripravení Vám vyhovieť i v prípadoch, keď záručná lehota výrobku už uplynula.

Reklamačný poriadok nášho E-shopu si môžte prečítať tu.

V porovnávači máte 0 produktov Porovnať produkty Porovnať 0 produktov