Kód: WHIW9OP24S2H ID: 1574841

Rúra Whirlpool W Collection W9 OP2 4S2 H nerez

vstavaná rúra • príkon 3 650 W • teplovzdušná + parná • senzorová technológia 6. zmysel • SteamSense+ • energetická trieda A+ • objem rúry 73 l • dotykové ovládanie • parné pečenie • varenie v pare •...

DARČEK po registrácii
? 849,00 € Ušetríte: 140,00 € (16%)
709,00 €
Nie je skladom?

Všetko o produkte

vstavaná rúra • príkon 3 650 W • teplovzdušná + parná • senzorová technológia 6. zmysel • SteamSense+ • energetická trieda A+ • objem rúry 73 l • dotykové ovládanie • parné pečenie • varenie v pare • 15 funkcií rozdelených do 6 programov • 4 úrovne pečenia Cook4 • rýchly predohrev • gril • teleskopické výsuvy • otváranie a zatváranie dvierok Soft Closing • chladenie dverí • detská poistka • úprava povrchu proti odtlačkom prstov iXelium • samočistenie rúry SmartClean • Ready2Cook • ovládania rúry cez Wi-Fi • hmotnosť 40,5 kg • rozmery 59,5 × 59,5 × 56,4 cm

Whirlpool W Collection W9 OP2 4S2 H, nerez


Vstavaná teplovzdušná rúra Whirlpool W Collection W9 OP2 4S2 H s vnútorným objemom 73 l vyniká moderným dizajnom a nerezovým vyhotovením. Zaradená je do úspornej energetickej triedy A+ a ponúka celý rad praktických funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v kuchyni.


Technológia 6. zmysel myslí za vás


Vybavená je senzorovou technológiou 6. zmysel, s ktorou bude príprava pokrmov rýchla, moderná a plne automatická. Stačí si vybrať z ponuky prednastavených receptov a zadať váhu surovín a o všetko ostatné sa rúra postará sama. Celý proces prípravy bude mať spotrebič dokonale pod kontrolou a vy sa môžete venovať iným činnostiam. S Ready2Cook skrátite dobu pečenia a ušetríte až 30 % energií, bez nutnosti predhrievania rúry.


Množstvo programov


Na vytvorenie dokonalého pokrmu budete mať k dispozícii 15 funkcií pečenia. Tie sú rozdelené do troch častí a zahŕňajú: ručné – Rýchly predohrev, Tradičný, Gril, Turbogril, Horúci vzduch, Cook4, Konvenčné pečenie, Pečenie mrazeného, Para, Horúci vzduch + para, špeciálne – Rozmrazenie, Uchovanie tepla, Kysnutie, Polotovary, Maxi cooking, Eco horúci vzduch, Pečenie mrazeného a už spomínaný 6. zmysel. Spotrebič vyniká tiež špeciálnou povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov iXelium, ktorá výrazne zjednoduší údržbu. Súčasťou príslušenstva sú teleskopické výsuvné koľajničky, rošt a dva plechy na pečenie.Stavte na modernú a spoľahlivú teplovzdušnú rúru, ktorá vyniká množstvom praktických funkcií a smart technológií.

 


Jedna kolekcia. Tri oslnivé rady. Nekonečná radosť z varenia.


Nadčasový dizajn W Collection dokonale zapadne do kuchyne v akomkoľvek štýle. Rúru je možné ľahko zabudovať tak, aby sa stala ústredným bodom vašej kuchyne. Vstavané spotrebiče kolekcie W9 vynikajú kombináciou minimalistického dizajnu a inovatívnej technológie.

 


6. ZMYSEL – Zvoľte technológiu, ktorá myslí za vás


Radi varíte, ale nechcete tráviť v kuchyni príliš veľa času? Stačí zapnúť 6. zmysel a tešiť sa na dokonalé výsledky pečenia. Pomocou špeciálnych senzorov sa odhadne hmotnosť pokrmu a určí teplota aj čas pečenia s následným riadením celého postupu. O zostávajúcom čase prípravy vás pritom informuje moderný a intuitívny displej.

 


Dotykové ovládanie


Aplikácia 6 SenseLive umožňuje ovládať funkcie rúry na diaľku, kedykoľvek a odkiaľkoľvek: od zapnutia spotrebiča až po voľbu správneho programu na nastavenie optimálnych parametrov pečenia. Uvedená aplikácia okrem toho umožňuje vytvárať vlastný nákupné zoznamy alebo zobrazovať a ukladať nové recepty.

