Kód: CONVR3120 ID: 1596508

Robotický vysávač Concept Perfect Clean VR3120 biely

robotický vysávač 2 v 1 • filtrácia HEPA 13 • 3 režimy upratovania • 3 funkcie upratovania • navigačná technológia LaserTec 2.0 • mobilná aplikácia • TOF senzor • CARPET turbo • ROOMPLAN • Total...

MAXI VÝPREDAJ
? 449,00 € Ušetríte: 50,10 € (11%)
398,90 €
u vás už 26.01.

Všetko o produkte

robotický vysávač 2 v 1 • filtrácia HEPA 13 • 3 režimy upratovania • 3 funkcie upratovania • navigačná technológia LaserTec 2.0 • mobilná aplikácia • TOF senzor • CARPET turbo • ROOMPLAN • Total Surface • bezpečnostná funkcia • diaľkový ovládač • objem zásobníka na prach 600 ml • objem zásobníka na vodu 300 ml • BLDC motor • LG BYD batéria • výdrž batérie 250 minút • sacia sila 3 300 Pa • hlučnosť 60 – 70 dB • doba nabíjania 4 – 5 hodín • plánovanie upratovania

Concept RoboCross VR3120, biela


S robotickým vysávačom Laser 2 v 1 Concept VR3120 bude upratovanie vašej domácnosti veľmi jednoduché a rýchle. Tento robotický vysávač vyniká svojou unikátnou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá perfektne naplánuje upratovanie všetkých miestností. Nielenže sa vyznačuje vysokou sacou silou, ale dokáže upratovať až 250 minút na jedno nabitie. Súčasťou robota je mobilná aplikácia v českom jazyku.S robotickým vysávačom budete mať upratovanie vždy pod kontrolou.

 


Perfektná orientácia v priestore


Robotický vysávač je vybavený dokonalou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá dokáže perfektne naskenovať všetky miestnosti vašej domácnosti a zostaviť presnú mapu na plánovanie upratovania. Robot sa tak dokáže s veľkou presnosťou orientovať v priestore bez toho, aby opakovane prechádzal upratané miesta. Tým dochádza k skráteniu doby upratovania. Dokáže si poradiť so všetkými podlahovými krytinami a veľmi členitým priestorom. Veľké kolesá a silný motor mu umožnia ľahko prekonať akékoľvek prekážky do výšky až 1,8 cm, ako sú napr. dverové prahy. Akonáhle je upratovanie dokončené, robot sa vráti späť do nabíjacej stanice.

 


Stop vírusom a baktériám


Chcete sa zbaviť všetkých vírusov a baktérií vo vašej domácnosti? Potom stačí pridať do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a robot môže začať zotierať. Vaše podlahy budú perfektne čisté a dezinfikované.


 
 


Dva zásobníky na suché a mokré vysávanie


Chcete mať povysávané a súčasne aj zotretú podlahu? Robotický vysávač má dva zásobníky. Jeden zásobník s kapacitou 600 ml je určený na suché vysávanie a druhý zásobník s kapacitou 300 ml na mokré vysávanie. Ak nasadíte mopovací modul s elektronicky riadeným vytieraním, potom môžete vysávať a vytierať súčasne. Vaša domácnosť tak bude uprataná bleskovo. Súčasťou zásobníka na stieranie je textília z mikrovlákna, ktorá zozbiera všetky nečistoty z podlahy a zároveň podlahu aj vyleští. Údržba textílie je veľmi jednoduchá. Stačí ju zložiť a vyprať v práčke.


 
 


Aplikácia v češtine


Radi by ste si zaobstarali robotický vysávač, ktorému budete rozumieť? Robotický vysávač Concept VR3120 je tou správnou voľbou. Robot je naprogramovaný v českom jazyku. Budete tak mať prehľad o jeho činnosti. Súčasťou je aj mobilná aplikácie v českom jazyku, cez ktorú ho môžete ovládať aj na diaľku. Keď už tento model máte doma, je potrebné pravidelne si aktualizovať mobilnú aplikáciu na novšiu verziu, v ktorej nájdete nový hlasový balíček v českom jazyku.


 
 


Vysoká výkonnosť a sacia sila


Digitálny bezkefový jednosmerný BLDC motor prináša vysoký a tichý výkon oproti bežným motorom. Je veľmi spoľahlivý, energeticky úsporný a má dlhšiu dobu životnosti. Ďalšou prednosťou je vysoká sacia sila 3 300 Pa. Je možné voliť medzi tromi sacími úrovňami výkonu, ktoré sa menia podľa zvoleného režimu upratovania. Tiež je možné sací výkon nastaviť manuálne podľa potreby a miery znečistenia.