 


Váš osobný asistent pri varení, ktorý sleduje vaše chute


SmartDisplay je 9 cm veľký dotykový displej (480x320 pixelov) so 16 farbami, ktorý ponúka tie najpokročilejšie funkcie a pripojenie na internet či bezkonkurenčnú kvalitu zvuku vo formáte MP3. V priebehu varenia sa na displeji zobrazujú obrázky, ktoré vám poskytnú nenahraditeľnú pomoc pri varení. Stačí si vybrať jednu zo 60 kulinárskych možností zo 6 automatických programov. Technológia 6. ZMYSEL vás pritom prevedie receptom krok za krokom.

 


Krásne prepečenie do posledného detailu


Spojenie pary a horúceho vzduchu je zárukou zlatistej a chrumkavej krusty a šťavnatého obsahu vnútri pokrmu bez straty nutričných hodnôt. Pri kombinácii pary a horúceho vzduchu je ideálna teplota 140 až 220 °C, jedlo si zachováva svoju pôvodnú hmotnosť a samotné pečenie je rýchlejšie, navyše s nižšou spotrebou oleja či tuku oproti tradičnému pečeniu. Voľba je ideálna na prípravu rýb (veľké množstvo pary), chleba (stredné množstvo pary), koláčov aj mäsa (malé množstvo pary).
 


Pre vždy perfektné výsledky


Varenie s technológiou 6. ZMYSEL vám prinesie nezabudnuteľný zážitok. Vyberte si kategóriu pokrmu a svoje stravovacie preferencie (vegetariánske, barbecue atď.) a objavte nové recepty, pričom váš spotrebič automaticky prispôsobí všetky potrebné parametre varenia (teplotu, čas, spôsob ohrevu).

 


Pečte viac, a pritom rýchlejšie!


Cook4 prináša mimoriadnu úroveň flexibility s možnosťou pripravovať až štyri pokrmy naraz bez rizika zmiešania chutí či vôní. Vysoko účinné ohrevné teleso po aktivácii funkcie Cook4 spolupracuje so systémom cirkulácie vzduchu, ktorý rovnomerne ohrieva vnútorný priestor rúry a zabezpečuje konštantný obeh vzduchu. Zaručuje tak bezkonkurenčnú kvalitu pečenia s výraznou úsporou času a energie.

 


Ideálne prepečenie zo všetkých strán


S teplovzdušnou funkciou rúry Whirlpool pripravíte vaše obľúbené pokrmy ešte lepšie a rýchlejšie. Ventilátor v spojení s kruhovým výhrevným telesom rozvádza horúci vzduch po celom vnútornom priestore rúry tak, aby bola zaručená rovnomerná tepelná úprava jedla zo všetkých strán súčasne a v kratšom čase!

 


Pečenie bez predohrevu – úspora času a energie


Ako skrátiť čas pečenia? Je to jednoduché. Vďaka funkcii Ready2Cook vložíte pokrm do rúry aj bez jej predhrievania. Dosiahnete pritom skvelý výsledok za kratší čas pečenia a s úsporou energie.

 


Jednoduché čistenie rúry


Odhaľte neuveriteľne jednoduchý a účinný spôsob, ako odstrániť nečistoty po príprave mastných pokrmov. Inovatívna technológia SmartClean vyčistí rúru dôkladne a efekívne už za 35 minút. Jednoducho nalejete 200 ml vody na dno rúry a zvolíte program SmarClean. Po 35 minutách bude rúra vyčistená a stačí ju vytrieť handričkou.

 


Bezpečná manipulácia


Na pohodlie a bezpečnosť pri pečení netreba nikdy zabúdať. Preto sú rúry Whirlpool vybavené teleskopickými výsuvmi, ktoré zaručujú spoľahlivé usadenie plechu a jeho jednoduché vysunutie bez rizika vypadnutia či bolestivého popálenia.

 


Drobný detail pre väčšie pohodlie


V kuchyni záleží na každom detaile. Rúra je preto vybavená špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú ľahké a tiché zatváranie pre ešte väčšie pohodlie používateľa.

 


Nemusíte sa báť ani o najmenších kuchárov


Rúra je vybavená dodatočnou ochranou v podobe zablokovania ovládacieho panelu. Keď chcete zabrániť zmenám aktuálneho nastavenia rúry, stačí na niekoľko sekúnd podržať príslušné tlačidlá.

 


Vždy vyzerá výborne


Objavte revolučnú povrchovú úpravu iXelium, vďaka ktorej zostane vaša rúra dlho krásne žiarivá. Povrch iXelium znižuje riziko poškriabania a korózie, takže vaša kuchyňa bude vyzerať stále ako nová.

 


Zníženie výdavkov za elektrinu


Rúra Whirlpool OASKP8V1IX spotrebuje o 30 % menej elektrickej energie než štandardné spotrebiče v energetickej triede A, a to bez akýchkoľvek dopadov na jej mimoriadne schopnosti.