 
 


LG BYD batéria


Súčasťou robotického vysávača je kvalitná vysokokapacitná 3 200 mAh batéria LG BYD, ktorá dokáže na jedno nabitie upratovať až 250 minút. Táto batéria sa vyznačuje dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam sa používa predovšetkým v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. Akonáhle klesne batéria pod úroveň 15 %, robot sa okamžite vráti do dokovacej stanice, aby sa batéria plne nabila.


 
 


Rôzne druhy kief


Robotický vysávač VR3120 má tri hlavné kefy (CARPET, HARDFLOOR a PET), ktoré môžete meniť podľa vysávaného povrchu a dve bočné kefy, ktoré rozširujú záber vysávania. Tieto bočné kefy vám pomôžu dokonale upratať okolo stien, nábytku, v rohoch a v ďalších ťažko prístupných miestach. Vďaka týmto kefám sa robot prispôsobí celej vašej domácnosti.


 
 


CARPET kefa


Táto kefa špirálovitého tvaru je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel a možno ju použiť na všetky druhy podláh, vrátane kobercov.


 
 


HARDFLOOR kefa


Táto kefa má mäkký povrch so špeciálnymi vláknami, dokáže tak zachytiť až 3× viac nečistôt, vrátane miniatúrnych častíc. Môžete ju použiť na tvrdé podlahy bez toho, aby došlo k poškrabaniu povrchu. Výsledkom je efektívne a šetrné upratovanie


 
 


PET kefa


Táto kefa špirálovitého tvaru je vybavená gumovými lamelami, ktoré dokážu zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy bez toho, aby dochádzalo k ich namotávaniu. Je vhodná najmä pre domácnosti s chlpatými miláčikmi.


 
 


Funkcia CARPET turbo


Funkciu Carpet možno použiť len v prípade, že máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Táto funkcia sa automaticky spustí, akonáhle vysávač vojde na koberec. Tým dôjde k zvýšeniu sacieho výkonu, aby bolo upratovanie naozaj efektívne. V okamihu, keď sa vysávač dostane na tvrdú podlahu, vráti sa k pôvodnému saciemu výkonu.


 
 


Perfektná orientácia s TOF senzorom


V robotickom vysávači je zabudovaný špeciálny snímač, ktorý umožní dokonalú orientáciu pozdĺž múrov. Zároveň si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, aby nedochádzalo k nárazom. Nemusíte sa teda báť, že vám robotický vysávač poškodí nábytok. Senzor dokáže ľahko rozpoznať sklo a čierne steny. Poradí si s upratovaním týchto plôch. 


 
 


Mobilná aplikácia na ovládanie


Pomocou mobilnej aplikácie Concept Robot je možné veľmi ľahko robota ovládať. Táto aplikácia je zadarmo a je určená na iOS a Android v slovenskom jazyku. Aplikácia vám umožní naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Môžete v daný okamih sledovať, koľko toho robot upratal a kde sa práve nachádza. Upratovanie vašej domácnosti budete mať vždy pod kontrolou. Súčasťou je aj diaľkový ovládač, pomocou ktorého možno tiež robota ovládať.


 
 


Funkcia ROOMPLAN


Funkcia ROOMPLAN vám pomôže naplánovať upratovanie do posledného detailu. Vďaka aplikácii môžete nastaviť presný čas upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu pre každú miestnosť či vyznačenú zónu. Všetko ostatné už necháte na robotovi. Robotický vysávač sa v nastavený čas automaticky spustí a začne upratovanie. Akonáhle dokončí upratovanie, vráti sa späť do nabíjacej stanice.


 
 


Funkcia Total Surface


Ide o funkciu automatického pokračovania v upratovaní. Ak sa robot počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, aby sa mohol plne nabiť. Po nabití sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde skončil.


 
 


Režim kompletného upratovania


Tento režim je vhodný predovšetkým na upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne povysáva pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.


 
 


Režim zónového upratovania


Hlavný význam zónového upratovania spočíva v tom, že robot bude upratovať iba tam, kde naozaj potrebujete. Vďaka mobilnej aplikácii môžete zvoliť a pomenovať až 10 zón, vrátane zakázaných oblastí. V zónovej oblasti robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní. Povysáva pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou prednosťou tohto režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde nechcete, aby robot upratoval. Môžete tiež využiť ďalšie funkcie. Jednou z funkcií je DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy. Druhá prídavná funkcia je TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.


 
 


Režim lokálneho upratovania


Tento režim je vhodný na upratovanie menších plôch. Aktivovať ho možno priamo na tele robotického vysávača. Robot na stredne sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 × 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Pokiaľ chcete dosiahnuť efektívnejšie upratovanie, stačí pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na zvolené miesto, ktoré stanovuje ako stred a prevedie dvojaké upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 × 1,5 m.


 
 


Tichý režim


Pri aktivácii tichého režimu dôjde k vypnutiu všetkých hlasových oznámení a robot nebude upratovať v prípade naplánovaného upratovania.


 
 


Ideálny pre alergikov


Tento robotický vysávač ocenia predovšetkým alergici. Súčasťou robota je pokročilý filtračný systém TripleAirClean, ktorý je založený na trojstupňovej filtrácii s HEPA filtrom 13. Filter odstráni zo vzduchu až 99,9 % častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude úplne čistý a bez akýchkoľvek škodlivín.


 
 


Obsah balenia


  • Nabíjacia stanica
  • Carpet hlavná kefa
  • HARDFLOOR hlavná kefa
  • PET hlavná kefa
  • 2× HEPA filter 13 + penový filter
  • Diaľkové ovládanie s displejom
  • Čistiaca kefa
  • 4× bočná kefa
  • 1× textília na vytieranie + 1× náhradná
Dokumentácia k tomuto produktu
VR3120_navod Stiahnuť / (1.8 MB)
VR3120_rozsireny_popisek Stiahnuť / (234.82 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Virtuálna stena áno, v mobilnej aplikácii
Doba prevádzky na jedno nabitie až 250 min
Na zvieracie chlpy Áno
Rozoznávanie prekážok bezdotykové
Plánovanie upratovania Áno
Druh podlahy na tvrdé podlahy, na koberce
Typ navigácie Laserová navigácia
Výška 10 cm
Mobilná aplikácia Áno
Mopovanie Áno
Použitie robotický vysávač s mopom
Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
Hlučnosť 60 dB
Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.6 l
Značky Concept
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hĺbka výrobku 35.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.1 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hĺbka výrobku 60.0 cm
Hmotnosť výrobku 6.2 kg

Uživateľské recenzie - Robotický vysávač Concept Perfect Clean VR3120 biely

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

4

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(96%)

Hodnotilo 28 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Peter
20.01.2022 v 09:08
80 %

Zatim dela co ma.Nema zadne nedostatky

Celková spokojnosť
Pavlína
01.12.2021 v 09:48
80 %

Vysavač je super, pro me nepostradatelný pomocník, trošku hlučnější na vyšší výkon, ale při nízkém výkonu je tichý. Skvělé vysává i koberec. Trochu mi chybí v aplikaci možnost nastavení pater, kdyz vysavač přenesu, musim vyhledat mapu patra v historii, kde vysaval predtim a tu nastavim, pak je možné využívat vysavač i v patrech.

Celková spokojnosť
Jiří
22.11.2021 v 08:49
100 %

Chytrá mašinka.

Celková spokojnosť
Aneta
24.10.2021 v 10:13
100 %

Jsme spokojeni, hezky vysava, tvorba mapy taky kvalitni, rychly. Ma potize s neupevnenymi koberci, ale to i normalni vysavace. Dele mu trva, nez najede do dobijeci stanice (jezdi okolo ni a porad ne se zaparkovat).

Celková spokojnosť
Jiří
24.10.2021 v 10:13
100 %

Jednoduché ovládání i dálkově přes aplikaci ,dostatečný výkon.

Celková spokojnosť
Petra
18.10.2021 v 10:18
100 %

Nízká hlučnost

Celková spokojnosť
Jan
17.10.2021 v 09:36
80 %

Vykonny, hlasity, na vetsi byt pomerne pomaly (3-4h). Pomerne precizni, vzdy po nem cisto.