 


Dostatok priestoru na veľké pečenie


Veľký vnútorný objem 73 litrov spoločne s 5 rôznymi úrovňami pečenia znamená pohodlie pri varení obľúbených pokrmov každého člena Vašej rodiny, akokoľvek veľkej. Navyše tým najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom bez kompromisov.


Dokumentácia k tomuto produktu
W9 OP2 4S2 H_cz Stiahnuť / (1.22 MB)
W9 OP2 4S2 H_EL Stiahnuť / (124.18 kB)
W9 OP2 4S2 H_INFO LIST_CZ Stiahnuť / (40.67 kB)
w9-op2-4s2-h-produktovy-list_pdf Stiahnuť / (713.6 kB)

Technické parametre

Ďalšie parametre
Retro Nie
Výška rúry 59 cm
Rúry sonda Nie
Značka kvality dTest Nie
Farba nerez, strieborná
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Komunikačný displej Áno
Značky Whirlpool
Príslušenstvo
Príslušenstvo rúry/sporáka 1 x rošt, 1 x koláčový a 1 x hluboký smaltovaný plech
Rozšírená záruka SK -
Programy / funkcie
Časovač/minútka áno
Mikrovlnné ohrievanie Nie
Otočný gril Nie
Para Áno
Gril/infragril Áno
Horúci vzduch Áno
Detská poistka Áno
Počet programov/1 13
Kruhové teleso Áno
Doplňujúce vlastnosti
Vysúvanie plechov s teleskopickým vysúvaním
čistenie rúry vodné čistenie (AquaClean)
Objem rúry 73 l
Energetické vlastnosti
Energetická trieda A+
Celkový príkon 3.65 kW
Spotreba energie 0.91 kWh
Prevedenie
Ovládanie elektronické-tlačidlové
Typ vstavaný
Funkcia Smart Home
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hĺbka výrobku 56.4 cm
Hmotnosť výrobku 40.5 kg
Rozmery balenia
Šírka výrobku 63.0 cm
Výška výrobku 69.0 cm
Hĺbka výrobku 65.0 cm
Hmotnosť výrobku 42.5 kg

Uživateľské recenzie - Rúra Whirlpool W Collection W9 OP2 4S2 H nerez

Uvedené recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorý si tento tovar zakúpili.

5

Priemerné hodnotenie tohto produktu

(100%)

Hodnotilo 1 užívateľov

Hodnotenia zákazníkov

Julius
04.06.2021 v 09:08
100 %

Je to presne to čo sme hľadali

Celková spokojnosť
Julius
04.06.2021 v 09:08
100 %

Je to presne to čo sme hľadali

Celková spokojnosť

Technické parametre

Retro Nie
Výška rúry 59 cm
Rúry sonda Nie
Značka kvality dTest Nie
Farba nerez, strieborná
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Áno
Komunikačný displej
Áno
Značky Whirlpool
Príslušenstvo rúry/sporáka 1 x rošt, 1 x koláčový a 1 x hluboký smaltovaný plech
Rozšírená záruka SK
-
Časovač/minútka áno
Mikrovlnné ohrievanie Nie
Otočný gril Nie
Para Áno
Gril/infragril
Áno
Horúci vzduch Áno
Detská poistka Áno
Počet programov/1 13
Kruhové teleso
Áno
Vysúvanie plechov s teleskopickým vysúvaním
čistenie rúry
vodné čistenie (AquaClean)
Objem rúry 73 l
Energetická trieda
A+
Celkový príkon 3.65 kW
Spotreba energie
0.91 kWh
Ovládanie
elektronické-tlačidlové
Typ vstavaný
Amazon Alexa
Nie
Apple HomeKit
Nie
Google Home
Nie
Vlastný systém
Áno
Šírka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.5 cm
Hĺbka výrobku 56.4 cm
Hmotnosť výrobku 40.5 kg
Šírka výrobku 63.0 cm
Výška výrobku 69.0 cm
Hĺbka výrobku 65.0 cm
Hmotnosť výrobku 42.5 kg
Dokumentácia k tomuto produktu
W9 OP2 4S2 H_cz Stiahnuť / (1.22 MB)
W9 OP2 4S2 H_EL Stiahnuť / (124.18 kB)
W9 OP2 4S2 H_INFO LIST_CZ Stiahnuť / (40.67 kB)
w9-op2-4s2-h-produktovy-list_pdf Stiahnuť / (713.6 kB)

Odporúčame prikúpiť

Poistenie predĺ. záruky + 5rokov 205,60 €
Poistenie predĺ. záruky + 3roky 156,00 €
Poistenie predĺ. záruky + 1rok 78,00 €
Montáž vstavaného spotrebiča 67,99 €