Celková spokojnosť
Marek
12.10.2021 v 10:34
100 %

Produkt splnil naše očekávání. Je to před se jen robot, občas to zablbne, jako že se odpojí od sítě, ale to nemusí být ním ale naši internetovou sítí. Uklízí perfektně to co vysaje snad nevezme ani klasický vysavač (tak precizně). Úskalí nedostupných míst řešíme klasickým vysávačem ale na denní vysávaní chlupů zvířat, drobků, prachu a vše co se denně za běžného provozu na plovoucí podlaze objeví zvládá perfektně. Jako bonus je pak i mopování, kde by sice i při největším dávkování množství vody by té vody mohlo být klidně více. Snad to časem půjde aktualizací aplikace? Jinak spokojenost, mluví česky, aplikace v mopbilu také, přehledná, bezproblémová. Doporučuji!

Celková spokojnosť
Petra
27.07.2021 v 10:26
80 %

nevidí dobíjecí stanici, i když stojí přímo pod ní, zmateně krouží kolem

Celková spokojnosť
Přemysl
23.07.2021 v 11:43
100 %

Je to úžasný pomocník do domácnosti, splňuje vše, co jsem od něj očekával.

Celková spokojnosť
Luboš
23.07.2021 v 11:43
100 %

Nedostatky vidím v aplikaci Robot Concept. Na tom je potřeba zapracovat. viz hodnocení aplikace 2,8

Celková spokojnosť
Lenka
22.07.2021 v 11:28
100 %

Jsem naprosto spokojená

Celková spokojnosť
Jan
06.07.2021 v 09:32
100 %

Super

Celková spokojnosť
Renáta
30.06.2021 v 09:10
100 %

Je to paráda.

Celková spokojnosť
Pavel
28.06.2021 v 09:22
80 %

Spokojenost. Vse funguje jak ma. Apka v mobilu super. Vysava vytira… jen prach… super zonove vysavani

Celková spokojnosť
Hana
17.06.2021 v 09:34
100 %

splnil má očekávání

Celková spokojnosť
Alena
15.06.2021 v 09:10
100 %

Skvělý ve všech ohledech

Celková spokojnosť
Jiří
01.06.2021 v 08:47
100 %

Než narazí do překážky, tak zpomalí - ok

Celková spokojnosť
Dagmar
28.05.2021 v 08:39
80 %

Jsme spokojeni

Celková spokojnosť
Vladimír
25.05.2021 v 03:20
100 %

Úklid lina perfektní. Při nájezdu vysavače na koberec malý problém. Při špatném úhlu najetí koberec hrne před sebou.

Celková spokojnosť
Jaroslav
14.05.2021 v 08:20
100 %

Mám ho pouze několik týdnů a zatím naprostá spokojenost

Celková spokojnosť
Václav
11.05.2021 v 08:23
100 %

Zatím spokojenost.

Celková spokojnosť
Miroslav
09.05.2021 v 09:19
100 %

Skvele vysava, jezdi dle mapy na vybranou oblast, vydrz baterie, komunikace v cestine, Hure se v aplikaci nastavuje zakazana zona (napr. stul, aby nejezdil na nohu)

Celková spokojnosť
Aleš
07.05.2021 v 08:13
100 %

spokojen

Celková spokojnosť
Staša
05.05.2021 v 13:17
100 %

Zvládne celý byt na jedno nabití.

Celková spokojnosť
Eva
05.05.2021 v 13:17
100 %

Je to skvělý pomocník , doporučuji.

Celková spokojnosť
Zbyněk
28.04.2021 v 13:28
100 %

super, vše pracuje jak má

Celková spokojnosť
Lucie
26.04.2021 v 13:14
100 %

Jsem nadšená, máme psa a kočku. Měla jsem obavy z dlažby, ale mohu jen doporučit.

Celková spokojnosť
Peter
20.01.2022 v 09:08
80 %

Zatim dela co ma.Nema zadne nedostatky

Celková spokojnosť

Technické parametre

Virtuálna stena
áno, v mobilnej aplikácii
Doba prevádzky na jedno nabitie až 250 min
Na zvieracie chlpy Áno
Rozoznávanie prekážok bezdotykové
Plánovanie upratovania Áno
Druh podlahy na tvrdé podlahy, na koberce
Typ navigácie Laserová navigácia
Výška 10 cm
Mobilná aplikácia Áno
Mopovanie Áno
Použitie robotický vysávač s mopom
Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
Hlučnosť
60 dB
Objem prachového vrecka alebo nádoby
0.6 l
Značky Concept
Šírka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hĺbka výrobku 35.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.1 kg
Šírka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hĺbka výrobku 60.0 cm
Hmotnosť výrobku 6.2 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
VR3120_navod Stiahnuť / (1.8 MB)
VR3120_rozsireny_popisek Stiahnuť / (234.82 kB)